Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat
Eladó Ingatlanok
Rendezés:   » Dátum szerint «   |   Ár szerint   |   Méret szerint
Azonnal költözhető

Erkély

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Klíma

Parkoló az árban

Terasz

Vízparti

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Zamárdi,
119.9 millió Ft
Alapterület: 120 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Átlagos
Szobák: 5 szoba
Zamárdiban vízparti nyaraló EALADÓ!
Zamárdiban vízparti nyaraló eladó!   Az Update Vip Ingatlaniroda kínálatából:   Képzelje el, hogy a nyári naplementét a saját teraszáról nézi, miközben a Zamárdi nyugalma körülveszi.   Eladó ez a tágas, 120 négyzetméteres nyaraló, mely egy 389 négyzetméteres telken helyezkedik el, ideális választás családok számára, akik szeretnék élvezni a Balaton közelségét. A ház öt szobával rendelkezik, így bőséges helyet kínál a pihenésre és a közös időtöltésre. Az épület tégla szerkezetű, állapota átlagos, így az új tulajdonos saját ízlésére formálhatja. A dupla komfort révén a kényelmet biztosítja, míg a konvektoros fűtés és a saját split klíma a mindennapi komfortot szolgálja, akár a nyári hőségben, akár a hűvösebb estéken. A részpanorámás kilátás pedig csak fokozza a nyaraló vonzerejét, ahonnan a naplementék csodálatos látványa tárul elénk. Az udvarban parkolásra is van lehetőség, így a család autója mindig biztonságban van.  A nyaraló részben bútorozott. CSALÁDI HÁZ besorolású!  Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hogy saját nyaralója legyen a Balaton partján!    A BALATON 20m!! Befektetésnek is kiváló, több éve kereskedelmi szálláshelyként üzemel!   Amennyiben felkeltette az érdeklődését ez a VÍZKÖZELI CSALÁDI HÁZ ZAMÁRDIBAN,  hívjon elérhetőségemen!   Weboldalunkon több mint 500 ingatlan közül válogathat!   Bővebb információért, megtekintés egyeztetésért, kérem keressen a megadott elérhetőségeimen! UPDATE VIP INGATLAN IRODA további szolgáltatásai: Energetikai tanúsítvány készítés, Díjmentes-bank semleges hitelügyintézés, Ügyvédi háttér, Közjegyző, Földhivatali ügyintézés, Építész, Lakberendező
Eladó Téglalakás, Téglás,
62.9 millió Ft
Alapterület: 81 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Szobák: 4 szoba
***Tágas családi otthon Téglás szívében***
Eladó Téglás abszolút központjában egy 2024-ben épült, 13 lakásos társasház második emeletén található bruttó 79 m2 (nettó 74,5 m2) alapterületű, nappali + 3 hálószobás + 9,5 m²-es loggiával rendelkező lakás.   KIVÁLÓ LEHETŐSÉG: Ha kényelmes, alacsony fenntartású otthont keresel egy családnak, vagy biztos befektetésben gondolkodsz, akkor ezt a lakást Neked találták ki!   Tökéletes otthon:   Családoknak, akiknek több gyermekük van vagy tervezik a család bővítését. Hosszú távú otthonkeresőknek, akik egy kényelmes, tágas és jól elrendezett lakásban gondolkodnak. Befektetőknek, akik egy könnyen kiadható, nagyobb családi igényeket kielégítő ingatlant keresnek.   Tágas és funkcionális elrendezés:   Nappali + 3 hálószoba + fürdőszoba, amely kiválóan alkalmas családos életre  A fürdőszobán kívül egy vendég WC is található a lakásban Tágas loggia (9,5 m²): Kiváló hely a pihenésre és a friss levegőzésre, a nappali és az egyik hálószoba előtt végigfut. Világos terek: Nagy üvegfelületek a szobákon és a nappalin, melyek igazán napfényessé varázsolják otthonodat. Biztonságos parkolás: Zárt udvari parkolóhely (kötelező megvásárolni – ára: 2 M Ft). Energiatakarékos kialakítás: BB energetikai besorolás, optimális rezsi, korszerű gépészeti megoldások és előkészítések.   Téglás – A nyugodt élet, friss levegő és a városi kényelem találkozása Debrecen csak 25 percre van autóval, így akár napi ingázásra is tökéletes. Minden elérhető közelségben: bölcsőde, óvoda, közösségi ház, Polgármesteri Hivatal, üzletek és szolgáltatások.   Modern kivitelezés és korszerű megoldások Minőségi építőanyagok: 30 cm-es Porotherm tégla falazat, 15 cm-es homlokzati hőszigetelés, 3 rétegű üvegezésű homlokzati nyílászárók. Üzemi körülmények között előregyártott vasbeton födémelemek, tökéletesen síkfelületeket képző modern anyagfelhasználással épített gipszkarton válaszfalrendszer.   Gazdaságos és korszerű fűtés: Hűtő-fűtő AUX split klíma a nappaliban. A lakás részére a hagyományos villanyóra mellett H tarifás mérőhely is kiépítésre került, így igény szerint a kedvezményes áram vételezés lehetőséget biztosító óra egyénileg is igényelhető. Egyedi hőfokszabályzós elektromos fűtőpanelek a hálószobákban (Thermex Frame 2000 E). Villanybojler biztosítja a melegvizet.   A lakás a következőket tartalmazza: ✔ Készre festett falak. ✔ Burkolatok (hideg- és melegburkolatok). ✔ Beltéri ajtók. ✔ Felszerelt, modern fürdőszoba és külön WC szaniterekkel és csaptelepekkel.   A konyhabútort a vételár nem tartalmazza, de a tűzhely és háztartási gépek csatlakozási pontjai ki vannak építve.   Rövid időn belül költözhető!   Ne maradj le! Legyen ez a családod álomotthona vagy egy stabil, könnyen kiadható ingatlanbefektetésed!    
Eladó Családi ház, Hernádnémeti,
27 millió Ft
Alapterület: 71 m2
Építési mód: Szilikát
Állapot:
Szobák: 2 szoba
Eladó családi ház Hernádnémetiben!
Hernádnémetiben, Miskolctól 14 km-re, csendes, nyugodt környékén kínálok eladásra egy 70,7 m2 nagyságú családi házat, amely egy 786 m2-es telken helyezkedik el. A főfalazatot szilikáttéglából, a válaszfalakat pedig téglából építették, a tető cseréppel fedett. A ház fűtéséről villanykályha és egy hűtő/fűtő klíma gondoskodik, emellett a gázcsonk a telekhatáron belül található. Melegvizet villanybojler biztosítja.Villamoshálózat: 3x16 A. Az ingatlan több korszerűsítésen esett át az elmúlt években: -villanyvezetékek részben ki lettek cserélve -vízvezetékek fel lettek újítva -részben új műanyag kívül barna belül fehér színű nyílászárók kerültek beépítésre -beltéri ajtók cseréje -az ebédlő, konyha, fürdőszoba spájz új burkolatot kapott -2 darab kültéri kamera -Hűtő/ fűtő klíma Az épülethez tartozik fedett terasz, pince, nyári konyha, ól, kamra, tároló. Az udvaron egy ásott kút és egy kerti csap is található. Emellett az ingatlanhoz tartozik még egy garázs is. A vételár részét képezi a főzőfülkében a konyhabútor és a gyerekszobában látható szekrény is. Ajánlom olyan családosoknak, akik egy kicsi, alacsony fenntartású, jó állapotú otthonra vágynak Miskolc közelében. A hét bármely napján megtekinthető, de előzetes telefonos egyeztetés szükséges.
Eladó Építési telek, Kereki,
25.29 millió Ft
Telekméret: 1 960 m2
TÁJPANORÁMÁS építési telek Kerekiben, a Balatontól 7 kilométerre
Eladó egy 1960 négyzetméteres, csodálatos tájpanorámával rendelkező telek Kerekiben, a Kőröshegyi Völgyhíd közvetlen közelében. Ha csendes vidéki környezetre vágyik, ugyanakkor fontos Önnek a jó közlekedés és a Balaton közelsége, akkor ez telek tökéletes választás lehet!   Főbb jellemzők:   Panorámás kilátás: A területről gyönyörű tájpanoráma nyílik, és minden nap élvezheti a csendes vidéki környezetet.   Rugalmas beépíthetőség: A helyi építési szabályzat szerint a telek Lf1 falusias lakóterületen helyezkedik el, ahol akár lakóépületek, mező - és erdőgazdasági építmények, kereskedelmi, szolgáltató, vendéglátó épületek, szálláshely szolgáltató épületek, kézműipari építmények, helyi igazgatási, egyházi, oktatási, egészségügyi és szociális épületek, sportépítménye is elhelyezhetők., így a telek számos lehetőséget kínál.  A beépíthetőség maximális mértéke 30%, az épület az utcafronttól 5 méterre épülhet, lakásszám korlátozás nincs. A maximálisan megengedett építmény magassága 5 méter, a legkisebb építmény magasság: egy szint. A legkisebb zöldterület mértéke a telek 40%-a.   Kiváló infrastruktúra: A víz már bevezetésre került, a villany bevezetése folyamatban van, a szennyvízelvezetés pedig emésztővel oldható meg.   Rendkívüli elhelyezkedés: Kereki a Balaton déli partján, Balatonföldvártól mindössze 7 km-re található. A Szántódi szabadstrand csupán 8-10 percnyi autóútra van, így könnyedén élvezheti a Balaton közelségét.   Közlekedés és elérhetőség: Az M7-es autópálya mindössze 3-4 perc autóútra található, így Budapest könnyedén, akár egy óra alatt is elérhető.   A telek rengeteg lehetőséget kínál: a nyugodt vidéki életet keresők, a gazdálkodásra vágyók, vagy akár a turizmusban és vendéglátásban gondolkodó vállalkozók számára is ideális választás.    Bővebb információért és megtekintésért keressen minket bizalommal!  
Eladó Téglalakás, Dunakeszi,
114.5 millió Ft
Alapterület: 96 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 4 szoba
Dunakeszi Tóvárosban 1. emeleti nagyon világos, tágas, jó elosztású nappali + 3 hálószobás lakás eladó.  Az ingatlan jó állapotban van, tisztasági festés után költözhető, jelenleg nem lakott, így azonnal birtokba vehető.  A lakás jól feslzserelt, a konyha jó minőségű bútorokkal és gépekkel felszerelt, ezek a vételár részét képezik. A fűtést és a melegvíz ellátást gázkazán biztosítja, de fűtésre (és természetesen hűtésre is) egy újszerű inverteres klíma is rendelkezésre áll. A fürdőszobán kívűl kialakításra került még egy vizes helyiség, ahol még egy WC/mosdó kiépítése is lehetséges, jelenleg háztartási helyiségként, mosókonyhaként is használt. A nyílászárók jó minőségűek, redőnnyel felszereltek.  A társasház jó állapotú, kis lakóközösségű, csendes. A hátsó kert mindenki által használható, kertisütő, kertipad elhelyezésre került.  Egy kizárólagosan a lakáshoz tartozó kerten belüli gépkocsi tároló a vételár részét képezi, de a közterületen az ingyenes parkolás mindig probléma mentes. 
Eladó Családi ház, Mélykút,
17.99 millió Ft
Alapterület: 155 m2
Építési mód: Vegyes
Állapot:
Szobák: 2 szoba
Mélykút központi részén, 155nm-es családi ház eladó
Bács-Kiskun megye Mélykút, központi részén, 155 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, nappali, előszoba, fürdőszoba, WC, konyha+étkező, közlekedő, előtér, kamra és tároló helyiségek. A fűtésről gázkonvektor, cserépkályha, elektromos padlófűtés és hősugárzó gondoskodik. Az ingatlanban a víz- és a villanyhálózat teljes korszerűsítése megtörtént. A világos, jó elosztású családi ház járólapos, padlószőnyeges és laminált burkolattal van ellátva. Az ingatlan 1941 nm-es összközműves, ipari árammal ellátott telken található. Az udvarban egy 30 nm-es terasz, műhely, tárolók és egy négyállásos fedett kocsibeálló került kialakításra. Vevő ügyfeleinket díjmentes hitel tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel segítjük az ingatlan megvásárlásában. Bővebb információért keressen bizalommal!
Egyedi Ajánlat!

Egyedi hőmennyiségmérő

Erkély

Gépkocsibeálló

Jó közlekedéssel

Klímatizált

Lift

Saját tároló

Stílusos

Terasz

Új építésű

Eladó Téglalakás, Győr,
55.66 millió Ft
Alapterület: 56 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Újszerű
Emelet: 1. emelet
Szobák: 2 szoba
Győr-Szabadhegyen új építésű, 4 szintes társasházban, különböző méretű lakások, tárolóval, zárt udvari gépkocsibeállóval eladók!
A Best of Ingatlan Győr-Ingatlaniroda, eladásra kínálja,Győr-Szabadhegyen található, új építésű, FŰTÉSKÉSZ (2025. év végi átadással) VAGY KULCSRAKÉSZ (2026. nyári átadással) társasházi lakásokat!   Válogasson kedvére a különböző méretű és elrendezésű lakások között. Legyen Ön a tulajdonosa egy új építésű, szép lakásnak.   42 + 38 lakásos, két épületből, két ütemből álló liftes társasház egy 5580 m2-es nagy telekre épül Győr-Szabadhegyen. Az első ütem lakásaiból kedvére válogathat: 34,73 m2 - 69,13 m2-es lakások, mindegyik erkély vagy teraszkapcsolattal, fűtéskész állapotban vagy akár kulcsrakész állapotban 2026. nyári átadással leköthetőek.   A liftes társasház monolit vasbeton tartószerkezettel, belső téglafalakkal épül, a külső falaknál 20 cm, a a tetőn 35 cm szigetelést kap. A külső nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel készült ablakok. Az épület távfűtéses, modern lapradiátoros hőleadókkal, egyedi mérőórákkal, alacsony rezsivel! Hűtő-fűtő split - klíma előkészítése minden lakásban megtörténik.   Igény szerint épület alatti fedett parkoló vásárolható, melyek vételára 5.080.000,-Ft, vagy zárt udvari parkoló vételára: 2.540.000,-Ft. Az ingatlan földszintjén lévő, különböző méretű tároló (2,55 m2-6,48 m2) megvásárlására is van lehetőség, melyek vételára méretétől függően 2.200.000,-Ft - 5.800.000,-Ft.   A kerítéssel körbevett, rendezett, parkosított fásított udvarra elektromos kapun keresztül juthatunk be, ahol pihenő, játszótér és udvari locsoló hálózat is megtalálható.    A hirdetésben szereplő L4. típusú, 1. emeleti, NY-i fekvésű, erkélyes lakás 47,04 m2 + 17,24 m2 erkély Belső elosztása: előszoba, konyha + étkező, nappali, közlekedő, fürdőszoba, külön wc, hálószoba + hatalmas erkély. Fűtéskész ára: 55.660.000,-Ft.   Szeretne ebben az idilli környezetben elsőként élvezni a lakóövezet nyújtotta előnyöket, valamint igényeit , terveit megvalósítani?   Hívjon bizalommal, hogy személyesen is mihamarabb bemutathassam Önnek az új otthonának színhelyét!   Fülöpné Máté Ildikó Best Of Győr Ingatlan  + 36/30 993-2787 bestofgyor@gmail.com   További szolgáltatásaink: díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézés értékbecslés energetikai tanúsítvány ügyvédi ügyintézés biztosítás
Egyedi Ajánlat!

Egyedi hőmennyiségmérő

Erkély

Gépkocsibeálló

Jó közlekedéssel

Klímatizált

Lift

Saját tároló

Stílusos

Terasz

Új építésű

Eladó Téglalakás, Győr,
40.2 millió Ft
Alapterület: 40 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Újszerű
Emelet: 3. emelet
Szobák: 2 szoba
Győr-Szabadhegyen új építésű, 4 szintes társasházban, különböző méretű lakások, tárolóval, zárt udvari gépkocsibeállóval eladók!
A Best of Ingatlan Győr-Ingatlaniroda, eladásra kínálja,Győr-Szabadhegyen található, új építésű, FŰTÉSKÉSZ (2025. év végi átadással) VAGY KULCSRAKÉSZ (2026. nyári átadással) társasházi lakásokat!   Válogasson kedvére a különböző méretű és elrendezésű lakások között. Legyen Ön a tulajdonosa egy új építésű, szép lakásnak.   42 + 38 lakásos, két épületből, két ütemből álló liftes társasház egy 5580 m2-es nagy telekre épül Győr-Szabadhegyen. Az első ütem lakásaiból kedvére válogathat: 34,73 m2 - 69,13 m2-es lakások, mindegyik erkély vagy teraszkapcsolattal, fűtéskész állapotban vagy akár kulcsrakész állapotban 2026. nyári átadással leköthetőek.   A liftes társasház monolit vasbeton tartószerkezettel, belső téglafalakkal épül, a külső falaknál 20 cm, a a tetőn 35 cm szigetelést kap. A külső nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel készült ablakok. Az épület távfűtéses, modern lapradiátoros hőleadókkal, egyedi mérőórákkal, alacsony rezsivel! Hűtő-fűtő split - klíma előkészítése minden lakásban megtörténik.   Igény szerint épület alatti fedett parkoló vásárolható, melyek vételára 5.080.000,-Ft, vagy zárt udvari parkoló vételára: 2.540.000,-Ft. Az ingatlan földszintjén lévő, különböző méretű tároló (2,55 m2-6,48 m2) megvásárlására is van lehetőség, melyek vételára méretétől függően 2.200.000,-Ft - 5.800.000,-Ft.   A kerítéssel körbevett, rendezett, parkosított fásított udvarra elektromos kapun keresztül juthatunk be, ahol pihenő, játszótér és udvari locsoló hálózat is megtalálható.    A hirdetésben szereplő L2. típusú, 3. emeleti, D-i fekvésű, erkélyes lakás 36,54 m2 + 6,23 m2 erkély Belső elosztása: előszoba, konyha + étkező, nappali, fürdőszoba wc-vel, hálófülke + erkély. Fűtéskész ára: 40.195.000,-Ft.   Szeretne ebben az idilli környezetben elsőként élvezni a lakóövezet nyújtotta előnyöket, valamint igényeit , terveit megvalósítani?   Hívjon bizalommal, hogy személyesen is mihamarabb bemutathassam Önnek az új otthonának színhelyét!   Fülöpné Máté Ildikó Best Of Győr Ingatlan  + 36/30 993-2787 bestofgyor@gmail.com   További szolgáltatásaink: díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézés értékbecslés energetikai tanúsítvány ügyvédi ügyintézés biztosítás
Egyedi Ajánlat!

Egyedi hőmennyiségmérő

Erkély

Gépkocsibeálló

Jó közlekedéssel

Klímatizált

Lift

Saját tároló

Stílusos

Terasz

Új építésű

Eladó Téglalakás, Győr,
43.71 millió Ft
Alapterület: 44 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Újszerű
Emelet: 2. emelet
Szobák: 2 szoba
Győr-Szabadhegyen új építésű, 4 szintes társasházban, különböző méretű lakások, tárolóval, zárt udvari gépkocsibeállóval eladók!
A Best of Ingatlan Győr-Ingatlaniroda, eladásra kínálja,Győr-Szabadhegyen található, új építésű, FŰTÉSKÉSZ (2025. év végi átadással) VAGY KULCSRAKÉSZ (2026. nyári átadással) társasházi lakásokat!   Válogasson kedvére a különböző méretű és elrendezésű lakások között. Legyen Ön a tulajdonosa egy új építésű, szép lakásnak.   42 + 38 lakásos, két épületből, két ütemből álló liftes társasház egy 5580 m2-es nagy telekre épül Győr-Szabadhegyen. Az első ütem lakásaiból kedvére válogathat: 34,73 m2 - 69,13 m2-es lakások, mindegyik erkély vagy teraszkapcsolattal, fűtéskész állapotban vagy akár kulcsrakész állapotban 2026. nyári átadással leköthetőek.   A liftes társasház monolit vasbeton tartószerkezettel, belső téglafalakkal épül, a külső falaknál 20 cm, a a tetőn 35 cm szigetelést kap. A külső nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel készült ablakok. Az épület távfűtéses, modern lapradiátoros hőleadókkal, egyedi mérőórákkal, alacsony rezsivel! Hűtő-fűtő split - klíma előkészítése minden lakásban megtörténik.   Igény szerint épület alatti fedett parkoló vásárolható, melyek vételára 5.080.000,-Ft, vagy zárt udvari parkoló vételára: 2.540.000,-Ft. Az ingatlan földszintjén lévő, különböző méretű tároló (2,55 m2-6,48 m2) megvásárlására is van lehetőség, melyek vételára méretétől függően 2.200.000,-Ft - 5.800.000,-Ft.   A kerítéssel körbevett, rendezett, parkosított fásított udvarra elektromos kapun keresztül juthatunk be, ahol pihenő, játszótér és udvari locsoló hálózat is megtalálható.    A hirdetésben szereplő L5. típusú, 2. emeleti, É-NY-i fekvésű, nagyerkélyes lakás 36,67 m2 + 14,08 m2 erkély Belső elosztása: előszoba, fürdőszoba wc-vel, hálófülke, nappali hatalmas erkélykapcsolattal, konyha + étkező Fűtéskész ára: 43.710.000,-Ft.   Szeretne ebben az idilli környezetben elsőként élvezni a lakóövezet nyújtotta előnyöket, valamint igényeit , terveit megvalósítani?   Hívjon bizalommal, hogy személyesen is mihamarabb bemutathassam Önnek az új otthonának színhelyét!   Fülöpné Máté Ildikó Best Of Győr Ingatlan  + 36/30 993-2787 bestofgyor@gmail.com   További szolgáltatásaink: díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézés értékbecslés energetikai tanúsítvány ügyvédi ügyintézés biztosítás
Azonnal költözhető

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Vízparti

Zöldövezeti

Eladó Nyaraló, Tatabánya,
26.8 millió Ft
Alapterület: 70 m2
Építési mód: Fa
Állapot: Átlagos
Szobák: 2 szoba
Eladó Tatabánya síkvölgyi üdülő övezet területén egy erdőszéli kistelek a rajta álló nyaralóval. A telek első része a Busa utcára nyílik a hátsó része meg a sikvölgyi erdőre. A telek nem nagy mindösszesen 380 négyzetméter. A rajta lévő kis ház egy kb 40 négyzetméteres beton alappal rendelkező faház, beépített tetőtérrel és egy pincével így adja ki a '70 négyzetmétert. A telek körbe kerítve a bejárást elektromos kapu biztosítja igy a házikedvenc sem szökhet meg. A tulaj elmondása szerint a vadvilág benéz az ablakon,mert hol vaddisznók hol őzek legelnek a kert végében és a mókusok sem szégyelősek. A megközelítése télen nyáron kiváló , az itt lévő ingatlanok többsége lakott családi házként funkcionál. A villany hálózat fejlesztésre került, a vizellátást vezetékes víz biztosítja a gázvezeték a telek előtt megy el a szennyvíz pedig egy elszivárgós derítőbe távozik. Az ingatlan jelenleg nem lakott tehát megvásárlás esetén azonnal beköltözhető. A telektől a sikvölgyi tó kb 60 méterre helyezkedik el tehát pecázni sem kell órákat autózni.Igaz így az asszony is hamar odatalál de hát valamit valamiért.A buszmegálló és a Haffner vendéglő is csak két perc gyalog , rendszeres és  sűrű buszjárat könnyiti a bejutást a belvárosba.  Amennyiben felkeltette az érdeklődését vagy hasonló ingatlant keres kérem hívjon.
Jó közlekedéssel

Eladó Társasház, Gyula,
24.99 millió Ft
Alapterület: 94 m2
Építési mód: Vegyes
Állapot: Felújítandó
Szobák: 3 szoba
Eladó Társasházi lakás Gyula belvárosában!
Eladó ingatlan Gyulán, a Belváros szívében!   Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget, amely egy 94 m2 alapterületű, felújítandó társasházi lakás formájában kínálja önnek a kreatív lehetőségeket! Az ingatlan ideális választás lehet családoknak, fiatal pároknak, vagy akár befektetőknek is.   A lakás elosztása rendkívül praktikus: egy tágas bejáraton keresztül léphet be, ahol három különálló szoba várja az új lakókat. A konyha és a fürdőszoba mellett egy külön WC is rendelkezésre áll, biztosítva ezzel a kényelmet és a funkcionalitást. A lakáshoz tartozik egy 4,8 m2-es terasz, ahol élvezheti a friss levegőt, valamint egy kis udvar, amely kiválóan alkalmas a pihenésre vagy a szabadidős tevékenységekre.   Az ingatlan lehetőséget biztosít, hogy a saját ízlése szerint formálja meg ezt a teret, és megvalósítsa álmai otthonát. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, és hívjon minket a részletekért!     Szántó Nikoletta         Rotár Marianna +36 30 353 0521      +36 70 601 60 80 Ha további kérdése van, forduljon hozzám bizalommal! Ha hitelre van szüksége, a legkedvezőbbet megtalálom Önnek és az ügyintézés fáradalmait is átvállalom. Ügyvédet sem kell keresnie, mert irodánk ingatlan ügyekben jártas, profi ügyvédet biztosít az Ön részére. Mindent tud egy helyen intézni! Bízza profikra ingatlanügyeit!
CSOK hitelre alkalmas

Klimatizált

Eladó Téglalakás, Komárom,
57.5 millió Ft
Alapterület: 56 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Felújított
Emelet: Földszint
Szobák: 2 + 2 szoba
ELADÓ földszinti lakás Komáromban!
Eladó egy felújított tégla építésű lakás Komárom belvárosában, amely ideális választás mindazok számára, akik a városi élet nyújtotta kényelmet keresik. Az eladó lakás alapterülete 56 négyzetméter, belépve egyből szembe tűnik, hogy milyen világos. A lakás átalakításra került, az eredetileg két szobás lakást, 2 + 2 félszobássá alakították. 2 évvel ezelőtt teljesen fel is lett újítva. A 3 szoba hűtő-fűtő sinclair klímával felszerelt, amelyek évente karban vannak tartva. A szobák parkettával, a többi helyiség járólappal burkolt. Az amerikai konyhás-nappali elég tágas, a család központi helyévé válhat, mely remek lehetőséget kínál a családi életre.   Az épület 1965-ben épült, a felújítás során minden részletre ügyeltek, a lakás külső állapota kiváló, 10 cm-es hőszigeteléssel ellátott. Az eladó lakáshoz saját tároló is tartozik, közös tároló és pince is van az épületben. Az összkomfortos lakás gázkazánnal fűtött, amely biztosítja a kellemes hőmérsékletet a hideg hónapokban, míg a saját split klímák a nyári melegben nyújtanak felüdülést. A melegvizet is a gázkazán biztosítja. Az eladó lakás fűtése gazdaságos a külső hőszigetelésnek és az új műanyag nyílászáróknak köszönhetően. A nyílászárók redőnnyel is felszereltek. A lakás ablakai egy parkra néznek, így a zöld környezet és a nyugalom garantált.   Az eladó lakás bútorozatlanul vásárolható meg, így saját ízlés szerint alakítható ki a belső tér. A konyhabútor a gépek nélkül bele tartozik a vételárba. A parkolás az utcán ingyenesen lehetséges, így a gépjárművel közlekedők számára is ideális választás. A közös költség 15.500,-Ft, mely kedvező lehetőséget kínál a fenntartás szempontjából. Ez a lakás tökéletes helyszín lehet azok számára, akik szeretnék élvezni a városi élet előnyeit, miközben egy csendes és zöld környezetben élhetnek. Ne habozzon, hogy megnézze ezt a remek lehetőséget!   Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat. Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére. 15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat. Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig! Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján. Legyen közös a sikerünk!
«
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
»