Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat
Eladó Ingatlanok
Rendezés:   » Dátum szerint «   |   Ár szerint   |   Méret szerint
CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Otthon Start 3%-os hitellel

Eladó Családi ház, Mályi,
119 millió Ft
Alapterület: 267 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Újszerű
Szobák: 6 szoba
Több generációs családi ház Mályiban!
Két, nagyszerű lehetőségeket kínáló ház, egy telken eladó!   Több generáció számára keres kényelmes életteret? Netán szeretne egy gyönyörű, tágas családi házat, és minden vágya, hogy a vállalkozása is a közelében legyen? Szeretné kihasználni a Mályi tó adta lehetőségeket, és turizmus vendéglátással foglalkozni?    Ez csak három alternatíva, de ettől jóval több lehetőség rejlik ebben a remek adottságokkal rendelkező ingatlanban!   A két ház együttes alapterülete 267 négyzetméter (170+90), amit egy közös folyosó köt össze, de saját bejárattal is rendelkezik mindkettő.   A "régi ház" 1965-ben épült téglából, a teljes felújítására 2008-ban került sor, amikor megépült szintén téglából, a mai kor korszerű építési technológiája szerint, az új modern ház mellette. Mindkét épület szigetelt, és a megjelenése, a színezése teljesen egységes képet ad.   A új épületben a földszinten egy előtér, egy nagy nappali, étkezővel, egy hatalmas konyha, egy hálószoba, valamint egy duplamosdós, sarokkádas fürdőszoba és egy külön WC található. A nappaliból lehet kijutni a 28 négyzetméteres fedett teraszra.    Az emeleten szintén egy nappali, valamint 2 hálószoba és egy gardrób található, és ezen a szinten is van fürdőszoba, WC-vel. A nappaliból nyílik egy erkély, ahonnan remek kilátás nyílik a kertre.    A földszinten padlófűtés biztosítja a meleget, az emeleti helyiségekben radiátoros a hőleadás. Gáz,- illetve vegyestüzelésű kazán is rendelkezésre áll, és lehetőség van egy kisebb kandalló beépítésére is. Az átmeneti időszakok fűtése pedig a hűtő-fűtő klímával kiváltható.   A nappaliba, a konyhába, illetve a vizesblokkokba minőségi olasz, illetve spanyol járólapok kerültek, a fürdőszobákban a falakon csempe burkolatok vannak. A helyiségek falai festettek, néhány helyen különleges, egyedi kialakítású és mintázatú festés látható.   A ház alatt egy pince is található.   A kisebb ház 80 nm alapterületű, helyiségei: előtér, két szoba, konyha-étkező, kamra, fürdőszoba, WC. A villamoshálózat és a vízvezetékek felújítása megtörtént, gázkazán és vegyes tüzelésű kazán biztosítja a meleget.     A szépen parkosított, arborétum hangulatú kertben egy kis halastavat is kialakítottak, amin egy híd is átível, és egy jól kiépített szalonnasütő is biztosítja a háziak, illetve a vendégeik kikapcsolódását.    Az ingatlan alkalmas államilag támogatott hitelek (CSOK Plusz, 3%-os, stb) igénybevételére! Bankfüggetlen hitelszakértőink készséggel segítik Önt, végig a hitelfolyamat során.   Hívjon még ma, ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget!  
Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

KIHAGYHATATLAN!

VILÁGBAJNOK ÁR!

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Nyíregyháza,
65 millió Ft
Alapterület: 87 m2
Építési mód: Könnyűszerkezetes
Állapot:
Szobák: 3 szoba
Sóstófürdőn eladó egy két szintes családi ház
Ez a sóstófürdői családi ház nem egyszerű ingatlan – hanem egy hely, ahol minden nap új közös emlék születik!    87 nm-es, 2 szintes családi ház, a kényelmet és a gondtalan mindennapokat kínálja: amerikai konyhás nappali, 2 szoba teraszokkal, 716 nm térkövezett és parkosított udvar, filagória és rendkívül alacsony rezsi! Éld a nyaralás hangulatát egész évben!   Tulajdonságai: - Falazata könnyűszerkezet, mely + szigetelést is kapott - A tető fedése lindablemez - Fűtését kondenzációs gázkazán biztosítja(1,5 éves), radiátoros hőleadókkal - 3 db energiatakarékos típusú, hűtő -fűtő klíma (2,5 éves) - összközműves + fúrott kút - 2 állásos garázs (20 nm /db) melyek téglából épültek és szigeteltek. Az autók beállását szekcionált garázskapu biztosítja. - épített medence tartozékaival - Műanyag nyílászárók, rovarhálóval felszerelve   Elrendezés: - Földszinti tér: Amerikai típusú konyha étkező nappali, Fürdőszoba wc-vel, előszoba, kamra és terasz - Emeleti tér: 2 szoba, egyikhez erkély, a másikhoz egy napozós terasz tartozik   FONTOS!: Télen - nyáron, akár vendégházként is üzemeltethető!   További információért vagy megtekintésért keressen bizalommal!  
Azonnal költözhető

Vízparti

Zöldövezeti

Eladó Zártkert, Oroszlány,
10.9 millió Ft
Alapterület: 30 m2
Építési mód: Fa
Állapot: Átlagos
Szobák: 2 szoba
Eladó telek kisházzal a Lebegő falutól mindössze 10 méterre!
Eladásra kínálunk egy 811 nm-es, teljesen körbekerített telket, amely kiváló lehetőséget biztosít akár hétvégi pihenésre, akár hosszabb távú tartózkodásra.   Az eladó telken található egy OSB lapokból épült kisház, amely alápincézett, így praktikus tárolási lehetőséget kínál. A közművek közül a villany be van kötve, valamint a telken egy ásott kút is rendelkezésre áll, ami nagyban megkönnyíti a vízellátást. Az eladó telek közvetlen közelében, alig pár lépésre található a népszerű Lebegő falu, így ideális választás lehet azok számára, akik nyugodt környezetben, mégis a természet és a víz közelségében szeretnének ingatlant vásárolni. Az eladó zártkert kifüggesztéses eljárás során vásárolható meg.   Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat.
 Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
 15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat.
 Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig!
 Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján. 
Legyen közös a sikerünk!
Eladó Téglalakás, Kismaros,
99.39 millió Ft
Alapterület: 91 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Emelet: 1. emelet
Szobák: 2 + 1 szoba
Panorámás otthon Kismaros szívében – erdő és patak ölelésében
Eladó Pest vármegye, Kismaros belterületén, mégis csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában egy 91 nm-es, 2+fél szobás, 2 erkélyes, 1.emeleti lakás, amely egy 2017-ben épült, tégla falazatú sorház része. Az ingatlan társasházként funkcionál, korszerű kialakítással.   Főbb jellemzők: 2 rétegű nyílászárók Fűtés: gázkazán, melegvíz: villanybojler Saját 350 nm telekrész 7,4 nm és 3,7 nm nagyságú erkélyek Parkolás a bejárat előtt, vagy külön vásárolható 44 nm-es garázs, amely akár lakássá is alakítható   Lakások a sorházban: Összesen 4 lakás eladó, ami 91 nm-es első emeleti otthon 2 db 3 szintes lakás teljes körűen felújítva, hőszivattyú+ H tarifa, ezekben jelenleg bérlők laknak 1 ilyen lakás éppen felújítás alatt A hirdetésben szereplő lakás felújításra vár   Elhelyezkedés és közlekedés: 4 perc séta a vasútállomás (Budapest–Szob vonal, félóránkénti járatok) Autópálya: 5 perc autóval Busszal óránként elérhető Budapest és a környék   Környezet: A lakásokat erdő és patak veszi körül, örökpanorámás kilátással a Visegrádi-várra és a környező hegyekre. Tiszta levegő, nyugodt, természetközeli élet várja az új tulajdonosokat. Infrastruktúra:   Helyben: orvosi rendelő, gyógyszertár, fogászat, polgármesteri hivatal Vác (közelben): kórház, strandfürdő, uszoda, Lidl, Aldi, Tesco   Kinek ajánlom? Befektetőknek, akik kiadásra keresnek értékálló ingatlant Családoknak, akik több generáció számára közös otthont képzelnek el   Az ingatlan 3%-os fix Otthon Start hitelképes!   Érdeklődés esetén várom bizalommal a megkeresését!
Zöldövezeti

Eladó Építési telek, Nagykáta,
8 millió Ft
Alapterület: 470 m2
Nagykátán, belterületi sarok telek eladó!
Eladó saroktelek Nagykáta központ közelében!   Kiváló lehetőség befektetőknek vagy építkezni vágyóknak! Nagykáta frekventált részén, a központhoz közel egy 470 m²-es saroktelek eladó. Központ közeli, jól megközelíthető Méreténél fogva  ideális családi ház vagy kisebb társasház építésére Az összes közmű az utcában elérhető – így az építkezés gyorsan és gördülékenyen indulhat! Saroktelek: Két utcafront – rugalmas beépíthetőség Ha olyan telket keresel, ahol a nyugalom és a városi kényelem kéz a kézben jár, akkor ezt érdemes megnézned! Ne hagyd ki ezt a ritka lehetőséget! A telek adottságai és elhelyezkedése ideálissá teszik lakó- vagy akár üzleti célú fejlesztésre is.
Eladó Építési telek, Dömsöd,
23 millió Ft
Telekméret: 813 m2
Dömsödön a Duna-ág szépségéhez közeli építési telek eladó!
Építési telek eladó Dömsödön, a Ráckevei–Soroksári-Dunaágtól mindössze három utcányira! Eladó egy 813 m²-es építési telek Dömsödön, kiváló elhelyezkedéssel, nyugodt környezetben, mégis közel a Duna-ág szépségéhez. Ár: bruttó 23 millió Ft (irányár) Ha igény van rá, akkor bejelentett tervdokumentáció és látványterv: +3 millió Ft/terv/ingatlan rendelkezésre áll. Főbb jellemzők: • Telekméret: 20,3 m széles × 40 m hosszú (813 m²) • Közművek: víz telken belül, villany és csatorna az utcában • Beépíthetőség: 30% • Építhető: maximum 2 lakásos ingatlan • Bejelentett tervdokumentáció és látványterv rendelkezésre áll Ez a telek remek lehetőség mindazoknak, akik saját elképzeléseik alapján, de gyorsan és gördülékenyen szeretnének házat építeni, hiszen az engedélyezési folyamat már elő van készítve. Lke-2 (kertvárosias lakó építési övezet) előírásai: Dömsöd Helyi Építési Szabályzata16/2024.(IX.23.) Az Lke-2 építési övezetben az építési telken több épület telepíthető a következők szerint - - a 600 m2 területű vagy 600 m2 – nél kisebb területű építési telken legfeljebb 1 főépület és legfeljebb 1 kiszolgáló épület, - a 600 m2 területnél nagyobb, de az 1200 m2 területnél kisebb méretű építési telken legfeljebb 1 főépület és legfeljebb 2 kiszolgáló épület, - az 1200 m2 vagy annál nagyobb területű építési telken legfeljebb 2 főépület és legfeljebb 2 kiszolgáló épület helyezhető el. Az Lke-2 építési övezetben - a 600 m2 területű vagy 600 m2 – nél kisebb területű építési telken (az összes épületben) összesen legfeljebb 2 önálló fő rendeltetési egység, és ezen belül legfeljebb 1 lakás helyezhető el, - a 600 m2 területnél nagyobb építési telken (az összes épületben) összesen legfeljebb 3 önálló fő rendeltetési egység, és ezen belül legfeljebb 2 lakás helyezhető el, - állattartó rendeltetés kiszolgáló rendeltetésként, kiszolgáló épületben vagy melléképítményben helyezhető el, - a megengedett legnagyobb épületmagasság oromfalas épület esetében 5,0 méter
Eladó Építési telek, Dömsöd,
23 millió Ft
Telekméret: 551 m2
Dömsödön a Ráckevei-Soroksári-Dunaághoz közel építési telek eladó!
Építési telek eladó Dömsödön, a Ráckevei–Soroksári-Dunaágtól mindössze két utcányira! Eladó egy 551 m²-es építési telek Dömsödön, kiváló elhelyezkedéssel, nyugodt környezetben, mégis közel a Duna-ág szépségéhez. Ár: bruttó 23 millió Ft (irányár) Ha igény van rá, akkor bejelentett tervdokumentáció és látványterv: +3 millió Ft/terv/ingatlan rendelkezésre áll. Főbb jellemzők: • Telekméret: 15 m széles × 37 m hosszú (551 m²) • Közművek: víz és csatorna a telken belül, villany az utcában, beköthető • Beépíthetőség: 30% • Építhető: maximum 2 lakásos ingatlan • Bejelentett tervdokumentáció és látványterv rendelkezésre áll Ez a telek remek lehetőség mindazoknak, akik saját elképzeléseik alapján, de gyorsan és gördülékenyen szeretnének házat építeni, hiszen az engedélyezési folyamat már elő van készítve. Lke-2 (kertvárosias lakó építési övezet) előírásai: Dömsöd Helyi Építési Szabályzata16/2024.(IX.23.) Az Lke-2 építési övezetben az építési telken több épület telepíthető a következők szerint - - a 600 m2 területű vagy 600 m2 – nél kisebb területű építési telken legfeljebb 1 főépület és legfeljebb 1 kiszolgáló épület, - a 600 m2 területnél nagyobb, de az 1200 m2 területnél kisebb méretű építési telken legfeljebb 1 főépület és legfeljebb 2 kiszolgáló épület, - az 1200 m2 vagy annál nagyobb területű építési telken legfeljebb 2 főépület és legfeljebb 2 kiszolgáló épület helyezhető el. Az Lke-2 építési övezetben - a 600 m2 területű vagy 600 m2 – nél kisebb területű építési telken (az összes épületben) összesen legfeljebb 2 önálló fő rendeltetési egység, és ezen belül legfeljebb 1 lakás helyezhető el, - a 600 m2 területnél nagyobb építési telken (az összes épületben) összesen legfeljebb 3 önálló fő rendeltetési egység, és ezen belül legfeljebb 2 lakás helyezhető el, - állattartó rendeltetés kiszolgáló rendeltetésként, kiszolgáló épületben vagy melléképítményben helyezhető el, - a megengedett legnagyobb épületmagasság oromfalas épület esetében 5,0 méter
Eladó Téglalakás, Kismaros,
99.39 millió Ft
Alapterület: 91 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 1 szoba
Panorámás földszinti otthon Kismaros szívében – erdő és patak ölelésében
Eladó Pest vármegye, Kismaros belterületén, mégis csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában egy 91 nm-es földszinti lakás, amely egy 2017-ben épült, tégla falazatú sorház része. Az ingatlan társasházként funkcionál, korszerű kialakítással.   Főbb jellemzők: 15 nm előkertes terasz 21 nm szuterénszint (többféle hasznosítási lehetőséggel) 2 rétegű nyílászárók Fűtés: gázkazán, kandalló, melegvíz: villanybojler Saját 350 nm telekrész Parkolás a bejárat előtt, vagy külön vásárolható 44 nm-es garázs, amely akár lakássá is alakítható   Lakások a sorházban: Összesen 4 lakás eladó, amiben 91 nm-es földszinti otthon van 2 db 3 szintes lakás teljes körűen felújítva, melyek hőszivattyúsak+ H tarifa 1 ilyen lakás éppen felújítás alatt A hirdetésben szereplő lakás felújításra vár   Elhelyezkedés és közlekedés: 4 perc séta a vasútállomás (Budapest–Szob vonal, félóránkénti járatok) Autópálya: 5 perc autóval Busszal óránként elérhető Budapest és a környék   Környezet: A lakásokat erdő és patak veszi körül, örökpanorámás kilátással a Visegrádi-várra és a környező hegyekre. Tiszta levegő, nyugodt, természetközeli élet várja az új tulajdonosokat. Infrastruktúra:   Helyben: orvosi rendelő, gyógyszertár, fogászat, polgármesteri hivatal Vác (közelben): kórház, strandfürdő, uszoda, Lidl, Aldi, Tesco   Kinek ajánlom? Befektetőknek, akik kiadásra keresnek értékálló ingatlant Családoknak, akik több generáció számára közös otthont képzelnek el   Az ingatlan 3%-os fix Otthon Start hitelképes!   Érdeklődés esetén várom bizalommal a megkeresését!
Eladó Építési telek, Dömsöd,
23 millió Ft
Telekméret: 720 m2
Dömsödön zártkerti ingatlan eladó a Ráckevei-Soroksári-Dunaághoz közel!
Zártkerti ingatlan eladó Dömsödön, a Ráckevei–Soroksári-Dunaágtól mindössze pár száz méterre! Eladó egy 720 m²-es építési telek Dömsödön, kiváló elhelyezkedéssel, nyugodt környezetben, mégis közel a Duna-ág szépségéhez. Ár: bruttó 23 millió Ft (irányár) Főbb jellemzők: • Telekméret: 16 m széles × 45 m hosszú (720 m²) • Közművek: telken belül fúrt kút és villany • Beépíthetőség: 3% • Építhető: mezőgazdasági épület vagy konténer ház telepíthető A telken található egy letelepített, lakhatásra alkalmas mobilház, melynek értékét az ár tartalmazza. A vizet egy átemelő szivattyú szolgáltatja. Mk-2 (mezőgazdasági kertes övezet) Dömsöd Helyi Építési Szabályzata16/2024.(IX.23.) 61.§. 6) Az Mk-2 övezetben a) épület a szabályozási terven jelölt „közlekedési célú telek kialakítására fenntartott terület” szabályozóval érintett telken, a 17. § szerinti telekalakítást követően építhető; b) a szőlő-, gyümölcs- kertgazdálkodást, kertészeti és mezőgazdasági tevékenységet szolgáló gazdasági és tároló építmények helyezhetők el, a 4. mellékletben meghatározott rendeltetésekkel; c) az a) bekezdés és a 4. mellékletben meghatározott gazdasági rendeltetés présház-, gyümölcs-, termény- és szerszámtároló lehet; d) telkenként legfeljebb 1 épület építhető. e) a beépíthető telek legkisebb szélessége 16,0 méter; f) az előkert 5,0 méter, az oldalkert 3,0 méter, a hátsókert 10,0 méter; g) pince, terepszint alatti építmény nem építhető; h) lakóépület, lakás és üdülő önálló rendeltetési egység nem helyezhető el és rendeltetésmódosítással sem valósítható meg; i) állattartó rendeltetés a 2500 m2– nél nagyobb területű telken helyezhető el a főépületben, az oldalkerti és hátsókerti építési határvonaltól legalább 10,0 méter távolságra. Az állattartó épület és a telekhatár között 5 méter széles többszintes növényállomány telepítendő az épület vonalában.
CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Otthon Start 3%-os hitellel

Zöldövezeti

Eladó Téglalakás, Hegyeshalom,
37.71 millió Ft
Alapterület: 43 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Szobák: 1 szoba
Új építésű lakások!
Már csak 5 lakás elérhető!   Hegyeshalom központjában,5 percre az osztrák határtól, 17 lakásos új építésű társasházban eladó egy 43,65 nm-es, első emeleti lakás. Az épület modern technológiával készül, a fűtést hőszivattyús rendszer biztosítja, amely energiatakarékos és környezetbarát megoldás. Az 8-as számú lakás felosztása:   - előtér :       4,68 nm - közlekedő: 2,88 nm - szoba:        8,5  nm - fürdő:         4,96 nm - nappali:     16,91 nm - konyha:      5,72 nm - erkély:        1,5 nm    Igény szerint vásárolható: parkoló br.1 599 000 Ft                                           tároló    br.1 290 000 Ft                                           garázs  br.7 790 000 Ft     A lakások fűtés kész átadása várhatóan, 2025 év végén történik. Igény esetén a kulcsra kész befejezés is megoldható.   Irodánk teljes körű hitel ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel , szakmai segítség nyújtással várja kedves ügyfeleit!     Amennyiben ez az ingatlan felkeltette figyelmét, kérem hivatkozzon az alábbi referencia számra: 170701568-as vagy  hívjon  a 06 30 2201088 -as  telefonszámon. E-mail: f.krisztina@globalotthon.
Eladó Építési telek, Dömsöd,
23 millió Ft
Telekméret: 640 m2
Dömsödön eladó sarkitelek közel a Ráckevei-Soroksári-Dunaághoz!
Építési sarkitelek eladó Dömsödön, a Ráckevei–Soroksári-Dunaágtól mindössze két utcányira! Eladó egy 640 m²-es építési SARKItelek Dömsödön, kiváló elhelyezkedéssel, nyugodt környezetben, mégis közel a Duna-ág szépségéhez. Ár: bruttó 23 millió Ft (irányár) Itt már elkezdtek egy kétlakásos ingatlant építeni, pinceszint van kész. Ingatlant lehet rá építeni. Az ingatlanon belül villany és víz van! Főbb jellemzők: • Telekméret: 40 m széles × 16 m hosszú (640 m²) • Közművek: víz és villany a házon belül, csatorna beköthető • Beépíthetőség: 30% Lke-1 (kertvárosias lakó építési övezet) előírásai: Dömsöd Helyi Építési Szabályzata16/2024.(IX.23.) Az Lke-1 építési övezetben az építési telken több épület telepíthető a következők szerint: - a 600 m2 területű vagy 600 m2 – nél kisebb területű építési telken legfeljebb 1 főépület és legfeljebb 1 kiszolgáló épület, - a 600 m2 területnél nagyobb, de az 1200 m2 területnél kisebb méretű építési telken legfeljebb 1 főépület és legfeljebb 2 kiszolgáló épület, - az 1200 m2 vagy annál nagyobb területű építési telken legfeljebb 2 főépület és legfeljebb 2 kiszolgáló épület helyezhető el. Az Lke-1 építési övezetben - a 600 m2 területű vagy 600 m2 – nél kisebb területű építési telken (az összes épületben) összesen legfeljebb 2 önálló fő rendeltetési egység, és ezen belül legfeljebb 1 lakás vagy üdülő helyezhető el, - a 600 m2 területnél nagyobb építési telken (az összes épületben) összesen legfeljebb 3 önálló fő rendeltetési egység, és ezen belül legfeljebb 2 lakás vagy 2 üdülő helyezhető el, - állattartó rendeltetés kiszolgáló rendeltetésként, kiszolgáló épületben vagy melléképítményben helyezhető el, - a megengedett legnagyobb épületmagasság oromfalas épület esetében 5,0 méter.
Kertkapcsolatos

Eladó Családi ház, Kaposvár,
34.9 millió Ft
Alapterület: 63 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Felújított
Szobák: 2 szoba
Felújított, lakható ház Toponáron a Deseda tó közelében!
A Bella Ingatlaniroda eladásra kínál Kaposvár-Toponáron, a festői Deseda-tó közelében egy 63 m2-es, tégla építésű, teljesen felújított házat!   Panellakás áráért egy felújított kertes ház!   Az ingatlan jellemzői: - Felújított, tégla falazatú, szigetelt, 2000-ben épült ház, 1000 m2-es egyenes telken! - Műanyag ablakok, redőnyökkel, szúnyoghálóval! - Új konyhabútor! - Új hűtő-fűtő klíma! - Állandó lakhatásra alkalmas! Villany és vezetékes víz van! - Melegről cserépkályha, vegyestüzelésű kazán radiátorokkal és új hűtő-fűtő klíma gondoskodik! - Kerti csap és zuhanyzó. - Melléképületek, gondozott, parkosított udvar! - Parkolás az udvaron fedett kocsibeállóban! - Murvás úton remekül megközelíthető! Állandó lakók a közelben! - Kamerarendszer!   A hangulatos ház alsó szintjén található a konyha, tágas fürdőszoba, nappali-étkező. A bejárat mellett 22,5 m2-es fedett terasz. Az emeleten egy nagy méretű szoba kapott helyet.   Az ingatlan csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el, átmenő forgalomtól mentes utcában, 600 méterre a  közkedvelt Deseda-tó szomszédságában.    Tökéletes választás mindazoknak, akik természetközeli, mégis korszerű otthonra vágynak.   Autóval 15 percre van Kaposvár belvárosától.   Hívjon, ne maradjon le róla!!!!   Amennyiben szeretné megtekinteni vagy további kérdése lenne, kérem hívjon telefonon! Köszönöm!   Tel: +36 70 431 2005   Azonosító: 230
«
72.833333333333
73.833333333333
74.833333333333
75.833333333333
76.833333333333
77.833333333333
78.833333333333
79.833333333333
80.833333333333
81.833333333333
82.833333333333
»