Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat
Eladó Ingatlanok
Rendezés:   » Dátum szerint «   |   Ár szerint   |   Méret szerint
Eladó Téglalakás, Budapest, VIII. kerület,
109.5 millió Ft
Alapterület: 50 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Kiváló
Emelet: 1. emelet
Szobák: 2 szoba
CORVIN sétányon ÚJSZERŰ lakás teljes berendezéssel eladó.
Megvételre kínálok a Corvin sétány egyik legszínvonalasabb ingatlana, a teljes felsőkategóriás berendezéssel és kialakítással. Az Átriumos építésű 50 m2-eslakás a 1. emeleten található. Elosztása amerikai konyhás nappali + 1 hálószoba, fürdőszoba külön WC-vel és viszonylag nagyméretű terasszal, kilátással a csendes, belső kertre. A lakás déli fekvésű, napfényes, mely az épület legcsendesebb részén fekszik; a folyosón csak 2 db lakás található. A vételár tartalmazza a teljes berendezést; a felsőkategóriás bútorokat, a gépeket és a beépített konyhai gépeket, valamint a lakáskiegészítőket is. A prémium kialakítást egyedi belsőépítészeti megoldások és minőségi burkolatok teszik teljessé. A fürdőszobában pára és szagelszívó rendszer, a konyhában páraelszívó berendezés található.   A műszaki jellemzők: házközponti gázkazán, 16 cm-es hőszigetelés, háromrétegű, hőszigetelt ablakok, kiépített okos otthon rendszer (applikációval távolról is vezérelhető fűtés, villanykapcsolók, beléptetés). Egyedi mérők (hidegvíz, melegvíz, fűtés, áram), a fűtőtesteken digitális hőmérséklet szabályozók, fürdőszobában és a WC-ben beépített szag-, és páraelszívó rendszer, konyhában páraelszívó berendezés. Hűtő-fűtő klíma berendezés kiépítve, öt ponton záródó bejárati ajtó, video kaputelefon, videokamerák a főbejáratnál, a lobbyban, a liftekben stb., füst érzékelő és tűzjelző berendezések a közös terekben, tokennel működő ajtók (bejárati ajtó és a lépcsőházban minden emeleten is). A sétányon őrszolgálat fokozza a lakók biztonságát. BEFEKTETŐK RÉSZÉRE FONTOS INFORMÁCIÓ! Elhelyezkedése miatt az egyik legkeresettebb ingatlanok közé tartozik a lakásbérleti piacon. Jelenleg 1100 EUR/hó bérleti díjon kiadható. A lakás rövid távú kiadásra is alkalmas lehet (AIRBNB). Műszaki leírás: - Építés éve: 2019, építtető: Cordia - Magas műszaki tartalom, a fűtése házközponti, egyedi mérőórákkal és a fűtőtesteken digitális hőmérséklet szabályzókkal, okos vezérléssel szobánként. - Az épület homlokzatán 16 cm -es hőszigetelés, háromrétegű, hőszigetelt nyílászárók szúnyoghálókkal.  - Hörmann biztonsági bejárati ajtó. - Hikvision video kaputelefon, videokamerák az egész épületben a közös területeken, proxival történő belépés. Rezsi költségek: - Közös költség: 25.000.-/hó (őrzés, közös területek fenntartása, kertgondozás) - Fűtés, áram, víz: fogyasztás alapján
Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Vízparti

Zöldövezeti

Eladó Építési telek, Siófok,
299.9 millió Ft
Telekméret: 710 m2
SIÓFOK ARANYPARTON, NÉHÁNY LÉPÉSRE A BALATONTÓL, HAT LAKÁSOS TÁRSASHÁZ ÉPÍTÉSÉRE ALKALMAS ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ!
Az Update Vip Ingatlaniroda kínálatából: KIVÉTELES AJÁNLAT! SIÓFOK ARANYPARTON, NÉHÁNY LÉPÉSRE A BALATONTÓL, HAT LAKÁSOS TÁRSASHÁZ ÉPÍTÉSÉRE ALKALMAS ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ! Üh-1-sz ÖVEZET BEÉPÍTHETŐSÉG: 25% MEGENGEDETT ÉPÍTMÉNY MAGASSÁG: 6m A geodéz mérések, talajmechanikai vizsgálatok megtörténtek, előzetes tervek elkészültek az ár tartalmazza. BALATON, SZABADSTRAND kb 80m! -Telek: 710m2 (23.8m széles, 30m hosszú) (A szomszédos utcafronti telekkel együtt is megvásárolható, így kb 1500m2-re nőhet a telek méret) -Közművek: Víz, gáz, áram (három fázis földkábel), csatorna Hat lakásos társasház építésére alkalmas terület, két szinten 260m2-ig. A telken jelenleg egy szigetelelt, prémium berendezéssel felszerelt konténerház (30m2) található, amelynek az ára: +35MFt Bővebb információért, megtekintés egyeztetésért, kérem keressen a megadott elérhetőségeimen! UPDATE VIP INGATLAN IRODA további szolgáltatásai: Energetikai tanúsítvány készítés, Díjmentes-bank semleges hitelügyintézés, Ügyvédi háttér, Közjegyző, Földhivatali ügyintézés, Építész, Lakberendező.
Azonnal költözhető

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Terasz

Eladó Nyaraló, Siófok,
195 millió Ft
Alapterület: 75 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Felújított
Szobák: 3 szoba
SIÓFOK ARANYPARTON FELÚJÍTOTT TÉGLAÉPÍTÉSŰ NYARALÓ ELADÓ!
Kizárólag az Update Vip Ingatlaniroda kínálatából: KIVÉTELES AJÁNLAT! SIÓFOK ARANYPARTON FELÚJÍTOTT TÉGLAÉPÍTÉSŰ NYARALÓ ELADÓ! AZ INGATLAN A BALATONTÓL, AZ ARANYPARTI SZABADSTRANDTÓL KB 150 M-RE, KB 2-3PERC SÉTA TÁVOLSÁGRA HELYEZKEDIK EL! AZ INGATLAN ALKALMAS CSALÁDI NYARALÓNAK, BEFEKTETÉSNEK EGYARÁNT, PL KIADÁSRA IS! -Alapterület: 59m2 -Földszinti terasz: 32.25m2 -Telek: 747m2 -Közművek: víz, villany, csatorna Bár könnyűszerkezetes (fa) épületnek látszik a nyaraló a fotón, de ennek ellenére tégla építésű! Az ingatlan külön önálló hrsz-al rendelkezik! Helységlista: 2 szoba, nappali, konyha + étkező, fürdőszoba, közlekedő, valamint a hangulatos terasz Horgászati lehetőség: kb 150m Petőfi sétány, Plázs kb 900m Galerius Élményfürdő és Wellness Központ: kb 1800m (jelenleg felújítás alatt) Bővebb információért, megtekintés egyeztetésért, kérem keressen a megadott elérhetőségeimen! UPDATE VIP INGATLAN IRODA további szolgáltatásai: Energetikai tanúsítvány készítés, Díjmentes-bank semleges hitelügyintézés, Ügyvédi háttér, Közjegyző, Földhivatali ügyintézés, Építész, Lakberendező.
Áron alul

CSOK igényelhető

Kertkapcsolatos

Zöldövezeti

Eladó Ikerház, Kozármisleny,
109 millió Ft
Alapterület: 132 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Építés alatt
Szobák: 3 szoba
Új építésű ikerházak, saját kertkapcsolattal!
Eladók Kozármisleny keleti részén épülő kétszintes, amerikai konyha + 3 hálószobás, 3 fürdős nagy teraszos (17nm) lakóegységek, hozzájuk tartozó privát, szeparált kerttel és garázzsal (17nm)! Komoly szakmai múlttal rendelkező, elismert kivitelező építi.  A 2x2 ikerház belső elrendezése mindegyiknél megegyező. Az ingatlanok fűtéséről víz-levegő hőszivattyúk gondoskodnak padlófűtéssel, hűtésüket pedig klímaberendezések szabályozzák. Az épületek energetikailag BB besorolás alá fognak tartozni, homlokzaton 15 cm polisztirol hőszigetelést kapnak, födémen pedig 25 cm kőzetgyapot szigetelést. Az ikerházak falai csak a külső tárolókkal kapcsolódnak egymáshoz, lakóterek közti közös fal nincs.   Az ár bruttó ár, 5%-os áfát tartalmaz, mely visszaigényelhető, tartalmazza még a tereprendezést, a térkövezést és a kerítést is! Átadás szerződéstől számított egy éven belül. Részletes információkért, műszaki paraméterekét keressen minket bizalommal!
Azonnal költözhető

Jó közlekedéssel

Eladó Téglalakás, Budapest, VII. kerület,
115 millió Ft
Alapterület: 68 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Emelet: 2. emelet
Szobák: 3 szoba
Airbnbs lakás eladó a Gozsdu udvarban!
Eladó Budapesten a VII.kerületben a Dob utca 16, Gozsdu udvarban egy 2. emeleti. Nappali +2 hálószobás Airbnb-s lakás. Hívjon és már mutatom is!
Kertkapcsolatos

Zöldövezeti

Eladó Gazdasági épület, Kótaj,
48 millió Ft
Alapterület: 900 m2
Építési mód: Szilikát
Állapot:
Telephelynek, állattartásra is alkalmas, mezőgazdasági terület eladó
Területileg Kótajhoz tartozó, mezőgazdasági épületként és területként nyilvántartott, telephelynek is alkalmas ingatlan eladó.   - A 8.737 nm-es területen egy 520 nm-es baromfinevelő szilikát épület, egy 320 nm-es szendvics panel szerkezetű csarnok, valamint egy 2x36 nm-es hűtőkamrát tartalmazó építmény található. - A terület három helyrajzi számon van, egyben eladó. - Nagyságánál fogva alkalmas kamionnak is. - A telken fúrt kút és villamos áram(3fázis) található, az utcában víz, gáz, és szennyvíz vezeték is rendelkezésre áll. - Aszfaltozott úton megközelíthető. - Buszmegálló a közelben. - A vételárba lakás, üzlethelyiség is beszámítható kölcsönös megegyezés alapján.   Tekintse meg, hogy a pontos adatok birtokában tudja eldönteni, hogy alkalmas-e az Ön által elképzelt tevékenységre! Várom megtisztelő hívását!
Azonnal költözhető

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Kecskemét,
23.5 millió Ft
Alapterület: 50 m2
Építési mód: Vegyes
Állapot: Felújítás alatt
Szobák: 2 szoba
AZONNAL BIRTOKBA VEHETŐ CSALÁDI HÁZ ÚRIHEGYEN!!
Az ingatlan Kecskemét külterületén, Úrihegy frekventált részén helyezkedik el. Széles földúton keresztül érhető el, melynek hossza kb. 750 méter. A közelben a buszmegálló 900 méter (15, 15D, 29, 115, 339, 405 buszok), Hetény központja autóval 6 perc, Kecskemét belvárosa 13 perc. Az épület 50 m2-es alapterülettel és 2688 m2-es telekterülettel rendelkezik. Falazata részben vályog (régi épületrész), részben tégla (új épületrész), fűtéséről gázkonvektor gondoskodik. Közművek közül a villany, a városi víz, a vezetékes gáz be van vezetve, csatorna helyett derítő lett kiépítve. Elosztása: előszoba-konyha, két különnyíló szoba, fürdőszoba sarokkáddal, külön WC. A ház pár éve felújításon esett át, mely során cserélve lettek a nyílászárók, a teljes tetőszerkezet és a villanyvezeték-hálózat. Extrák: - nem kell kifüggeszteni, azonnal birtokba vehető - az udvaron dupla garázs, mely akár műhelynek is kialakítható - befejezésre váró nyári konyha - fás, erdős terület Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, kérem, hívjon bizalommal!
Eladó Családi ház, Kiskunhalas,
30.9 millió Ft
Alapterület: 129 m2
Építési mód: Vegyes
Állapot:
Szobák: 4 + 1 szoba
Kétgenerációs családi ház Kiskunhalason eladó
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas 129 m2-es, két lakrészből álló, négyszobás, vegyes falazatú családi ház eladó. A 66 m2-es, néhány éve teljes felújításon átesett lakrészben található kettő szoba, előszoba, konyha-étkező egyben, kamra, fürdőszoba, WC, valamint egy tágas terasz. Tartozik még hozzá egy kazánház és egy tároló, valamint egy utcafrontra nyíló garázs is. A családi ház fűtéséről ebben a részben egy vegyes tüzelésű kazán gondoskodik radiátoros hőleadással, továbbá egy hűtő-fűtő klíma is rendelkezésre áll. A melegvizet egy villanybojler adja. A szobákban hajópadló és parketta van, a többi helyiség járólapos burkolatú, a nyílászárók műanyagra lettek cserélve. A másik, 63 m2-es lakrész felújítandó állapotú. Található benne három szoba, egy konyha, nappali és étkező egy légtérben, kamra, fürdőszoba, WC. A nyílászárók fából készültek, a fűtésről gázkonvektorok gondoskodnak. Igény szerint a két rész egybenyitható. Az 508m2-es rendezett telken található egy locsolásra alkalmas kerticsap, gyümölcsfák és egy 20 m2-es fatároló is. Bővebb információért keressen bizalommal!
Eladó Családi ház, Budapest, XVII. kerület,
139.9 millió Ft
Alapterület: 168 m2
Állapot:
Szobák: 6 szoba
XVII. kerületben, Rákoskeresztúr kertvárosi részén, téglaépítésű, napos, világos, alacsony rezsijű, 168 m2-es, 6 szobás, két szintes, teraszos, előkertes, 588m2-es telekterületű, beépített, gépesített konyhával, klímával, saját garázssal, rendszeresen karbantartott csodaszép elő-és hátsó kerttel rendelkező családi ház eladó. A földszinten található 2 szoba, nappali, konyha, valamint mosdó és fürdő. A tetőtérben 3 szoba, galéria, konyha, fürdő, gardrób, illetve egy 22m2-es terasz kap helyet. A fűtésről központi cirkó gondoskodik. A kert hangulatos, szomszédoktól szeparált. A ház igényes minőségi burkolatok felhasználásával épült, jól alakítható, tágas! Az ár, irányár! Ügyfeleink részére BANKFÜGGETLEN hitelügyintéző kollégáink szívesen nyújtanak segítséget, hitellel, vagy akár CSOK-kal kapcsolatban is! További részletekért, hívjon bizalommal! (Akár hétvégén is!) G.B
Áron alul

Kertkapcsolatos

Eladó Családi ház, Kecskemét,
45 millió Ft
Alapterület: 75 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 3 szoba
Kecskemét Szent-László városrészben egy 75-nm-es 2 szobás családi ház és egy 25 nm-es kis ház amely 1 szoba konyha fürdőszobából áll 846 nm-es telken eladó. jellemzői: - szigetelt fa nyílászárók - cserélt burkolat - cserélt villanyvezetékek - gázkazán - nagy konyha - 2 db külön álló ház - 25 nm-es pince - 18 nm-es garázs - 50 nm-es fedet szín Az ingatlan kivállóan alkalmas generációk összeköltözésére is.
Kertkapcsolatos

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Pécs,
13 millió Ft
Alapterület: 40 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Átlagos
Szobák: 1 szoba
Zártkerti hétvégi ház a Zsebedombon!
Eladó Pécsen, a zsebedombon, egy cca 3000 nm-en fekvő, 40 nm-es, kétszintes, ZÁRTKERTI hétvégi ház. Az ingatlanhoz beton út vezet. Villany a házba bekötve, a vízről két ásott kút gondoskodik, amik az ingatlanba nincsenek bevezetve. Az ingatlanhoz 1 szoba, konyha, pince és terasz tartozik, valamint egy szőlő ültetvény a telken.   Zártkert jellege miatt, 6 hónap kifüggesztési idővel kel számolni, addig a vételár ügyvédi letétbe helyezhető.   Az ingatlan tehermentes, kis korszerűsítéssel könnyedén akár AIRBNB - szállás is lehet belőle, az ár irányár!  
Azonnal költözhető

Eladó Családi ház, Tiszavasvári,
24.99 millió Ft
Alapterület: 90 m2
Építési mód: Szilikát
Állapot:
Szobák: 2 + 1 szoba
Tiszavasvári belvárosának közelében, eladó egy 115m2-es szuper családi ház 872m2-es telekkel.
Tiszavasvári belvárosának közelében eladó egy 115m2-es családi ház 872m2-es telekkel. Egy azonnal költözhető öszkonfortos családiház, rendezett gondozott portával. A z udvaron, még egy garázs és egy tároló is található. Az ingatlanról: Beton sávalap, szigetelve, szilikát falazat. Külső hőszigetelő vakolat.  Egyéb szigetelés nincs rajta. Tetőszerkezet felújítva. Héjazat cserélve. Áram ellátása: 3 fázis, 2x20A/h , 1X25A/h  illetve, H tarifa. Gyakorlatilag, minden adott napelemek felszerelésére, illetve modern elektromos fűtés kialakítására. A vezetékek cseréje is megtörtént 2018-ban, rézre. 1 db hűtő fűtő légkondicionáló is felszerelésre került. A nyílászárók az eredeti fa dupla tokos, de szépen, jól zárnak. Fűtésrendszer működhet vegyes kazánról, illetve Éti 25-ös gázkazánról. Egy 30m2-es pince gondoskodik a kazánok elhelyezkedéséről, illetve az elraktározandó dolgok helyének biztosításáról. Egy igazán jó képességű ingatlanról beszélünk, ami gyakorlatilag azonnal egy tisztitó festés után lakható, és a későbbiekben, ahogy a kassza engedi lehet felújításokat végezni. A ház rendezett kulturált semmi komolyabb befektetést nem igényel a költözéshez. Hívjon! Mutatom! Egy igazi főnyeremény!!
«
464
465
466
467
468
469
470
471
472
473
474
»