Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat
Eladó Ingatlanok
Rendezés:   » Dátum szerint «   |   Ár szerint   |   Méret szerint
Jó közlekedéssel

Zöldövezeti

Eladó Szántó, Lajosmizse,
2.9 millió Ft
Alapterület: 11 032 m2
Eladó Felsőlajoson egy 1,1 hektár szántó és erdő
Eladó Felsőlajoson egy 1,1 hektár szántó. Fúrt kút van! Bővebb tájékoztatásért kérem keressen bizalommal.
Azonnal költözhető

CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Vízparti

Eladó Téglalakás, Békés,
16.9 millió Ft
Alapterület: 59 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Átlagos
Emelet: 4. emelet
Szobák: 2 szoba
Békésen vízparti, 2 szobás, erkélyes téglalakás eladó!
Békésen, a festői Kis-Körös-csatorna partján található ez az 58 nm-es, 4. emeleti, erkélyes téglalakás, mely ideális fiatal pároknak, gyermekes családoknak egyaránt. Az ingatlan felújítandó, aminek nagy előnye, hogy saját ízlésének megfelelően alakíthatja ki álmai otthonát.  A két, világos szobája sok variációt rejt magában. Fiatal párok egy vendégváró nappali mellett egy hangulatos hálószobát rendezhetnek be maguknak. A vendégek kényelmes fogadását az étkező-konyha segíti. A konyhából nyílik egy spájz, ami valóban alkalmas az ételek és egyéb a főzéshez szükséges alapanyagok tárolására, sőt egy nagy hűtőszekrény is elfér benne. Gyermekes családok külön hálószobát alakíthatnak ki a család legifjabb tagjának és emellett a szülők pedig a másik szobában rendezkedhetnek be otthonosan. A lakásban egy beépített szekrény is található, ezzel is megkönnyítve a praktikus helykihasználást. A ház előti sétányon minden korosztálynak van lehetősége, hogy a saját igényei szerint használja. A fiatalok futásra, a családosok játékra, idősebbek pihenésre, esetleg horgászatra. A ház lépcsőházában található saját tároló, illetve a bicikliknek is van kialakítva hely.  Befektetésnek is igazán kecsegtető, hiszen méretei és a városban elfoglalt helye miatt több lehetőség is rejtőzik benne. Könnyen kiadható albérletnek, illetve üzlethelyiségnek, ezáltal egy ügyes vállalkozó hamar megtérülő befektetést remélhet belőle. Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, nézze meg, hogy minél előbb az Öné lehessen! Az ingatlan azonnal költözhető, és ha a vásárláshoz hitelre van szükség, akkor a hitelügyintézőnk gyors és ingyenes ügyintézéssel segít, hogy mihamarabb birtokba vehesse ezt a csodálatos otthont. 
CSAK festés szükséges

CSOK igényelhető

D és Ny tájolás

Erkély-Terasz

Garázs, saját kocsibeálló

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

KÉT v. TÖBB FŰTÉSI RENDSZER

Megújuló energia!

Saját zöld terület

Sürgős

Szigetelt épület

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Győr,
170 millió Ft
Alapterület: 200 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 5 szoba
3 az egyben családi ház Győrszentivánon!!!
Győrszentiván központi - jól megközelíthető részén ELADÓ egy két gerenciós családi ház, vállalkozásra kialakított telephellyel. Három az egyben!!   Együtt - de mégis külön. A fő épületben két külön lakás lett kialakítva! A házon belül egy lépcsőházból érhetjük el a két külön lakást. 1. A földszinten egy szép és praktikus elrendezésű amerikai konyhás nappalis - 1 hálószobás otthonhoz tartozik  külön fürdőszoba és egy nagyméretű terasz is. 2. Az emeleten - a földszinti lakást leképezve - szintén egy amerikai konyhás nappali - 1 hálószoba épült meg. Ehhez még a tetőtérben egy nagyméretű /20nm/ szoba is tartozik. Természetesen itt is van még egy szép erkély. 3. A  kb. 25 nm-es pince is az épület része.   A parkosított udvarban külön wt-t, kézmosót is építettek. A pergolában és kinti konyha is rendelkezésre áll. Sőt! hogy az egész család pihenhessen a nyári melegben: egy 3x6mx1,5m medencében hűsölhet. A medence vize valamelyest fűthető, gépészettel felszerelt.   A telek hátsó részén 240 nm-es, könnyűszerkezetes épület van. Ebben van irodai rész, vizes blokk, egy konyha és természetesen egy hatalmas hasznosításra váró rész.  A fűtésről egy modern kondenzációs gázkazán gonsokodik /puffer tartállyal/, a melegvízet gázbojler szolgáltatja. A felső lakásban két nagy teljesítményű inverteres klíma áll rendelkezésre. A pincében még egy vegyes tüzelésű kazánt is használnak. A szintek külön körökön működnek. Plussz a hideg burkolatok alatt padlófűtés, a meleg burkolatnál pedig radiátoros fűtés működik.  A FŰTÉSI KÖLTSÉG AZ EGÉSZ HÁZRA RENDKÍVÜL GAZDASÁGOS. Az eredeti "kádár kocka" épületet 2009-ben újragondolták, Átépítették-hozzá és rá építettek. Az eredeti 38-as tégla falazatot "kiegészítették" 30 NF tégla szerkezettel. Erre tettek még 10 cm-es hőszigetelést, hőszigetelt nyílászárókkal, redőnyökkel. A teljes gépészet ekkor került beszerelésre. A villamos hálózat újra cserélése is ekkor történt meg. A burkolatok, szaniterek, szerelvények is újjak - szépek - minőségiek. Mindkét lakásba nagyméretű - praktikus konyhát tettek. Extra még: az lektromos kapu, kamera, időzített öntözőrendszer, 4.5 méter mély ásott kút, ipari áram...   Itt egy kényelmes otthona lehet, akár szeretteivel egy helyen - de meghagyva mindenki intim életterét. Sőt: még vállalkozása is működhet otthonában - de mégis elkülönítetten. Egyedi ajánlat.   De inkább jöjjön! Nézzük meg együtt! További információért hívjon. Akár hétvégén is.   Rövid időn belüli fizetésnél extra árengedmény.   Irodánkban bankfüggetlen hitel tanácsadással és ügyintézéssel segítjük álmai megvalósításában. CSOK és állami támogatások intézése. Jogi és energetikai háttér.    
CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Mályi,
115.5 millió Ft
Alapterület: 138 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Szobák: 5 szoba
Eladó egy ÚJ ÉPÍTÉSŰ, MODERN, TÉGLA SZERKEZETŰ családi ház a Mályi Kerek Domb Lakóparkban, 2026-os költözéssel!
Mályi Kerek domb lakóparkban eladó egy ÚJ ÉPÍTÉSŰ, tégla szerkezetű, modern kialakítású, hőszivattyús fűtési rendszerű, 3 szoba + nappalis, 2 fürdőszobás családi ház 2026 évi költözéssel!   Egy igazán különleges, ÚJ, TRENDI építésű otthon várja új tulajdonosát MÁLYIBAN! A ház tágas, VILÁGOS terekkel, praktikus amerikai konyhás elrendezéssel kínál KÉNYELMES életet. A ház KITŰNŐ minőségű, hőszivattyús fűtési rendszerrel rendelkezik, és 4 KELLEMES méretű szobával + nappali-konyha-étkezővel, valamint 2 fürdőszobával biztosít MEGHITT otthont.   Műszaki tartalom: •külső, belső, homlokzati burkoló lap: 6.000 Ft/m2 •parketta: 5.000 Ft/m2 •villamos szerelvények: legrand vagy asfora •lámpatestek: nem tartalmazza, de feltesszük •szaniterek: kompletten 800.000 Ft-ig •térkő: megegyező a Zsálya utcában épületekkel, az ár tartalmazza •telken belüli autóbeálló és járdák: ár tartalmazza •kerítés: az ár nem tartalmazza •gépészet: hőszivattyú, padlófűtés helységekben és fancoil, mely a hűt-fűt és hőszivattyúról táplálva, ár nappali fancoil-t tartalmazza (extra fancoil 250.000 Ft/db) •belső nyílászárók választhatóak katalógusból vagy bemutató teremben megtekinthetőek elektromos redőnyök: az ár tartalmazza •külső tereprendezést az ár tartalmazza •kertészetet az ár nem tartalmazza •tető kombinált szeglemezes és ácsolt a vasbeton födém felett •műanyag nyílászárók, a most épülő házakéval azonos minőségűek, kívül alapszínes belül fehér •téglaépítésű ház, válaszfalak porfixból •tetőfedés sinus antracit cseréppel vagy megegyező áru termékkel •garázskaput az ár tartalmazza •15 cm-es hőszigetelésű dryvit rendszer Ízlés alapú tételeket vásárló maga válassza ki, melyet leszállítva kérünk. Ide vonatkozó tételek: •burkolatok •szaniterek •elektromos szerelvények •lámpák (árban csak felszerelés díja) •belső nyílászárók (itt csak választani kell, intézzük) gépészet: •12 KW-os osztott rendszerű hőszivattyú •indirekt tároló hőszivattyúhoz •100 l. fűtési puffertároló   Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, úgy kérem hívjon és örömmel bemutatom Önnek ezt a GYÖNGYSZEMET!
CSOK igényelhető

Eladó Téglalakás, Gyula,
31.9 millió Ft
Alapterület: 69 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Emelet: 3. emelet
Szobák: 2 + 1 szoba
Eladó lakás Gyulán a Budapest körúton!
Eladó lakás Gyulán a Budapest körúton!   Kínálatunkban egy gyönyörű, felújított, 68 m²-es lakás várja új tulajdonosát! A harmadik emeleten található ingatlanhoz egy 4 m²-es erkély is tartozik, ahol élvezheti a friss levegőt és a szép kilátást. Az ingatlan elosztása ideális: a bejárat után egy modern, új konyhabútorral felszerelt konyha étkezővel várja a lakókat. Továbbá 2 és fél szobával, közlekedővel, fürdőszobával és külön WC-vel rendelkezik. Az új nyílászárók és burkolatok garantálják a komfortos és korszerű életkörülményeket. A lakás tégla építésű, és egyedi mérőkkel van felszerelve, így a rezsiköltségek pontosan nyomon követhetők. A környék kiválóan ellátott, közelben óvoda, iskola, orvosi rendelő és bevásárlási lehetőségek találhatók, ami ideálissá teszi a családosok számára is. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Keressen minket bizalommal, és nézze meg új otthonát!     Szántó Nikoletta         Rotár Marianna +36 30 353 0521      +36 70 601 60 80 Ha további kérdése van, forduljon hozzám bizalommal! Ha hitelre van szüksége, a legkedvezőbbet megtalálom Önnek és az ügyintézés fáradalmait is átvállalom. Ügyvédet sem kell keresnie, mert irodánk ingatlan ügyekben jártas, profi ügyvédet biztosít az Ön részére. Mindent tud egy helyen intézni! Bízza profikra ingatlanügyeit!
Eladó Családi ház, Budapest, II. kerület,
407.65 millió Ft
Alapterület: 240 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 4 szoba
*** KÜLÖNLEGES CSALÁDI OTTHON, PRÉMIUM LOKÁCIÓBAN A II.KERÜLETBEN ***   Budapesten, a II.kerülethez tartozó HÜVÖSVÖLGYBEN eladó egy 2001-es építésű, világos, tágas nettó 240 nm-es, RÖVID HATÁRIDŐVEL KÖLTÖZHETŐ, konyha + étkezős, nappalival + 2 hálószobával, 4 fürdőszobával, pincével, garázzsal, háztartási helyiséggel, plusz 2 db terasszal, kandallóval rendelkező, KLÍMÁS, SZAUNÁS, 1032 nm-es telken elhelyezkedő családi ház. /Tulajdoni lapon lakóház, udvar minősítésű/ Tervezte: dr. Fiala István   A HÁZ: A 2001-ben épült családi ház szerető tulajdonosaitól eladó. A ház megjelent a Szépházak magazinban is. Az 1032 nm-es telken téglából épült ingatlan tökéletes otthon lehet a festői környezetben a Budai Tájvédelmi Körzet szomszédságában. A kellemes hőmérsékletről télen a Viessmann gyártmányú cirkókazán gondoskodik radiátoros hőleadással, fürdőszobákban törölközőszárítóval. A házban 2db inverteres hűtő-fűtő klíma működik a lakosztályokban, valamint a ház központjában egy hatalmas francia fa tüzelésű kandalló helyezkedik el alternatívaként. A házat fehér műanyag, dupla üvegezésű nyílászárókkal szerelték fel rovarhálóval és rolókkal. A méretre készült mahagóni frontokkal ellátott konyhabútor az étkezővel mellett kialakítva, melybe beépítésre került villanysütő, gáztűzhely, elszívó, valamint egy 13 terítékes mosogatógép. A konyhabútor még tartalmaz egy hűtőt. Minden gépet szakember telepített és üzemelt be. Az emeleten 2 db lakosztály lett kialakítva /hálószoba, kapcsolódó fürdőszobával és gardróbbal/. A nagyobb lakosztály hoz tartozik egy privát erély is, mely 10 nm és mesés panoráma nyílik a János-hegy – Hármashatár-hegy – Széchenyi hegy trió által körülölelt látképre. ehhez a lakosztályhoz egy hatalmas, két személyes fürdő kapcsolódik dupla mosdóval, zuhanyzóval, sarokkáddal. A kisebb lakosztály egy kádas, egy személyes fürdőszobával kapcsolódik. Az utcáról kényelmesen be tudunk parkolni a teljesen sík behajtóról megközelíthető garázsba, mely 2 autónak kényelmes parkolást biztosít, de a kövezett felhajtón még további 3 autó elfér. A hatalmas telek parkosított, minden oldalról körbekerített, a növényzet az utcáról kivállóan eltakarja az épületet és a kertet is. MŰSZAKI PARAMÉTEREK: Tégla szerkezetű 10-es dryvit rendszerű szigetelés Nemesvakolat Vasbeton gerendás födémek Hidegburkolatos helyiségekben padlófűtés Tondach cserép fedésű tető Velux tetőtéri ablakok dupla üvegezéssel 3 ágú kémény Bejövő áram 3 fázis BIZTONSÁG: A terület teljes egészében körbe van kerítve, az utcafronton kovácsoltvas kerítéssel. A gyalogoskapu, valamint a kocsibeálló is elektromos nyitással megközelíthető. A garázsajtó is elektromosan nyitható. A teljes házban riasztórendszer működik, mely kivonulószolgálathoz be van kötve. SZINTELRENDEZÉS: Az emeleten 2 db lakosztály kapott helyet. A földszinten egymásba kapcsolódóan helyezkedik el a nappali, az étkező, a konyha. Az étkezőből tudunk kimenni a hátsó, ház által eltakart hatalmas kövezett teraszra. Ezen a szinten helyezkedik még el egy dolgozó/vendégszoba, egy gardrób, egy fürdő, valamint az előtér. A pince szinten található a garázs, a gépészet, mosókonyha, szauna a hozzá tartozó zuhanyzós fürdőszobával, kamra, tároló helyiség. A KÖRNYÉK: Elérhető távolságban a környéken minden megtalálható: pékség, bolt, patika, háziorvosi rendelő, gyermekorvosi rendelő, bank, bölcsőde, óvoda, iskola, posta, Kormányablak, kávézók, éttermek, üzletek, bevásárló központok, kertészet. A zöld területet keresők és a sportolni vágyók felfedezhetik a közelben fekvő számos túraútvonalat. A közelben található egy vadaspark, valamint egy botanikus kert is. KÖZLEKEDÉS: M1-M7 autópálya: 20 perc távolságra Budapest belváros 25 perc autóval Buszmegálló 9 perc gyalogosan.   A parkolás az utcán ingyenes.   Érdemes személyesen is megnézni és meggyőződni róla, hogy ez a lakás az életben még szebb, mint a képeken!
Bútorozva

Eladó Családi ház, Mélykút,
9.99 millió Ft
Alapterület: 85 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 2 szoba
Mélykúton 85 nm-es családi ház eladó
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal költözhető, 85 nm-es családi ház eladó. A tégla falazatú ingatlanban két szoba, nappali, konyha, fürdőszoba, WC, kamra, tároló és közlekedő  található. A fűtésről vegyestüzelésű kazán, gázkonvektor és cserépkályha gondoskodik. A világos, jó elosztású családi ház járólapos, hajópadlós és padlószőnyeges burkolattal van ellátva. A ház 888 nm-es gondozott, összközműves, ipari árammal ellátott telken helyezkedik el. A házhoz tartozik több melléképület, ólak, így akár állattartás céljából is megfelelő választás lehet. Vevő ügyfeleinket díjmentes hitel tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel segítjük az ingatlan megvásárlásában. Bővebb információért keressen bizalommal!
Eladó Családi ház, Sződ,
114 millió Ft
Alapterület: 118 m2
Szobák: 4 szoba
Sződ frenkventált vasúthoz, M2-es autóúthoz közeli helyén, csendes, családi házas övezetben egy új építésű, dupla komfortos, egyszintes családi ház eladó. Az ingatlan délkeleti tájolású, sík telken helyezkedik el, melyen önállóan áll. A lakáshoz 540 m2 saját telek és udvaron belüli, viacolorral lerakott autóbeálló tartozik. A lakás hasznos alapterülete 118 m2, amelybe beletartozik egy amerikai konyhás nappali, 3 szoba, 2 fürdőszoba és egy tároló helyiség. Az ingatlan függőleges teherhordó szerkezetei 30 cm vastagságú Porotherm téglából készültek, homlokzati szigeteléssel. A tetőt antracitszürke színű Bramac betoncserép fedi. A fűtési rendszer hőszivattyúval van kialakítva, az összes helyiség padlófűtéssel ellátott. A település 20 percre fekszik a fővárostól, 12 percre fekszik Vác barokk belvárosától és az M2-es autópályáról 5 perc alatt könnyen megközelíthető. A közelben található buszmegálló, vasútállomás, élelmiszerüzlet, általános iskola, óvoda, bölcsőde, posta, gyógyszertár, orvosi rendelő, fogászat, bank, pékség, játszótér. Az ingatlan jelenleg épül, átadása 2024 utolsó negyedévére várható, ezért a belső burkolatok és a belső nyílászárók még szabadon választhatóak a jövendőbeli tulajdonos elképzeléséhez igazodva. A képeken egy másik településen épült, ugyanilyen ház látható. A kivitelező megbízható, sok referenciával rendelkezik. 
Kertkapcsolatos

Eladó Ikerház, Taksony,
84 millió Ft
Alapterület: 95 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Újszerű
Szobák: 5 szoba
Taksony Tópark lakóparkban tárolókapcsolatos tégla ikerház eladó!
Taksony kedvelt lakóparkjában eladó 2019-ben épült csak TÁROLÓVAL kapcsolódó tégla ikerház. A remek kialakítású lakásban található 4 hálószoba, am. konyha-étkező-nappali, fürdőszoba wc-vel, külön wc. Nincs küszöb házon belül. Ezért a ház belül akadálymentes, robotporszivóval takarítható. Minden ablakon és teraszajtón redőny és nyitható szúnyogháló van szerelve. A kis ablakokon (spejz, wc, fürdőszoba) fix szúnyogháló van. A belső ajtók szolidan csillogó gyöngyház fehér színűek. A terasz és a lépcsők agyag színű, márvány mintájú csempével burkoltak, korláttal felszereltek. A lakáshoz tartozó kert igazi GYERMEKBARÁT kialakítású! Igényesen parkosított, játszótérrel, magas ágyássokkal felszerelt, gyümölcsfákkal beültetett. Az épület alacsony rezsivel fenntartható, gázcirkó, teljes padlófűtés az egész lakásban, dryvit szigetelt, födém szigetelt. Csendes, barátságos szomszédok, újépítésű utcák, gyerekes összetartó lakóközösség. Az 51 útról könnyen megközelíthető, a településen található bölcsőde, óvoda, német nemzetiségű általános iskola, orvosi rendelő, sportolási lehetőségek, boltok. Soroksári bevásárló központok 15 perc autóval. Az MO-ás autó út könnyedén megközelíthető. A ház környékén, hosszú, nyugodt sétákat lehet tenni rendezett, biztonságos környéken. Taksony egy összetartó közösség, rengeteg kulturális programmal! Jöjjön el, tekintse meg a kényelmes családi otthont! Szívből ajánlom minden olyan érdeklődőnek, akinek fontos a minőség és kényelem, a jó közlekedés és valamint a központhoz való pár perc alatti közelség, mégis megnyugtató szigetként funkcionáló meghitt családi otthon! Várom hívását! Amennyiben nem tudom felvenni a telefont, hamarosan visszahívom! Hétvégén és esténként is nyugodtan kereshet bizalommal! Független, ingyenes hitel-CSOK ügyintézéssel segítem kedves Ügyfeleimet, igen kedvező hitelekkel 2025-ben is! Mivel ingatlanirodánk építész és ingatlanfejlesztő irodával párosul, így minden hiteles szakmai segítséget meg tudunk adni, mellyel segíteni tudjuk döntését (könyvelő, ügyvéd, energetikai tanúsítvány, kivitelezők, szakértői vélemények....)! Ha a vásárláshoz el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanját, ebben is nagyon szívesen segítek. Az Ingatlancorner kft. igen alacsony közvetítői díjjal, a legmagasabb színvonalon képviseli az Ön érdekeit. Ellenőrzött Prémium partnerként várom megtisztelő bizalmát! https://partner.ingatlan.com/lazar.hajnalka
ÚJ AJÁNLAT

ÚJSZERŰ

Eladó Ikerház, Gödöllő,
149.9 millió Ft
Alapterület: 126 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Újszerű
Szobák: 5 szoba
Gödöllő kiváló részén, csendes, biztonságos környéken, igényesen megépített, újszerű állapotú, modern ikerházfél fedett kocsibeállóval eladó! A 126nm-es ingatlan 2015-ben épült, 30-as Pth tégla falazattal + 10cm vastag dryvit szigeteléssel, 5 légkamrás hőszigetelt üvegezésű műanyag nyílászárókkal, cserépfedéssel. Földszinten előtér, amerikai konyhás nappali-étkező, kamra, közlekedő, dolgozó szoba, zuhanyzós fürdőszoba lett kialakítva. Emeleten 3 kényelmes méretű szoba, gardrób, kádas fürdőszoba és egy háztartási helyiség kapott helyet.  A nappaliból 23,2nm-es terasz, a két kisebb fenti szobából 5,42 és 3,9nm-es erkély nyílik. Fűtése cirkóval megoldott, a hő leadása radiátorokkal és padlófűtéssel történik. A 4KW-os napelem rendszernek köszönhetően fenntartási költsége minimális, két elektromos autó is tölthető. A teljesen elszeparált 426nm-es telken dupla fedett kocsibeálló és 4,96nm-es tároló áll rendelkezésre. Növények gondozását automata locsolórendszer, a be-és kiállást elektromos kapu segíti. A beépített konyhabútor (gépekkel együtt), a beépített gardrób, az előszobabútor és a függönyök az ár részét képezik! Nagyon jó kertvárosi környéken, biztonságos utcában található, pár perces sétával elérhető a helyi buszmegálló, játszótér, iskola-óvoda. Irányár: 149,9MFt Hivatkozási szám: 2518017. Megtekinthető telefonos időpont egyeztetés alapján: Sápi Tamás +36 20 944-7025 sapitamas@godolloi.hu   GÖDÖLLŐ INGATLANKÖZPONT - www.godolloi.hu: Gödöllő és környéke legnagyobb ingatlan választéka /Gödöllő, Szada, Veresegyház, Kistarcsa, Kerepes, Erdőkertes/ eladó-kiadó családi ház, telek, lakás! Ingatlan építés és felújítás!              
Eladó Rezidencia, Budapest, III. kerület,
387.27 millió Ft
Alapterület: 315 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Luxus
Szobák: 8 szoba
Kétgenerációs LUXUS Aranyhegyen
Fedezze fel ezt a lenyűgöző luxusrezidenciát Budapest III. kerületében, Aranyhegyen, ahol a modern életstílus és a természet harmóniája találkozik.   Az ingatlan 315 nm, amelyben elegáns terek és ízléses megoldások várják az új tulajdonosát. A 2016-ben teljeskörűen felújított, kiváló állapotú téglaépület számos lehetőséget kínál a családok számára, hiszen összesen 8 szobával rendelkezik, így bőven van hely a kényelmes életvitelhez. Két generáció kényelmesen tud itt együtt élni, hiszen a  két lakrész teljesen elszeparált. A rezidencia különlegessége nemcsak a tágas belső terekben rejlik, hanem a gyönyörű körpanorámás kilátásban is, amely minden reggel új élményt nyújt. Külön kertrész szolgál összejövetelek, medencés partik rendezésére, saját kerti konyhával.   A fűtés cirkó rendszerrel működik, a melegebb hónapokban pedig a saját split klíma biztosítja a kellemes hőmérsékletet. Az ingatlan komfortfokozata valóban luxus, amely lehetővé teszi, hogy a mindennapi élet élvezetes és kényelmes legyen. A telek mérete 1 093 nm, így a szabadban töltött idő is kellemes élményekkel gazdagíthatja mindennapjait. A 40 nm-es garázsban való parkolás pedig a kényelmet és biztonságot szolgálja.   Ha Ön egy olyan otthont keres, amely a kiváló minőséget és a modern életstílust ötvözi, ne habozzon, és tekintse meg ezt az egyedülálló ajánlatot! 
Eladó Családi ház, Békés,
27.9 millió Ft
Alapterület: 74 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Eladó Családi Ház Békésen!!
Eladó Családi Ház Békésen!   Fedezze fel ezt a kiváló ingatlant, amely kellemes, csendes utcában található, rendkívül barátságos szomszédi környezetben. A telek mérete 362m2 a ház hasznos alapterülete 74,5 m², amelyben megtalálható: előszoba, közlekedő, három szoba, étkező + konyha, fürdőszoba + WC. További tárolási lehetőségekre is lehetőség nyílik a családi ház mögötti melléképületekben. Az elmúlt években az ingatlan felújításon esett át. Új villany hálózat kiépítése megtörtént (háromfázis). Külső belső nyílászáró csere (fa). A födémen 20cm szigetelés! Új hideg és meleg burkolatok. Új glettelés és festés. Fűtését jelenleg 3db klíma biztosítja, de kivan építve a központi fűtés is radiátoros hőleadáson keresztül amely korábban kandallóról üzemelt. Amennyiben újra üzembe helyezésre kerülne akkor van lehetőség kandallóról vagy gázkazánról is biztosítani a fűtést. Az ingatlan ideális elhelyezkedésének köszönhetően, élelmiszerboltok, orvosi rendelő, gyógyszertár, posta, polgármesteri hivatal mindössze 5-15 perc sétára található. Buszmegálló, gyalogosan 5 percen belül elérhető.   Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Lépjen kapcsolatba velünk a részletekért és a megtekintés időpontjának egyeztetése érdekében. Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk hívását.     Szántó Nikoletta         Rotár Marianna +36 30 353 0521      +36 70 601 60 80 Ha további kérdése van, forduljon hozzám bizalommal! Ha hitelre van szüksége, a legkedvezőbbet megtalálom Önnek és az ügyintézés fáradalmait is átvállalom. Ügyvédet sem kell keresnie, mert irodánk ingatlan ügyekben jártas, profi ügyvédet biztosít az Ön részére. Mindent tud egy helyen intézni! Bízza profikra ingatlanügyeit!
«
89.833333333333
90.833333333333
91.833333333333
92.833333333333
93.833333333333
94.833333333333
95.833333333333
96.833333333333
97.833333333333
98.833333333333
99.833333333333
»