Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat
Eladó Ingatlanok
Rendezés:   » Dátum szerint «   |   Ár szerint   |   Méret szerint
Árcsökkenés

Sürgős

Eladó Családi ház, Nemesnádudvar,
4.5 millió Ft
Alapterület: 70 m2
Építési mód: Vegyes
Állapot: Felújítandó
Szobák: 3 szoba
Nemesnádudvaron, 1956-ban épült / 1990-es években bővített, cca. 70 m2-es, 2 szoba + nappalis, előkertes, zöldövezeti környezetben elterülő, vegyes falazatú családi ház, 1777 m2 telekkel, gazdasági épületekkel, 5x10-es műhellyel, pincével, hangulatos, fás-növényes udvarban - akár nyaralóként hasznosítható.   Az ingatlan épületgépészeti korszerűsítése szükséges - mindössze 1 fal módosításával akár egy amerikai konyha-nappali + 2 hálószobás kialakítás is létrehozható. A fűtésről és a meleg-víz ellátásról korábban fa tüzelésű kályhák / bojler gondoskodtak (3 db kémény), aktuálisan nincs fűtés az ingatlanban.   A telek és a környezet hangulatos, az itt lakók számára a természet mindennap az ablakuk előtt kopogtat. Az ingatlan kedvező árfekvése végett családi háznak vagy akár nyaralónak is alkalmas. A családi ház igény,- per,- és tehermentes, megegyezést követően azonnal birtokba vehető.
Azonnal költözhető

Jó közlekedéssel

Zöldövezeti

Eladó Téglalakás, Budapest, XI. kerület,
155 millió Ft
Alapterület: 86 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Újszerű
Emelet: 1. emelet
Szobák: 4 szoba
Tóvárosban frissen felújított 4 szobás otthon
KŐÉRBEREK- TÓVÁROS  A XI. kerület egyik legcsendesebb, legszebb része, amely a Kamaraerdő szomszédságában található. Kiváló a tömegközlekedés: a 187- es busz és a 41- es villamos megállója 2-3 perc sétával megközelíthető, mindkét járat útvonalán szerepelnek a budai-, illetve a pesti főbb csomópontok. A Lakópark az M7- es és az M0- ás autópályák mellett található, amely megkönnyíti az autós közlekedést. A Lakóparkban, ill. annak közvetlen közelében SPAR, pékség, gyógyszertár, drogéria, orvosi rendelő, valamint egy sportkomplexum (fitness terem, uszoda/ strand, tenisz- és futballpályák) is található. Pár perc autóútra pedig a budaörsi TESCO, Auchan, IKEA stb. nagyáruházak helyezkednek el. RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Budapest XI. kerületének egyik legszebb zöldövezeti részén, a Kőérberek- Tóváros Lakóparkban eladó egy 2010- ben épült, 4 szintes, liftes társasházban egy dupla erkélyes, nagy terekkel rendelkező, világos, hangulatos, frissen felújított, több gyermekes családok részére is ideális otthon. A LAKÁS JELLEMZŐI Az ingatlan a társasház 1. emeletén található, elrendezése szerint nappali + 3 hálószobás, melyhez 2 fürdőszoba is társul. A lakás fűtését- hűtését a többi lakóparkéhoz hasonlóan fan- coil rendszer látja el. A lakás szinte teljesen bútorozott, komplett gépesített konyhával rendelkezik, frissen felújított állapotban eladó.”  Pontos méretek: a lakás alapterülete 78 nm + 17 nm erkély.  PARKOLÁS, TÁROLÁS Az ingatlanhoz 2 db teremgarázs- hely tartozik, melyeknek 5 évre szóló kizárólagos használati jogát a vételár tartalmazza. Vásárlási szándék esetén a vételáruk 10.000.000 Ft/ db, mely a lakás vételárán felül fizetendő. Az ingatlan elsősorban ÁFA körbe tartozó jogi személyek részére eladó. További kérdés-, vagy megtekintési szándék esetén várom hívását!
Eladó Téglalakás, Szombathely,
64.5 millió Ft
Alapterület: 86 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Kiváló
Szobák: 3 + 2 szoba
Szombathely belvárosában földszintes 3 szobás lakás eladó!
Szombathelyen a belvárosi Óperint lakóparkban, a Körmendi és a Szabadságharcos út által körbeölelt zárt lakóparkban eladó egy földszinten lévő 86 m2-es és 19 m2 teraszos lakás. Öt perc gyalogútra van a Főtérhez, a patakparton. A lakás dél és keleti irányba is tájolódik. A déli oldalon lévő terasz diszkrét és csendes. A terasz és a mellette lévő autóbeálló egybeépítésével, nagyon hangulatos intim környezetet lehet kialakítani. A többféle módon alakítható teraszrészt, akár fedetté is alkaíthatja. Az ingatlanhoz saját belvárosi parkoló is jár, közvetlenül a lakás előtt. Legyen Ön a második lakó ebben az igényesen kialakított, modern bútorokkal teljesen berendezett és minden kényelemmel ellátott ingatlanban! A eladó ingatlan jelenleg kettő nagy méretű hálószobával rendelkezik és egy tágas nappalival.  A lakás méretéből adódóan és a jó tervek miatt, könnyen kialakítható 1- vagy akár még kettő hálószoba is. Így többgyermekes családok is kiváló otthonba költözhetnek. Nappali 30 m2 Szoba 1: 19 m2 Szoba 2 : 11 m2 Előtér: 3,5 m2 Fürdőszoba: 8 m2 Konyha - étkező: 10,5 m2 összesen: 82 m2 Terasz: 19 m2,  Bővíthető terasz az autóbeálló felé, akár 15 m2-rel Tároló  a lakás alatt: 50 m2 Felszerelés: Beépített gardróbszekrények a falfülkékben kialakítva beépített konyhabútor  beépített mosogatógép, elektromos tűzhely és indukciós főzőlap bőséges tárolóhelyek minden ablakon redőny ablakokon és a teraszajtón is szúnyogháló, LED -es világítótestek minden helyiségben a társasházban központi fűtés van, radiátorokkal, egyedi mérés lehetőséggel, alacsony energiafelhasználás áll a lakók rendelkezésére a melegvizet külön egy 100 literes Ariston villanybojler adja A lakáshoz sorompóval védett, belső udvaron 1 db parkoló is rendelkezésre áll, melyre a nappaliból, illetve a teraszról rá lehet látni. -Dél -délkelet és déli tájolású. -Kiváló minőségű csempe-járólap és vízálló parketta burkolatokkal épült. Homlokzat: Nyílászárók: 3 rétegű üveggel ellátott műanyag nyílászárók, kívül antracit, belül fehér színben készültek el. Hőszigetelés:15  cm vastagságban, grafit szigetelés Belső: Lakásbejárati ajtó:  5 pontos biztonsági zárral vannak felszerelve. A lakást kamerák védik kívül és belül. Irodánk teljeskörű, egyénre szabott hitelajánlatokat kínál. További részletekért kérem keressen és egy helyszíni megtekintéshez szíveen egyeztetek önnel egy időpontot. Simon Zsolt 06209504680 ml.ingatlan1@gmail.com
Eladó Nyaraló, Sátoraljaújhely,
14.9 millió Ft
Alapterület: 50 m2
Építési mód:
Állapot:
Szobák: 1 szoba
Sátoraljaújhelyen , szuper kilátással nyaraló eladó!
Sátoraljaújhely egyik legszebb részén, a Várhegyen kínálok eladásra egy igazán bájos, kőből épült kis nyaralót. Ez a különleges hangulatú ingatlan hivatalosan „ Zártkert,szőlő gazdasági épületként” szerepel a nyilvántartásban, de a valóságban sokkal többet nyújt ennél." Az épület utca szintjén egy barátságos,  borozó helyiség található, amely 25 négyzetméteres nagyságával kiválóan alkalmas kisebb összejövetelekre vagy borospince kialakítására. A következő udvar szinten egy konyhával egybekötött nappali kapott helyet, ahonnan egy erkélyre léphetünk ki. Innen lenyűgöző kilátás nyílik a Bodrogköz felé, amely minden évszakban más-más arcát mutatja. A tetőtérben egy meghitt kis alvórész található, két fő számára kényelmes fekvőhellyel, így a házikó tökéletes akár egy párnak, akár egyedül pihenni vágyóknak. A nappali részen is lehet szállásolni , vanha több fő szeretne itt  aludni. Az udvar igazi ékszerdoboz: gondozott, tele van termő gyümölcsfákkal. Egy kisebb, rendezett placcon kényelmesen lehet pihenni, vagy akár baráti társasággal sütögetni, miközben a természet csendje és a csodálatos kilátás megnyugtatja az embert. Az ingatlan mellett egy földbe vájt, 5–6 méter hosszú, kőből épült pince is található, amely tovább növeli a hely értékét és lehetőségeit. Az ingatlanban a víz nincs bevezetve, azonban áram rendelkezésre áll, és a parkolás is megoldott a telek előtt. Ez a kis nyaraló tökéletes választás lehet a pihenni vágyóknakl, de a város  mégis elérhető közelségben van. Ne maradjon le erről a különleges lehetőségről – ilyen  ritkán kerül a piacra!  
Áron alul

CSOK igényelhető

Kertkapcsolatos

Sürgős

Tehermentes

Eladó Családi ház, Bánokszentgyörgy,
15.9 millió Ft
Alapterület: 97 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Átlagos
Szobák: 3 szoba
TÉGLA építésű , 97 nm-es családi ház Bánokszentgyörgyön, Zala vármegyében
Eladó TÉGLA építésű , 97 nm-es családi ház Bánokszentgyörgyön, Zala vármegyében – rövid időn belül költözhető, 3 szobás tágas Otthon vidékies környezetben! Főbb jellemzők:  Ingatlan típusa: 97 m², TÉGLAÉPÍTÉSŰ családi ház  Telekméret: 1 170 m² sík terület KÚTTAL Állapot: 2024-ben a belső terek felújítása megtörtént, a külső homlokzat felújítandó állapotú, ez az új tulajdonosra vár. Az ingatlan jó műszaki állapotú, teljesen száraz, nincs vizesedés.    Tágas, világos terek – otthonos hangulat 3 napfényes, külön nyíló szoba: kényelmes alvó- és pihenőhelyek Világos konyha + kamra: praktikusan kialakított főző-zóna Étkező: közös családi pillanatokhoz Fürdőszoba: káddal és WC-vel Előtér: bejáratnál kényelmes közlekedés 13 m²-es tároló: akár lakóhelyiségnek is átalakítható 22 m²-es pince: száraz, külön bejáratú   Áram, víz, gáz a lakóházba bekötve, szennyvíz-csatlakozás a telken található, így a rákötés könnyedén megoldható. Új villamoshálózat: rézvezetékek, 3×40 A Részben megújult vízvezeték Javított tetőszerkezet - szigetelt födém Fa nyílászárók, műanyag bejárati ajtó   Fűtési és melegvíz-megoldások: Jelenleg: fatüzelésű kályha Bővítési lehetőség: gázkonvektor-kivezetések kiépítve Meleg víz: villanybojler   A 1 170 m²-es telek előnyei: Kerti kút: öntözésre azonnal használható A terület alkalmas kertészkedés, gyümölcsfák ültetésére,  vagy akár állattartásra Gyerek- és kutyabarát udvar: biztonságos, gondozott, körbekerített sík terep   Miért pont ez a ház a legjobb választás? Rövid időn belül költözhető – tehermentes, gyors adásvétel Családbarát környezet – nyugodt, tiszta levegő, nagy udvar Vidék nyugalma – távol a város zajától, mégis minden alap­szolgáltatás elérhető   Bánokszentgyörgy Zala megye délnyugati részén, Nagykanizsától 28, Letenyétől 20, Zalaegerszegtől 38 km távolságra helyezkedik el. Erdős-dombos vidék övezi, az Alsó Válicka nevű patak nagy ívben szeli át.   A településen Falusi CSOK és CSOK Plusz is elérhető!   Ne maradjon le róla! Hívjon most, és egyeztessük a megtekintést! 
Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Eladó Családi ház, Sopron,
135 millió Ft
Alapterület: 91 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 4 szoba
Kényelem kertvárosi övezetben
Eladó Sopron Tómalom városrészében egy 4 szobás ikerház. Jellemzők: - 545 nm telekrész - 2016-ban téglából épült, kétszintes, nappali + 3 hálószobás ingatlan - helyiségek: a földszinten amerikai konyhás nappali, hálószoba, fürdőszoba, WC, előtér, tároló; az emeleten 2 hálószoba, fürdőszoba+WC, közlekedő - mind az alsó, mind az emeleti szinten elérhető a padlásrész - fűtési rendszere kondenzációs gázkazánnal megoldott, a szobákban radiátorok, a többi helyiségben padlófűtés biztosítja a hőleadást - a nappaliban klíma került beszerelésre - a nyílászárók műanyag, három rétegű nyílászárók, beépített redőnnyel és rovarhálóval - a kertben két melléképület van, amelyek szigeteltek, fűthetők - az épületben a riasztó-, valamint a kerti öntöző rendszer kiépítése megtörtént - az udvaron fúrt kút biztosítja az ingatlan vízellátását (a víz minősége bevizsgálásra került) - az épület energiatikai minőség szerinti besorolása: CC - az ingatlanon belül több gépkocsi parkolására is van lehetőség - az ingatlan megegyezés szerint a bent lévő bútorokkal együtt is eladó - Sopron belvárosa kb. 5 perc távolságra, az M85 gyorsforgalmi út kb. 2 perc távolságra, a magyar-osztrák határ kb. 10 perc távolságra helyezkedik el az ingatlantól  
Eladó Családi ház, Kisnána,
24 millió Ft
Alapterület: 140 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 4 szoba
Heves Vármegyében Kisnánán hegyvidéki környezetben panorámás 2 szintes családi ház eladó. Az ingatlan Egertől, Gyöngyöstől 25km re található. Számos kirándulási, és túrázási lehetőséget rejt magában a környék.  Kisnána belterületén található egy restaurált középkori vár, amely turisztikai szempontól jelentős.  Az ingatlanban található 4 szoba,1 fürdőhelység, konyha, szintenként Wc, spajz, és 3 terasz.   Teljes közműves - Fűtése: vegyes tüzelés, illetve gázcirkó - Melegvíz szolgáltatás villanybojlerről elérhető.  - ipari áram  - Telek mérete 768m2     Az ingatlant ajánlani tudom azoknak akik szeretnének elvonulni a város zajától, és szeretik a természet által kínált lehetőségeket,  túrázás, szabadtéri programok tekintetében. Ezenkívül apartman, illetve vendégház kialakítására is alkalmas.        
Jó közlekedéssel

Napos

Óvoda, iskola a közelben

Piac a közelben

Vásárlási lehetőség a közelben

Eladó Építési telek, Lőrinci,
3.95 millió Ft
Telekméret: 649 m2
Heves megyében, Lőrinciben kínálok megvételre, a városközponthoz közeli, alacsony forgalmú, rendezett utcában, 649 nm-es, északi fekvésű, belterületi telket.   Jellemzői: Típus: telek Fekvés: észak Környék: rendezett, családi házas övezet, közel a település központjához, minimális forgalmú utca Méret: 649 nm Állapot: sík, füves terület Kerítés: részben kerítve van, kapu kialakításra vár   Övezeti besorolás: Lke-1 (kertvárosias lakó) Építési mód: oldalhatáros Beépíthetőség: 30% Legkisebb zöldfelület: 50% Legnagyobb épületmagasság: 5 m   Telek hasznosítása a helyi építési szabályzat szerint: Az építési övezetben elhelyezhető rendeltetések a lakó rendeltetésen túl: kereskedelmi, szolgáltató, vendéglátó, iroda, hitéleti, nevelési, oktatási, egészségügyi és szociális.   Építhető háztáji állat elhelyezését szolgáló építmények, kiegészítő rendeltetésű építmény, önálló járműtároló, nyárikonyha, mosókonyha, egyéb tároló, barkácsműhely, műterem, üvegház. Nem elhelyezhető melléképítmények: trágyatároló.   Kiegészítő rendeltetésű építmények és melléképítmények elhelyezésének kizárólag építési helyen belül helyezhető el, kivétel a közműbecsatlakozási műtárgy és a hulladéktartály tároló. A hulladéktartály tároló a telek előkertjében, legfeljebb 2,0 méteres belmagassággal helyezhető el. Állattartó épület csak a megengedett beépítési mérték 5 %-át meg nem haladó méretű lehet és a telken önálló épületben is elhelyezhető. Az építési övezetben elhelyezhető kereskedelmi szolgáltató, vendéglátó és szálláshely-szolgáltató épület nettó szintterülete az övezeti előírások betartása esetén sem haladhatja meg a 300 m²-t.   Az övezetben új épület építése a kialakult állapothoz igazodva az utcai telekhatárra, a tömbben kialakult előkerttel, a kialakult utcakép jellegének megfelelően, oldalhatárra telepítve engedélyezhető. Az építési övezetben a közművesítettség mértéke teljes.   Villany: utcában Víz: utcában Csatorna: utcában Gáz: utcában Szolgáltatók: a településen minden tv és internet szolgáltató elérhető Birtokbaadás: azonnal   Amennyiben az ingatlan megvásárlásához el kell adnia meglévő ingatlanját, ebben is állunk szíves rendelkezésére. Hívjon bizalommal, nézze meg személyesen, majd tegyen egy ajánlatot!  
Azonnal költözhető

Felújított

Jó közlekedéssel

Eladó Téglalakás, Tatabánya,
40.99 millió Ft
Alapterület: 46 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Felújított
Emelet: 3. emelet
Szobák: 1 + 1 szoba
Tatabányán, teljesen felújított amerikai-konyhás lakás Eladó!
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, 46 négyzetméteres, teljeskörűen felújított téglaépítésű lakást, a város egyik kedvelt, nyugodt, jól ellátott részén, a régi Ságvári városrész szívében.   Az eladó lakás egy háromszintes társasház legfelső, harmadik emeletén található, amely ideális lehet azok számára, akik előnyben részesítik a zavartalan csendet, a szomszédoktól való távolságot, illetve a magasabb szintek által nyújtott természetes fényt és kilátást.   Az eladó lakás átfogó műszaki és esztétikai felújításon esett át, melynek során a víz- és elektromos hálózat teljes cseréje megtörtént. Az eladó lakás fűtéséről távfűtés gondoskodik. A klímaberendezés kiépítéséhez szükséges elektromos és csővezetékek elő vannak készítve, így a rendszer beüzemelése a jövőben egyszerűen megoldható. A nyílászárók minden helyiségben korszerű, hő- és hangszigetelt műanyag ablakokra lettek cserélve, amelyek redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek, ezzel nemcsak az energiahatékonyságot, hanem a komfortérzetet is jelentősen növelve. A belső terek kialakítása és anyaghasználata igényes ízlést tükröz: a szobában esztétikus, jó minőségű parketta került lerakásra, míg a többi helyiségben különleges megjelenésű, magas kopásállóságú burkolólapokat használtak. A mennyezetbe beépített, modern spotlámpák különböző színhőmérsékletekkel és távirányítással vezérelhetők, amelyek igény szerint hangulatos, akár színes megvilágítást is lehetővé tesznek, ezzel is emelve az otthon atmoszféráját.   Az eladó lakás elosztása praktikusan lett kialakítva: az amerikai konyhával egybenyitott tágas nappali kiváló központi élettérként szolgál, mellette egy külön étkező biztosít lehetőséget a meghitt családi étkezésekre vagy vendéglátásra, melyet akár külön hálószobaként is használhatunk. Innen nyílik egy kis gardrób, amely ideális helyet biztosít szezonális ruházat, ritkábban használt háztartási eszközök vagy egyéb személyes tárgyak tárolására, így a mindennapokban élhető, rendezett tér alakítható ki.   A közös költség 10.000 forint havonta, amely magában foglalja a közös területek, különösen a lépcsőház rendszeres takarítását is, ezzel biztosítva a tiszta, rendezett lakókörnyezetet.   Az elhelyezkedés tekintetében az eladó lakás kivételes adottságokkal bír. A közelben több közintézmény is megtalálható: óvoda, iskola, kormányhivatal, valamint a város egyik legnépszerűbb kikapcsolódási helyszíne, a Gyémántfürdő is sétatávolságra van. Emellett a mindennapi bevásárlás is kényelmesen megoldható, hiszen a Lidl, Aldi és Spar üzletek is gyorsan elérhetők. A közösségi közlekedést igénybe vevők számára külön előnyt jelent, hogy a legközelebbi buszmegálló mindössze két percnyi sétára található, így akár autó nélkül is jól élhető életvitelt biztosít ez a környezet.   Ez az eladó lakás ideális választás lehet fiatal pároknak, akik első közös otthonukat keresik, de tökéletes választás lehet egyedülállók számára is, akik hosszú távra terveznek és értékelik a gondosan felújított, praktikus elrendezésű lakásokat. Ugyanakkor kiváló lehetőséget nyújt munkavégzés céljából ideiglenesen a városba költözőknek is, illetve befektetők számára is értékálló választás lehet, hiszen a lakás állapota, elhelyezkedése és felszereltsége révén könnyen bérbe adható.   Bátran ajánlom minden kedves érdeklődőnek ezt a szuper lakást ahová már csak beköltözni kell.    Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat. Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére. 15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat. Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig! Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján. Legyen közös a sikerünk!
Azonnal költözhető

Kertkapcsolatos

Eladó Családi ház, Lőrinci,
15 millió Ft
Alapterület: 90 m2
Építési mód: Vegyes
Állapot: Felújítandó
Szobák: 2 szoba
Lőrincin befektetésre ajánlott felújítandó ház eladó
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Lőrinci szívében! Eladó egy 1950-ben épült családi ház, amely rengeteg lehetőséget rejt magában. Az ingatlan 90 négyzetméteres alapterülettel rendelkezik, és egy tágas, 649 négyzetméteres telken helyezkedik el. Az épület felújítandó állapotú, így lehetősége van az elképzelései szerint alakítani és megteremteni a tökéletes otthont. Az ingatlan  vegyes falazatú, stukatúros födémmel rendelkezik. A  tulajdonos elkezdte a felújítást, eddig a bontás látható a képeken. A házban két szoba található, amelyek lehetőséget adnak a családi életre. A fűtés konvektorral megoldott, Az ingatlan komfortos, mégis felújításra szoruló külső állapota lehetőséget ad a saját ízlésének megfelelően való átalakításra. A parkolás az udvarban megoldott, ami kényelmet biztosít a mindennapok során. A tehermentes, és alkuképes ingatlan várja új tulajdonosát! Hívjon, akár hétvégén is!  
CSAK NÁLUNK!

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

KIHAGYHATATLAN!

TEGYEN AJÁNLATOT!

VILÁGBAJNOK ÁR!

Eladó Családi ház, Nyírtelek,
44.9 millió Ft
Alapterület: 115 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 4 szoba
Eladó családi ház Nyírtelek szívében!
Ha egy jól megközelíthető, központi elhelyezkedésű, sok lehetőséget kínáló otthont keres Nyírteleken, akkor ez a ház remek választás lehet!   Ár: 44,9 M Ft   Főbb jellemzők:   -Építés éve: 1981 (beton alapon, tufából) -Tető: 2007-ben felújítva modern, tartós lemezborítás -Alapterület: 115 m2 hasznos alapterület, tágas, jól kihasználható elrendezés -Fűtés: Vegyes tüzelésű központi fűtés, radiátorokkal - Új, műanyag hőszigetelt nyílászárók, redőnnyel ellátva az utcafronti szobákon - külső homlokzati ( tufa falazat) szigetelés megtörtént, a színezésre vár   Elrendezés: 4 hálószoba (az eredeti 2 szobát 2023-ban alakították át), nappali, konyha, fürdőszoba káddal, zuhanykabinnal és WC-vel, valamint különálló WC   Közművek, műszaki állapot:   Víz, csatorna, villany (3 fázis) bevezetve, gáz telken belül található, 2014-ben vízhálózat teljes cseréje megtörtént. A gázóra a fűtéskorszerűsítés idejére le lett szereltetve. A kiépítés megtörtént, Henco csövek, új lapradiátorok kerültek beépítésre.   Melléképületek, közvetlenül a házhoz csatlakozó épületrész: -Kazánház + kétállásos garázs + fűtött, vízzel ellátott helyiség (jelenleg körmös szalonként funkcionál) + terasz és melléképület lemezfedéssel -Telek méret: 1070 m   Fontos: csak készpénzért megvásárolható!   Teljes körű ügyintézés tőlem, az első lépéstől a kulcsátadásig! ✅ Hitelügyintézés ✅ Megbízható ügyvéd ✅ Energetikai tanúsítvány ✅ Folyamatos kapcsolattartás ✅ Zökkenőmentes lebonyolítás Nálam nem csak ingatlant vásárolsz – időt, biztonságot és nyugalmat is kapsz mellé!   
Árcsökkenés

Sürgős

Eladó Házrész, Baja,
22.9 millió Ft
Alapterület: 70 m2
Építési mód: Vegyes
Állapot: Felújított
Szobák: 2 + 1 szoba
Bajaszentistvánon, cca. 70 m2-es, 2 szoba + nappali kialakítású, külön bejáratú házrész, 50 m2-es saját udvarkapcsolattal, igény,- per,- és tehermentes állapotban megvásárolható.   Az épület vegyes falazatú; a falak utólagos alászigetelése (alávágás) megtörtént. A felújítás során új belső válaszfalakat alakítottak ki, létrehozva egy cca. 17 m2-es nappalit és 2 db hálószobát (6 és 11 m2). A vízvezeték-hálózat, a teljes fürdőszoba, illetve a fűtésrendszer is korszerűsítésre került: a fűtésről egy Mika-típusú mini-gázkazán gondoskodik (lapradiátorokkal). A beltéri és kültéri nyílászárókat (1 db konyhai ablak kivételével) már mindenhol kicserélték. A megfelelő komfortérzetet egy cca. 1 éve telepített hűtő-fűtő klíma biztosítja. A villamos-hálózat részlegesen korszerűsítve. A helyiségekben a hideg,- és melegburkolatokat cserélték; a fürdőszobát, a nappalit, illetve a 2 db hálószobát újrabetonozták.   Az összkomfortos házrész teljesen külön bejáratú, az udvarban kialakításra került egy kis műhely, illetve egy főzőhelyiség. A parkolás az utcán, illetve az épület előtt közvetlen lehetséges. Az ingatlan per,- igény, és tehermentes.   Az ingatlan megvételében ingyenes, bankfüggetlen hiteltanácsadással tudunk szolgálni, illetve meglévő ingatlanának közvetítését is vállaljuk. A profilunk az egyasztalos ügyintézés: értékbecslés, ingatlanfotózás, marketing, ügyvédi közreműködés, energetikai tanúsítvány.   A Facebook közösségi oldalon is megtalálhatóak vagyunk: @CityCartelBaja
«
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
»