Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat
Eladó Ingatlanok
Rendezés:   » Dátum szerint «   |   Ár szerint   |   Méret szerint
Eladó Családi ház, Sajószentpéter,
49 millió Ft
Alapterület: 150 m2
Építési mód:
Állapot: Felújítandó
Szobák: 4 szoba
Sajószentpéter központjában vállalkozásra is alkalmas eladó családi ház
Sajószentpéter központjában eladó egy működő vállalkozással egybekötött családi ház. A működő virágüzlet közvetlenül a főutcáról nyílik,klimatizált,20 m2-es eladótérből,és egy 20 m2-es raktárból áll,ami alatt pince található. Maga a családi hát 2 bejárattal rendelkezik,150 m2 alapterületű,homokkőből épült. Ugyan felújítást igényel,de érdemes megnézni,mert tágas,élhető terekkel rendelkezik. A tető 15 éve teljes cserén esett át,a héjazata Tondach cserép. Az ablakok és az ajtók hőszigeteltek. Fűtése gázkazánnal megoldott,valamint rendelkezik egy vízteres kandallóval. Klimatizált. Jelenlegi kialakításában 4 szoba,konyha,folyosó,fürdőszoba ,WC,és kamra található benne. Az udvaron van egy két autó számára épített,klimatizált,szerelőaknás garázs. Valamint egy régen "cselédháznak" nevezett, 4 helyiségből álló,80 m2 alapterületű épület,ami felújítás után akár ki is adható,vagy alkalmas két generáció együttélésére is. Az ingatlan tehermentes,gyorsan birtokba vehető.
Eladó Építési telek, Szolnok,
21 millió Ft
Telekméret: 1 393 m2
Szandaszőlősön építési telek eladó
Eladó egy kivételes lehetőség Szolnok Szandaszőlős városrészében, ahol egy 1 393 négyzetméteres építési telek várja új tulajdonosát. Az ingatlan irányára 21 000 000 Ft, amely egy ideális befektetési lehetőséget kínál a saját otthon megvalósítására. A telek beépíthetősége 30%, ami lehetőséget biztosít arra, hogy álmai házát megtervezze és megépítse. Az infrastruktúra kiváló, hiszen a villany bevezetve van, így azonnal használatba vehető. A telken víz is található, ami megkönnyíti a mindennapi életet, míg a gázellátás szempontjából gázcsonk áll rendelkezésre. A szennyvíz elvezetése egy csatorna segítségével megoldott a telekhatáron. Ez a telek nemcsak a nagyszerű elhelyezkedése, hanem a környezeti adottságai miatt is vonzó választás. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hogy a jövő otthonát megvalósíthassa egy csendes és barátságos környezetben!
Eladó Téglalakás, Sajószentpéter,
20.5 millió Ft
Alapterület: 68 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Felújítandó
Szobák: 2 + 1 szoba
Sajószentpéteren eladó 2,5 szobás kertkapcsolatos lakás
Eladó Sajószentpéteren,az Ibolya közben egy tégla építésű,68 m2 alapterületű,kertkapcsolatos lakás. A 4 lakásos társasház földszintjén elhelyezkedő ingatla 2+0,5 szoba,fürdő,WC,konyha, előszoba kialakítású. Fűtése konvektoros. A telek 735 m2, osztatlan közös tulajdon,megosztási megállapodással. A bejárat előtti kert rész,valamint a ház mögötti rész ehhez a lakáshoz tartozik. A konyha felöl megközelithető a hátsó kert,kövtelneül a bejárat egy fedett teraszra nyilik. Felújítás után hangulatos kiülős családi pihenőhely lehet. Az udvaron található még egy szerelőaknás garázs,illetve melléképületek. Az utca rendkivül csendes,a környék jól élhető. Az ingatlan tehermentes,akár azonnal birtokba vehető.
Eladó Nyaraló, Jászszentandrás,
24 millió Ft
Alapterület: 85 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 3 szoba
Jászszentandráson strand melletti 3 szobás nyaraló nagy telekkel eladó!
Eladó Nyaraló Jászszentandráson: A Nyugalom és Természet Oázisa Szeretne egy csendes, nyugodt helyen pihenni, ahol a természet közelsége és a kényelmes kikapcsolódás garantált? Fedezze fel ezt a csodálatos nyaralót Jászszentandráson, mely mindössze 2 perc sétára található a híres termálvizű strandtól! A nyaraló egy csendes, zöldövezeti utcában helyezkedik el, amely a teljes kikapcsolódásra vágyók számára ideális. A 85 nm-es, két szintes nyaraló tágas és kényelmes elrendezéssel rendelkezik. Három szoba, két fürdőszoba, valamint egy jól felszerelt konyha és étkező található benne. A ház bútorozottan kerül eladásra, így Önnek csak be kell költöznie, és élveznie a nyugalmat. A nagy, gondozott kert valódi gyöngyszem: gyümölcsfák – füge, barack, birs – díszítik, és tökéletes helyszínt biztosítanak a pihenésre vagy akár a családi összejövetelekre. A telek zöldellő növényzete és a gondozott pázsit tovább növeli a nyaraló vonzerejét. Az ingatlan teljes közművesítéssel rendelkezik, víz, villany be van kötve, a gáz pedig a telken belül található. A nyaralóhoz tartozik egy garázs is, ahol kényelmesen parkolhatja autóját. Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget! További információért és megtekintésért keressen bizalommal!
Áron alul

Kertkapcsolatos

Zöldövezeti

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület,
180 millió Ft
Alapterület: 109 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Emelet: Magasföldszint
Szobák: 4 szoba
Eladó a Normafánál századfordulós villában található 4 szobás lakás kertkapcsolattal!
Környék Ez a kivételes ingatlan a XII. kerület legjobb részén, Svábhegyen található, egy hatalmas, 3585 négyzetméteres, ősfás telken. A telek nagysága miatt adódik a lehetőség, hogy a telek jelenleg nem használt alsó részét külön értékesítse a társasház.  Az ingatlan csendes, alacsony forgalmú utcák által határolt, így a nyugalom és a friss levegő garantált. A környezet tökéletes mind családoknak, mind befektetőknek, hiszen a Svábhegy központja gyalogosan is mindössze 5 perc alatt elérhető, és a Normafa is séta távolságra található. Az óriás fák és a madárcsicsergés igazi zöld oázist biztosít a város szívében.  Épület jellemzői A lakás egy régi villaépületben helyezkedik el, amely a múlt század első felében épült és amelyet a világháború előtt a posta vezérigazgatója birtokolt. A háború után 4 lakásra bontották, ebből a 2. legnagyobb lakást szeretnék értékesíteni a tulajdonosok. Az épület a telek felső részén található, homlokzata pedig a hatalmas kert irányába tájolt, így minden ablakból a természet közelségét élvezhetjük. A villaépület masszív falazattal és 8 éve korszerű 15 cm vastag hőszigeteléssel rendelkezik, így egész évben kellemes hőmérsékletet biztosít. Lakás jellemzői A kétszintes, bruttó 109, nettó 101 négyzetméteres lakás rendkívül praktikus elrendezésű. Az alsó szinten található a tágas nappali, amely a kertre néz, földig érő termoüveg ablakokkal. Itt kapott helyet a dolgozószoba is, amely sarokablakain keresztül szintén a kertre nyújt kilátást. A nappaliból nyílik a galériás gardróbszobával ellátott háló, amely saját kijárattal rendelkezik egy fedett teraszra. A földszinten található még egy étkezőkonyha és egy zuhanyozós fürdőszoba is. Az emeleten két gyerekszoba található, valamint egy kádas fürdőszoba. Az emeleti közlekedő rész beépített szekrényekkel rendelkezik, így bőséges tárolóhely áll rendelkezésre. A lakás kiváló hőszigetelése és korszerű cirkófűtése alacsony rezsiköltséget biztosít, míg a nappaliban található fatüzeléses cserépkályha további hangulatot kölcsönöz az otthonnak. Állapotát tekintve nagyjából 20 éves műszakilag és esztétikailag is, a szint ráépítés és bővítéssel egyidejűleg újították fel. A fűtés jelenleg egy modern, zárt égésterű kondenzációs kazánról megy, ezt télen az eredeti fa tüzelésű, működő cserépkályhával lehet kiegészteni.   Parkolás A lakáshoz tartozik egy 15 négyzetméteres tároló, amely közvetlenül a bejárattal szemben helyezkedik el. Emellett az ingatlanhoz önálló kertrész is tartozik, amely további lehetőségeket kínál a parkolásra vagy egyéb tárolási igények kielégítésére. Az udvarban több autó számára is van hely. A környékbeli utcák alacsony forgalma miatt a parkolás az utcán is kényelmesen megoldható.  Ez az ingatlan tökéletes választás mindazoknak, akik csendes, zöld környezetben keresnek egy tágas, jól felszerelt otthont, amely kiváló befektetési lehetőséget is nyújt.
Azonnal költözhető

Sürgős

Eladó Építési telek, Nyíregyháza,
45 millió Ft
Telekméret: 2 114 m2
Alkotás utcán építési telek eladó!
Nyíregyházán az Alkotás utcán építési telek eladó! A telek paraméterei: - 2114 m2-es - utcafronti szélesség 24 m, hosszúsága 91 m - a telek aszfaltozott utcában található - közművek az utcában vannak - a telek lakóövezeti besorolású - beépíthetőség 30 % - tehermentes és azonnal birtokba vehető
Azonnal költözhető

Sürgős

Eladó Iroda irodaházban A, Nyíregyháza,
27.9 millió Ft
Alapterület: 75 m2
Állapot: Felújított
Mártírok terei irodaházban 2 db iroda eladó!
Nyíregyházán a Mártírok terén lévő irodaházban 2 db iroda eladó! 1. iroda - 3. emeleten helyezkedik el - 75 m2-es - 2 nagy helyiségből áll - szép állapotú, felújított - inverteres klimával felszerelt - műanyag nyílászárós - modern irodabútorokkal van berendezve - 8-10 fő elhelyezésére is alkalmas - az épületben 2 lift működik - vizes blokk, toalett és kézmosó a folyosón található - tehermentes és azonnal birtokba vehető Irányára: 27,9 M Ft+Áfa 2. iroda - 3. emeleten helyezkedik el - 145 m2-es - szép állapotú, felújított - inverteres klimával felszerelt - műanyag nyílászárós - modern irodabútorokkal van berendezve - 20 fő elhelyezésére is alkalmas - az épületben 2 lift működik - vizes blokk, toalett és kézmosó a folyosón található - tehermentes és azonnal birtokba vehető Irányára: 60 M Ft+Áfa
Azonnal költözhető

Kertkapcsolatos

Vízparti

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Rakamaz,
25.9 millió Ft
Alapterület: 122 m2
Állapot:
Szobák: 4 + 1 szoba
Eladó családi ház Rakamazon!
A Tokajtól 6 km-re, Rakamazon felújított, vízparti panorámás családi ház eladó. Az ingatlan két generációnak, befektetőknek is remek választás mivel eddig vendégházként üzemelt. Az első lakrészben található, nappali és két félszoba, két fürdőszoba, illetve konyha. Fűtéséről és a melegvízről modern gázkazán és tökéletes állapotú, fatüzelésű cserépkályhák gondoskodnak. A lakószobák padlóburkolata lakkozott hajópadló. A hátsó kert irányába található, egy külön bejárattal rendelkező 21m2 galériás, fürdőszobával ellátott apartman. A galéria alatti nappali - étkező mellett, kis konyhapult is kialakítható. A padlóburkolat laminált padló, a galérián lakkozott hajópadló található. A tető szerkezetileg kifogástalan állapotú, héjazata pala, mely bitumenes zsindellyel lett befedve. A hagyományos fa nyílászárók a mai napig pontosan záródnak, esztétikailag és szerkezetileg is kifogástalan állapotban vannak. Házban 11m2-es zárt tárolóhelységben lett kialakítva, itt található fűtést és a melegvizet biztosító modern gázkazán. Az enyhén lejtős, csendes 1087 m2-es kert végében a Morotva holtág fekszik, ami gyönyörű panorámát biztosít, emellett kiválóan alkalmas pihenésre vágyóknak és horgászatra egyaránt. Az épület száraz, talajvíztől mentes. Az ingatlan per- és tehermentes. A hét bármely napján megtekinthető, előzetes egyeztetés után!
Áron alul

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Sürgős

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Rimóc,
31 millió Ft
Alapterület: 268 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 4 szoba
Rimóc Családi ház
 Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Rimóc településen lévő 268nm-es jó állapotú családi házat. Az ingatlan 675nm-es telken helyezkedik el, amelyben: 4 szoba,  nappali, konyha, ebédlő, előszoba, kamra, fürdőszoba + 2 Wc lett kialakítva. Falazata- tégla, tetőszerkezete-vasbeton gerenda, födém-cserép borítással.  Nyílászárók műanyagra lettek cserélve.  Tartozik még a házhoz,  garázs melléképületek, és felújításra váró medence. Közművek: villany, ,víz, gáz, csatorna. A Tulajdonos Budapest környéki lakást beszámol a vételárba! Palóc földön, Hollókő szomszédságában, Budapesttől 100 km-re található Rimóc, ahol élénk a hagyományőrzés, szorgosak az emberek és minden adott, amire egy családnak szüksége van. Rimóc Szécsénytől csupán 4 km-re található, Salgótarjántól 35 km-re, Balassagyarmattól 22 km-re, Budapesttől pedig 102 km-re fekszik. A településről látni a világörökség részét képező Hollókői várat is. A Gyémánt Ingatlan iroda teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel lehetőséget kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Érdeklődés és megtekintés céljából történő időpont egyeztetés érdekében kérem keressen a megadott telefonszámon! Hétfőtől Péntekig 9- 17 óráig.
Áron alul

Azonnal költözhető

CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Sürgős

Zöldövezeti

Eladó Zártkert, Palotás,
4.3 millió Ft
Alapterület: 1 043 m2
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda megbízásából Nógrád vármegyében, Palotás településen a horgásztótól ~300 - m-re lévő  zártkerti művelés alól kivett telket. A telek mérete 1043 nm.   Az ingatlan per és tehermentes! A palotási-horgásztó az utóbbi években országos hírnevet vívott ki magának, mely a nem mindennapi halállományának köszönhető. A horgászat szerelmeseinek körében a horgásztó kimondottan népszerű így rövidtávon könnyedén bérbeadható is lehet. Érdeklődés és megtekintés céljából történő időpont egyeztetés érdekében ,kérem keressen a megadott telefonszámon!
Címlapra

Erkélyes/teraszos

Panorámás

Vasút és a Balaton között

Zöldövezeti

Eladó Téglalakás, Balatonlelle,
124.99 millió Ft
Alapterület: 75 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Emelet: 2. emelet
Szobák: 3 szoba
Balatoni örök panoráma, KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN.    A CITY CARTEL INGATLANIRODA eladásra kínál Balatonlellén, a Balatontól mindössze pár lépés távolságra, 9 lakásos társasházban található, 2. emeleti, 75 m2 lakóterületű, 1+2 szobás, tégla építésű, balatoni panorámás penthouse lakást.    A társasház kivitelezése jelenleg szerkezetkész állapotnál tart, kulcsrakészen, várhatóan 2026. II. negyedévében kerül átadásra.    Magas műszaki tartalom, exkluzív megjelenés.    Beosztását tekintve egy amerikai konyhás nappali + étkező egy légtérben, kettő hálószoba, egy WC-s, zuhanyzós fürdőszoba, gardróbbal kombinált előtér, valamint egy 34 m2 nagyságú "L" alakú panorámás terasz került benne kialakításra.    A lakáshoz a 2. emeleten található saját tároló is tartozik, ami a vételár részét képezi.    Értékhatárig választható burkolatok.   Padló fűtés, fain-coil hűtés. Elektromos alumínium redőnyök.    A társasházban lift kerül kialakításra.    A lakáshoz  gépkocsibeálló 4 millió forintért kötelezően megvásárolandó.    Nyaralónak, állandó lakhatásra egyaránt ajánlott.    További információkért írjon, vagy hívjon, a hét bármely napján az alábbi elérhetőségeim egyikén!   Irodáink:  8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint) 8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint) 8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.    Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!
Azonnal költözhető

Kertkapcsolatos

Zöldövezeti

Eladó Nyaraló, Tatabánya,
10.99 millió Ft
Alapterület: 35 m2
Építési mód:
Állapot: Felújítandó
Emelet: Utcaszint
Szobák: 1 szoba
ELADÓ NYARALÓ A TURULNÁL
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda eladásra kínálja, Tatabányán a Turulnál ezt az 1975 m2-es, zártkerti ingatlant. A telken egy 35 m2 alapterületű kőből épült ház helyezkedik el, mely jelenleg lakatlan. Az épület födéme beton, így tetőtéri beépítésre a lehetőség adott. A ház mellett található egy borospince. Közművek tekintetében vezetékes víz és villany bevezetésre került. A kert aszfaltozott úton közelíthető meg. Ha Ön egy alacsony fenntartású házat keres, közel a városközponthoz, szeret kertészkedni és akár állattartásban is gondolkodik, jöjjön el nézzük meg együtt! Ne keressen tovább, tegye meg ajánlatát.  Az ingatlan számos lehetőséget rejt magában, bővíthető, adottságaiból adódóan művelésre, önellátásra is alkalmas lehet. Tehermentes, azonnal birtokba vehető! Amennyiben megtetszett a ház, de szeretnék az ízlésére formálni jelezze! Kisebb-nagyobb felújítási és átalakítási munkák, villanyszerelési munkák igényelhetők, így már csak a költözéssel kell foglalkozni. Korszerűsítés esetén, napelem rendszer kiépítésében is a segítségére lehetünk.   KÖZPONTI INGATLANKÖZVETÍTŐ IRODA ügyvédi háttérrel, energetikai tanúsító, független banki ügyintéző ajánlásával SEGÍT, HOGY ELKELJEN RÉGI / MEGLEGYEN ÚJ OTTHONA
«
543.33333333333
544.33333333333
545.33333333333
546.33333333333
547.33333333333
548.33333333333
549.33333333333
550.33333333333
551.33333333333
552.33333333333
553.33333333333
»