Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat
Eladó Ingatlanok
Rendezés:   » Dátum szerint «   |   Ár szerint   |   Méret szerint
Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Eladó Családi ház, Szolnok,
27.9 millió Ft
Alapterület: 67 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 2 szoba
***A legújabb kínálatunk** Családi házra vágyik csöndes környezetben,erdő közelségében, Szolnoktól 3 km-re,az M4-től 5km-re? Megtalálta! Eladó egy ikerház a Besenyszögi úton,mely tanyaként van nyilvántartva. A 847 m2-es területen lévő ház az 1950-es évek végén beton alapra, téglából épült, vasbeton gerendás. A cseréptetős ház 67m2 -en foglal magában egy nagyszobát,egy hálószobát,egy étkezőt,egy konyhát,egy előszobát, egy közlekedőt,egy fürdőszobát, egy kamrát és egy kazánt. Víz,gáz,villany bevezetve. Csatornázás helyett emésztő van. A lakásban klíma működik. Villanybojler melegíti a vizet. Télen a meleget cirkó fűtés,avagy vegyestüzelésű kazán biztosítja. A melléképületből egy 4x6-os nagy garázst alakítottak ki. A házhoz kert és füves terület tartozik diófával és jól termő körtefával. Közel van a Millér-csatorna! Ez azoknak kitűnő ajánlat,akik Szolnok külterületén keresnek kertes házat. Irányár: 27.9 MFt Tisztelettel várom érdeklődését! Kun Tünde 06-70-433-3506 Gesztenye Ingatlan
Áron alul

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Sürgős

Zöldövezeti

Eladó Társasház, Bátonyterenye,
10.5 millió Ft
Alapterület: 39 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Felújítandó
Emelet: 2. emelet
Szobák: 1 + 1 szoba
Eladó Bátonyterenye - Nagybátony  1,5-szobás lakás! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Bátonyterenye- Nagybátony  településén a Rímay út 11 ben található 2-dik emeleti 39 nm-es erkélyes lakást. Az ingatlanban 1 szoba, 1 félszoba, konyha, étkező, spájz, fürdőszoba, wc, erkély található. Szobákban a padló padlószőnyeggel, a folyosón konyhában, étkezőben pvc-vel, fürdőszoba és wc-ben járólappal borított, falak festettek, nyílászárók anyaga fa. A lakás felújítandó. Az otthon melegét gázkonvektorok biztosítják, meleg víz előállításáról villany- bojler gondoskodik. Az ingatlan elhelyezkedését tekintve jól frekventált helyen helyezkedik el, közelében iskola, óvoda, orvosi rendelő, posta, buszmegálló, szupermarket. Amennyiben felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal a megadott telefonszámon. Gyémánt Ingatlan iroda teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel lehetőséget kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Érdeklődés és megtekintés céljából történő időpont egyeztetés érdekében kérem keressen a megadott telefonszámon! Hétfőtől Péntekig 9- 17 óráig. Eladó ingatlanokat keresünk hazai, illetve külföldi ügyfeleink számára!
Azonnal költözhető

Eladó Raktár, Kecskemét,
179 millió Ft
Alapterület: 1 250 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Kecskeméten hűtőház, raktár kiadó
Kecskeméten a Kiskőrösi úton 1250 nm-es raktár, hűtőház hídmérlegel irodaházzal eladó. Jellemzői: -3743 nm bekerített telek -3 db hűtőkamra 63nm, 123nm, 171 nm 0-4 C közötti hűtéssel -503 nm raktár mely temperálható -90 nm raktár előkészítő helyiség - művezetői iroda - ölzözők, szociális helyiségek 76 nm-es külön álló irodaház - 60 t hídmérleg - 3x150A - nagy teherbírású iparipadló - elektromos emelő rámpa - betonozot udvar Bővebb felvilágosításért keressen bizalommal.
Eladó Családi ház, Szokolya,
69.9 millió Ft
Alapterület: 245 m2
Állapot: Átlagos
Szobák: 3 szoba
ELADÓ Szokolyán, egy családiház, erdei hangulatú, nagy telken, hűst adó, hatalmas fenyők és nyárfák árnyékában! Szeretne mediterrán erdei hangulatot, fenyőillattal, a település frekventált részén, széles telken, patakkal a kert végében? Akkor ezt Önnek találták ki! A ház kiválóan megfelel azoknak is akik a fővárosban dolgoznak, és az agglomerációban keresnek egy hangulatos lakhelyet. A zónázó vonat állomása 5 perc autóval a háztól, Kismaroson. A ház jelen állapotában is lakható, vagy átalakítható, felújítható az Ön igényei szerint. Egyetlen házban található a lakrész (117,35 m2) és a kiszolgáló helyiségek (127,82 m2) is, nincsenek melléképületek, csupán egy épület, amiben minden megtalálható, ezáltal rendezett a hozzátartozó kert is. A telek füves, 5 db hatalmas fenyő (kb. 20 méteresek), még nagyobb nyárfa, 9 db almafa, mirabella-szilva, diófa, tuják és néhány mályva-cserjével tarkítva, a kert végében kis patakkal. Az épület földszintjén található a két autó számára elegendő széles garázs, amit betonozott behajtón érhetünk el. A lakórész bejárata előtt 12 m2-es fedett terasz található. Az épület 120 cm magas monolit beton lábazatra épült, 38 cm vastag falazóblokk falakkal. A födém előregyártott vasbeton gerendás, beton bélés elemekkel, a tető héjazata új kerámia cserép. A fűtésről egy álló gázkazán és vegyes tüzelésű kazán gondoskodik, amennyiben szeretnénk, egy felújított fatüzelésű cserépkályha is a rendelkezésünkre áll. A melegvizet villanybojler biztosítja. A szobák és az előszoba burkolata jó állapotú ragasztott, halszálka mintás szalagparketta. A többi helyiségben mettlachit burkolat található, a fürdőszoba és a wc falain a 80-as éveket idéző mintás mázas, retró, csempe van. Gáz, villany, víz és csatorna a házba bekötve, a ház mögött ásott kút található, utóbbi jelenleg használaton kívül van. A ház tetőtér beépítésének előkészítése megkezdődött, a belső lépcső ehhez elkészült. Jelen állapotában a ház 2 szintes, a ház elosztása: Földszinten, kiszolgáló helyiségek: - két állásos garázs - kazán helyiség - tároló - mosókonyha - műhely Emeleten, a lakótér: - előszoba - konyha - étkező - kamra - nappali - szoba - szoba - fürdőszoba - wc + tetőtér beépítés lehetősége Földszint alapterülete: 127,82 m2 Emelet alapterülete: 117,35 m2 + 12,46 m2 terasz +Tetőtér beépítés lehetősége: 79,32 m2 (1,90-es belmagasság feletti terület) Ez a ház rengeteg lehetőséget rejt magába, határt csak a fantáziánk szab! Kérdés esetén keressen bizalommal, az ingatlan rugalmasan nézhető! Kérje e-mailben vagy SMS-ben a linket, ahol a legtöbb kép és a legbővebb információ található! Amivel segítjük az Ön ingatlanvásárlását: - ingyenes hitelügyintézés (CSOK és Babaváró ügyintézése is.) - jogi háttér - földhivatali ügyintézés - energetikai tanúsítvány elkészítése - biztosítás - belsőépítész - FMV biztosítása, átalakítás lebonyolításában segítségnyújtás
Eladó Téglalakás, Dunaföldvár,
22.5 millió Ft
Alapterület: 54 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Emelet: Földszint
Szobák: 2 szoba
Kertkapcsolatos, belvárosi lakás eladó Dunaföldváron!
C I T Y C A R T E L INTERNATIONAL REAL ESTATE AGENCY   bemutatja:   Kellemes hangulatú, barátságos kis lakást kínálunk eladásra a csendes, Tolna vármegyei kisváros belvárosában. A buszpályaudvartól, iskolától, óvodától, boltoktól szinte csak karnyújtásnyira álló, téglaépítésű, földszintes társasház az 1930-as évek vége felé épült, belső udvari lakásai különálló egységeket alkotnak. Az eladásra szánt ingatlan a közelmúltban részleges felújításon esett át, melynek során felújították az elavult hideg- és meleg burkolatokat, korszerűsítették a fűtésrendszert,  szigetelték a falakat. A rendkívül jó statikai állapotban lévő, vastag falak 54 nm-es lakóteret zárnak közre, amelyen a két tágas hálószobához étkező, konyha, kamra, előszoba, közlekedő, fürdőszoba és WC kapcsolódik. A lakás fűtéséről gázcirkó gondoskodik. A gépkocsi tárolására zárt garázs áll rendelkezésre. Az ingatlan részét képezi egy 14 nm-es tároló helyiség, valamint a lakás előterében található virágoskert is. A barátságos kis lakás kiváló választás lehet idősebbek számára,  de fiatal házasok is meghitt, barátságos családi fészket alakíthatnak ki benne.     Az ingatlan megvásárlásához CSOK és banki hitel is igényelhető.   Irányár: 22,5 M.Ft.   Irodánk teljes körű szolgáltatást nyújt Ügyfelei részére az eladó ingatlan forgalmi értékének meghatározásától, az ingyenes hirdetéseken és személyes bemutatáson keresztül, az energetikai tanúsítvány elkészítéséig és az adásvételi szerződés megszervezéséig.      ÜDVÖZLETTEL: VIZLER JÓZSEF INGATLANSZAKÉRTŐ - REALTY SPECIALIST +36 30-815-2529 VIZLER.JOZSEF@CITYCARTEL.HU   CITY CARTEL BUDA KFT. CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT. 1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54. BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT DUNAFÖLDVÁR, BÉKE TÉR 7.  
Azonnal költözhető

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Pusztamérges,
17.5 millió Ft
Alapterület: 74 m2
Építési mód: Szilikát
Állapot: Felújítandó
Szobák: 3 szoba
Pusztamérgesen szilikát falazatú, családi ház eladó!
Pusztamérgesen szilikát falazatú, családi ház eladó!   A ház jellemzői:   -A főépület 1974-ben épült szilikátból,  -1374 nm-es telken, -a hasznos alapterület 74,55 nm, -jelen pillanatban 1 szintes, de a tetőtér beépíthető, -a tetőtérbe a födém le van betonozva, és 2 ablak, is beépítésre került, -nappali, 2 szoba, közlekedő, konyha, fürdőszoba, külön nyíló wc, kazánház, és tároló helyiségekkel, -a nappali hidegburkolattal burkolt, -a szoba betonosak, -a köztes helyiségek hidegburkolatot kaptak, -az otthon melegét vegyes tüzelésű kazán biztosítja, radiátoros hőleadókkal,  -kádas fürdőszoba,  -külön nyíló wc, -a meleg vizet villanybojler biztosítja, -falai gletteltek, és festettek, -nyílászárói fa szerkezetűek, csak a kazánház ajtaja lett műanyagra cserélve, - a kert locsolása hálózati vízről megoldott, de a telken belül 1 db fúrt kút is van, - a ház mellé, melléképületek lettek hozzáépítve, melyben egy külön lakrész is kialakítható, - egy, egyállásos garázs,  - olak állattartásra alkalmasak, - gáz az utcában, - kellemes, élhető környezet fogad itt mindenkit, - gyógyszertár, bolt, tömegközlekedés, orvosi rendelő 5 percre, - jó lakókörnyezet, - kis, összetartó lakóközösség.   Az alaprajz tájékoztató jellegű! Nézze meg, tegyen rá ajánlatot! Tekintse meg a képeket, melyek jól mutatják a valóságot! Ha felkeltettem érdeklődését és további információért forduljon hozzám bizalommal.
Eladó Családi ház, Dombóvár,
23 millió Ft
Alapterület: 84 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Felújított
Szobák: 2 + 1 szoba
Dombóvár központjában felújított családi ház eladó!
C I T Y C A R T E L INTERNATIONAL REAL ESTATE AGENCY   bemutatja:   Statikailag és esztétikailag egyaránt kiváló állapotú, felújított családi házat kínálunk eladásra Dombóvár központjában. Az iskola, óvoda és boltok közelében, 347 nm-es telken álló ingatlan 1964-ben téglából épült, rendkívül masszív, száraz falai 84 nm-es hasznos alapterületű lakóteret zárnak közre. A tágas és kényelmes, egy légterű nappali- étkezőhöz 2 világos, utcafronti hálószoba, egy kisebb szoba, konyha, fürdőszoba és WC kapcsolódik. Az összközműves ház fűtéséről hagyományos központi fűtésrendszer gondoskodik. A gépkocsi tárolására zárt, téglaépítésű garázs szolgál. A lakóház mellett melléképületek, tárolók állnak. A kiváló klímájú pince zöldségek, gyümölcsök tárolására, frissen tartására alkalmas. Az ingatlan a közelmúltban részleges felújításon esett át, melynek során az elavult ajtókat és ablakokat modern, hőszigetelt nyílászárókra cserélték.        Az ingatlan megvásárlásához CSOK és banki hitel is igényelhető.   Régi ár: 25 M.Ft.            Új ár: 23 M.Ft.   Irodánk teljes körű szolgáltatást nyújt Ügyfelei részére az eladó ingatlan forgalmi értékének meghatározásától, az ingyenes hirdetéseken és személyes bemutatáson keresztül, az energetikai tanúsítvány elkészítéséig és az adásvételi szerződés megszervezéséig.      ÜDVÖZLETTEL: VIZLER JÓZSEF INGATLANSZAKÉRTŐ - REALTY SPECIALIST +36 30-815-2529 VIZLER.JOZSEF@CITYCARTEL.HU   CITY CARTEL BUDA KFT. CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT. 1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54. BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT DUNAFÖLDVÁR, BÉKE TÉR 7.
Kertkapcsolatos

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Nemesvámos,
68 millió Ft
Alapterület: 94 m2
Építési mód:
Állapot: Felújítandó
Nemesvámoson a központban saroktelken családi ház eladó! A ház alapterülete közel 94m2 és egy 11 m2-es fedett terasszal, garázzsal , melléképületekkel. Az egy szintes házban az új tulajdonosa saját maga alakíthatja ki a helységeket, és építheti be a házzal megegyező alapterületű tetőteret is amelyben a következő helyiségek vannak: Két szoba, fürdő, wc, konyha, előszoba, gépház, nyárikonyha, garázs, konyha, terasz. Falazta kő és tégla. Vidéken újra kezdőknek, falusi turizmusnak, üzlethelységnek, kiváló lehetőséget tartogat. Telek területe: 818 m2 amelyen fúrt kút, több gyümölcs fa, és egy nagy földpince is van. Csendes környék, frekventált helyen! Veszprém 5 km, Balaton 9 km. 8-as főút 3km. Az alaprajz tájékoztató jellegű!
Eladó Téglalakás, Tatabánya,
66 millió Ft
Alapterület: 66 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Újszerű
Szobák: 3 szoba
Újépítésű lakások!
  Tatabánya, Kertváros egyik legjobb részén eladó Társasházi lakásokat ajánlok figyelmébe! Az ingatlanok több méretűek és osztásúak, egyszintesek. Ha felkeltetem az érdeklődését hívjon bizalommal. „A” Lakás: 67,18m2; 2 szoba + nappali,konyha; 2xWc; saját telek területe: 503m2; 1 db parkoló az árban, opcionálisan +1db parkoló kialakítható Fűtése 6Kw Remeha hőszivattyú + okos termosztát; padlófűtéssel szerelve és Fan-coil előkészítés Áram: 1x32A nappali + 1x16A H mérés – (A H mérés igénylésében segítünk) Víz: Tatabánya hálózatáról betáplálva Városi csatornahálózatra rákötés Hőszigetelése 15cm Dryvit nemesvakolattal színezve Ablakok 3 rétegű üvegezésűek 1.0 Uwk Szerkezete Bakonytherm 30nf síkra csiszolt tégla   Ára: 66.900.000 Ft – Kulcsrakészen – konyhabútor nélkül   „B” Lakás: 65,84m2; 2 szoba + nappali,konyha; 2xWc; saját telek területe: 159,22m2 (előkert+hátsó kert); 1 db parkoló az árban, opcionálisan +1db parkoló kialakítható Fűtése 6Kw Remeha hőszivattyú + okos termosztát; padlófűtéssel szerelve és Fan-coil előkészítés Áram: 1x32A nappali + 1x16A H mérés – (A H mérés igénylésében segítünk) Víz: Tatabánya hálózatáról betáplálva Városi csatornahálózatra rákötés Hőszigetelése 15cm Dryvit nemesvakolattal színezve Ablakok 3 rétegű üvegezésűek 1.0 Uwk Szerkezete Bakonytherm 30nf síkra csiszolt tégla   Ára: 62.700.000 Ft – Kulcsrakészen – konyhabútor nélkül   „C” Lakás: 65,68m2; 2 szoba + nappali,konyha; 2xWc; saját telek területe: 130,27m2(előkert+hátsókert); 1db parkoló az árban, opcionálisan +1db parkoló kialakítható Fűtése 6Kw Remeha hőszivattyú + okos termosztát; padlófűtéssel szerelve és Fan-coil előkészítés Áram: 1x32A nappali + 1x16A H mérés – (A H mérés igénylésében segítünk) Víz: Tatabánya hálózatáról betáplálva Városi csatornahálózatra rákötés Hőszigetelése 15cm Dryvit nemesvakolattal színezve Ablakok 3 rétegű üvegezésűek 1.0 Uwk Szerkezete Bakonytherm 30nf síkra csiszolt tégla   Ára: 62.600.000 Ft – Kulcsrakészen – konyhabútor nélkül   „D” Lakás: 67,28m2; 2 szoba + nappali,konyha; 2xWc; saját telek területe: 151,52m2 (előkert+hátsó kert); 1 db parkoló az árban, opcionálisan +1db parkoló kialakítható Fűtése 6Kw Remeha hőszivattyú + okos termosztát; padlófűtéssel szerelve és Fan-coil előkészítés Áram: 1x32A nappali + 1x16A H mérés – (A H mérés igénylésében segítünk) Víz: Tatabánya hálózatáról betáplálva Városi csatornahálózatra rákötés Hőszigetelése 15cm Dryvit nemesvakolattal színezve Ablakok 3 rétegű üvegezésűek 1.0 Uwk Szerkezete Bakonytherm 30nf síkra csiszolt tégla   Ára: 63.900.000 Ft – Kulcsrakészen – konyhabútor nélkül     „E” Családi ház: 90,42m2; 3 szoba + nappali,konyha; 2xWc; saját telek területe: 582,17m2 (előkert+hátsó kert); 1 db parkoló az árban, opcionálisan +1db parkoló kialakítható Fűtése 8Kw Remeha hőszivattyú + okos termosztát; padlófűtéssel szerelve és Fan-coil előkészítés Áram: 1x32A nappali + 1x20A H mérés – (A H mérés igénylésében segítünk) Víz: Tatabánya hálózatáról betáplálva Városi csatornahálózatra rákötés Hőszigetelése 15cm Dryvit nemesvakolattal színezve Ablakok 3 rétegű üvegezésűek 1.0 Uwk Szerkezete Bakonytherm 30nf síkra csiszolt tégla   Ára: 86.900.000 Ft – Kulcsrakészen – konyhabútor nélkül     Kulcsrakész műszaki tartalom: Hidegburkolat: 4000 Ft/m2 Meleg burkolat: 3000 Ft/m2 Beltéri ajtók: 60.000 Ft/db Kád: 50.000 Ft Csaptelep: 25.000Ft/db (kád töltő+mosdó csap 2db/lakás) Festés: 2xglett+fehér festés       Végh Judit ezt írta (időpont: 2024. aug. 16., P, 7:59):   Tatabánya Domb utcában eladó Társasházi lakásokat ajánlok figyelmébe. Az ingatlanok több méretűek és osztásúak, egy szintesek. Ha felkeltetem az érdeklődését hívjon bizalommal. „A” Lakás: 67,18m2; 2 szoba + nappali,konyha; 2xWc; saját telek területe: 503m2; 1db parkoló az árban, opcionálisan +1db parkoló kialakítható Fűtése 6Kw Remeha hőszivattyú + okos termosztát; padlófűtéssel szerelve és Fancoil előkészítés Áram: 1x32A nappali + 1x16A H mérés – (A H mérés igénylésében segítünk) Víz: Tatabánya hálózatáról betáplálva Városi csatorna hálózatra rákötés Hőszigetelése 15cm Dryvit nemesvakolattal színezve Ablakok 3 rétegű üvegezésűek 1.0 Uwk Szerkezete Bakonytherm 30nf síkra csiszolt tégla   Ára: 66.900.000 Ft – Kulcsrakészen – konyhabútor nélkül   „B” Lakás: 65,84m2; 2 szoba + nappali,konyha; 2xWc; saját telek területe: 159,22m2 (előkert+hátsó kert); 1db parkoló az árban, opcionálisan +1db parkoló kialakítható Fűtése 6Kw Remeha hőszivattyú + okos termosztát; padlófűtéssel szerelve és Fancoil előkészítés Áram: 1x32A nappali + 1x16A H mérés – (A H mérés igénylésében segítünk) Víz: Tatabánya hálózatáról betáplálva Városi csatorna hálózatra rákötés Hőszigetelése 15cm Dryvit nemesvakolattal színezve Ablakok 3 rétegű üvegezésűek 1.0 Uwk Szerkezete Bakonytherm 30nf síkra csiszolt tégla   Ára: 62.700.000 Ft – Kulcsrakészen – konyhabútor nélkül   „C” Lakás: 65,68m2; 2 szoba + nappali,konyha; 2xWc; saját telek területe: 130,27m2(előkert+hátsókert); 1db parkoló az árban, opcionálisan +1db parkoló kialakítható Fűtése 6Kw Remeha hőszivattyú + okos termosztát; padlófűtéssel szerelve és Fancoil előkészítés Áram: 1x32A nappali + 1x16A H mérés – (A H mérés igénylésében segítünk) Víz: Tatabánya hálózatáról betáplálva Városi csatorna hálózatra rákötés Hőszigetelése 15cm Dryvit nemesvakolattal színezve Ablakok 3 rétegű üvegezésűek 1.0 Uwk Szerkezete Bakonytherm 30nf síkra csiszolt tégla   Ára: 62.600.000 Ft – Kulcsrakészen – konyhabútor nélkül   „D” Lakás: 67,28m2; 2 szoba + nappali,konyha; 2xWc; saját telek területe: 151,52m2 (előkert+hátsó kert); 1db parkoló az árban, opcionálisan +1db parkoló kialakítható Fűtése 6Kw Remeha hőszivattyú + okos termosztát; padlófűtéssel szerelve és Fancoil előkészítés Áram: 1x32A nappali + 1x16A H mérés – (A H mérés igénylésében segítünk) Víz: Tatabánya hálózatáról betáplálva Városi csatorna hálózatra rákötés Hőszigetelése 15cm Dryvit nemesvakolattal színezve Ablakok 3 rétegű üvegezésűek 1.0 Uwk Szerkezete Bakonytherm 30nf síkra csiszolt tégla   Ára: 63.900.000 Ft – Kulcsrakészen – konyhabútor nélkül     „E” Családi ház: 90,42m2; 3 szoba + nappali,konyha; 2xWc; saját telek területe: 582,17m2 (előkert+hátsó kert); 1db parkoló az árban, opcionálisan +1db parkoló kialakítható Fűtése 8Kw Remeha hőszivattyú + okos termosztát; padlófűtéssel szerelve és Fancoil előkészítés Áram: 1x32A nappali + 1x20A H mérés – (A H mérés igénylésében segítünk) Víz: Tatabánya hálózatáról betáplálva Városi csatorna hálózatra rákötés Hőszigetelése 15cm Dryvit nemesvakolattal színezve Ablakok 3 rétegű üvegezésűek 1.0 Uwk Szerkezete Bakonytherm 30nf síkra csiszolt tégla   Ára: 86.900.000 Ft – Kulcsrakészen – konyhabútor nélkül     Kulcsrakész műszaki tartalom: Hideg burkolat: 4000Ft/m2 Meleg burkolat: 3000Ft/m2 Beltéri ajtók: 60.000Ft/db Kád: 50.000Ft Csaptelep: 25.000Ft/db (kád töltő+mosdó csap 2db/lakás) Festés: 2xglett+fehér festés    
Eladó Iparterület, Vecsés,
279 millió Ft
Alapterület: 363 m2
Vecsésen a Liszt Ferenc utcában 1112 m2-es telken eladó egy 363 m2-es területtel rendelkező gépesített ablak és belső ajtók gyártására szakosodott asztalos üzem. Az üzem tartozásmentes, könyvelt Kft.-vel, érvényes működési engedéllyel együtt eladó. A beton sávalapra téglából épült ingatlan 3 szakaszban készült, 1982-ben, 1993-ban és 2010-ben. Kialakításra került egy iroda, bemutatóterem, fürdő, mellékhelyiségek kazánház, garzon lakás és műhelytér. A nyílászárók saját gyártású fa thermó üvegekkel szereltek. Fűtésről vegyes tüzelésű kazán gondoskodik radiátoros hőleadással. Az ingatlanhoz tartozik egy 108 m2-es nyitott, padlóburkolattal ellátott szín, mely raktárnak van kialakítva. A biztonságért kamera és riasztórendszer felel. Gépek: -Paoloni csiszológép -Paoloni ST 98 kontaktcsiszoló -Paoloni TA50p ablakgyártó marógép -Paoloni TC1200 asztali marógép -OAV szalgfűrész -Veba 400-as abrikter /gyalugép/ -Robland D630 gyalugép -Futura 4 fejes gyalugép -Lapszabászgép -Asztali körfűrész -Toronyfúró -LT 270 kompresszor -Központi porszívó A marógépekehez számtalan marófej tartozik. Villamos áram terhelhetősége: 3X50A INGYENES hitel tanácsadás ! BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk az összes elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN. - Egyedi, bankfiókban nem elérhető kamat- és díjkedvezmények - Hitelképesség vizsgálat - Idő, energia és pénz megtakarítás - Teljes hivatali ügyintézés Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését vagy egyéb információra van szüksége hívjon bizalommal!
Eladó Családi ház, Nyíregyháza,
80 millió Ft
Alapterület: 160 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 3 szoba
Nyíregyháza belvárosában KÉTGENERÁCIÓS családi ház eladó
Nyíregyházán, a Vörösmarty utcán, 160 m²-es, tágas, tégla építésű, alápincézett családi ház várja új tulajdonosát, amely két generáció számára is ideális. A nyugodt, mégis központi helyen fekvő ingatlanban mindenki megtalálhatja a saját privát szféráját, miközben együtt élhet a család többi tagjával. Mitől különleges ez az ingatlan? 470 m² gondozott telek Tágas terek: 3 nagyméretű szoba, 2 konyha, 2 fürdőszoba, 2 WC – mindez két generáció kényelmes együttélésére tervezve. Energiatakarékos otthon: korszerű Viessmann gázkazán, vízlágyító, napelemrendszer ( 12,5 kWh, még 10 évig tartó szaldo elszámolással ) – mindez a fenntarthatóságért és az alacsony rezsiköltségekért. Stílus és kényelem: hangulatos cserépkályha, tágas, fedett hátsó terasz, kamra. 2 állásos garázs elektromos kapuval. Ideális elhelyezkedés: a belváros közelsége biztosítja a kényelmes életet, mégis nyugodt környezetben. Extra lehetőség: Az ingatlan egy 1 szobás, konyhás, fürdőszobás minigarzont is tartalmaz, amely tökéletes vendégszobának, otthoni irodának vagy akár bérbe adásra. Az apartman jelenleg kifestett állapotban van, így az új tulajdonos saját ízlése szerint alakíthatja. Tel.: +36 30/284-8482 Ne hagyja ki ezt a páratlan ajánlatot! Hívjon bizalommal és nézze meg személyesen ezt a különleges ingatlant, ahol a családi élet és a privát szféra tökéletes harmóniában egyesül!
Eladó Üzlethelyiség, Mosonmagyaróvár,
29.8 millió Ft
Alapterület: 51 m2
Építési mód: Könnyűszerkezetes
Állapot:
Szobák: 3 szoba
RITKASÁG! Üzlethelyiség a termálfürdőnél eladó!
  Kivételes lehetőség! Kizárólag a Centrál-Ingatlan kínálatában!   Mosonmagyaróváron, Flexum Thermal&Spa gyógyfürdő közvetlen közelében, forgalmas, jól megközelíthető helyen eladó üzlethelyiséget kínálunk.   - A belvárosi, közvetlen utcáról nyíló üzlethelyiség előtt intenzív gyalogos, kerékpáros és autós forgalom is van. Így könnyen elérhető mindenki számára. Parkolók közvetlenül az üzlethelyiség előtt találhatók. - Kiválóan alkalmas kereskedelmi, szolgáltató tevékenységre. Évtizedek óta működik szépségszalonként. - Az 51.38m2-es terület üzlet több helységre osztott. A nagyobb helyiségben elfér 2 fodrász, pedikűrös/műkörmös. A másik utcafronti helyiségben jelenleg egy kozmetikus két székkel dolgozik. Továbbá a zuhanyzóval is rendelkező helyiségben masszőr is dolgozhat. Az üzlethez egy 10m2-es tároló tartozik. -Az önálló helyrajzi számon lévő épület 80m2 telekterülettel rendelkezik, erre épült az üzlethelyiség+tároló. Az épület utcafrontra épült, előtte 25m2 fedett terasz található közterületi részen. - Az épületet a soproni erdészet készítette típusterv alapján, kiváló minőségű faanyagból, kipróbált technológiával. A tartószerkezet között 15cm-es hőszigetelés készült, kívül-belül fa burkolattal. A tető új, cserepes lemez burkolást kapott néhány éve. - A fűtést turbós gázkazán szolgáltatja. A lapradiátoros rendszer termosztáttal szabályozható. A meleg vizet villanybojler készíti. -2004-ben történt egy nagyobb átalakítás és felújítás: gázfűtés, víz-, csatorna vezetékeke cseréje, villanybővítés 32A-ra, burkolatok, vizes kiállások, zuhanyzó, stb. A földszinti, közvetlen utcafronti helyiség alkalmas továbbá irodai használatra, szolgáltatás működtetésére, de akár értékesítési pontként vagy bemutató helyiségként is használható.   Az üzlethelyiség rezsi költsége alacsony. Minden fogyasztó mérőórával mért, internet, telefon igény esetén beköthető. A vételár áfamentes, magánszemély is megvásárolhatja plusz költségek nélkül.   A megadott elérhetőségeken várom jelentkezését!  
«
477.83333333333
478.83333333333
479.83333333333
480.83333333333
481.83333333333
482.83333333333
483.83333333333
484.83333333333
485.83333333333
486.83333333333
487.83333333333
»