Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat
Eladó Ingatlanok
Rendezés:   » Dátum szerint «   |   Ár szerint   |   Méret szerint
Eladó Családi ház, Budapest, XI. kerület,
389 millió Ft
Alapterület: 185 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Emelet: Földszint
Szobák: 5 szoba
Új építésű, modern ikerház Hosszúréten – családok álomotthona zöld környezetben!
Röviden az ingatlanról Hosszúréten, Budapest egyik legnépszerűbb családi övezetében, eladó egy modern, új építésű ikerház, amely 2024-ban készült el. Ez a két szintes, tágas otthon minden olyan kényelmi és technológiai megoldást kínál, amire egy családnak szüksége lehet: padlófűtés és mennyezet hűtés-fűtés, külön szabályozható helyiségek, hatalmas ablakok, 2,75 m belmagasság, valamint egy saját kert és egy dupla garázs. Az ingatlan 150 m² lakóterülettel, 543m² telekkel,  38 m² terasszal és 28 m² erkéllyel rendelkezik, mindezt csendes, zöld környezetben, ahol a nap minden szakaszában bőséges természetes fényt kap.   Az ingatlan helyszíne Az ikerház Hosszúréten, a XI. kerület egyik legzöldebb és legcsaládbarátabb részén található. A környék biztonságos és barátságos, ideális helyszín családok számára. Kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, a Budaörsi út közelsége pedig gyors és könnyű elérést biztosít a belváros, a Velencei-tó vagy akár a Balaton irányába. A környéken számos bevásárlási lehetőség (MOM, Etele Pláza, Aldi, Spar, Penny), iskolák, játszóterek, valamint sportolási és szabadidős helyszínek találhatók.   A lakás jellemzői Az ingatlan minden részlete a modern családi élet kényelmét szolgálja. A legkorszerűbb építési technológiával és prémium anyagok felhasználásával készült. Az otthon energiatakarékos működését napelemrendszer támogatja, közel nulla energiafogyasztással. A nagy belmagasság és a hatalmas nyílászárók világos, tágas tereket biztosítanak. A 4 hálószoba, nappali, a fürdőszoba és a további két mosdó minden családtagnak elegendő magánszférát nyújt. Az emelt szerkezetkész állapot lehetővé teszi, hogy az ingatlan belső burkolatait és kialakítását a vevő saját ízléséhez igazítsa. A burkolatok között prémium hideg- és melegburkolatok, a vizes helyiségek márvány és nagyméretű csempeborítással készültek. A nyílászárók fa/alumínium anyagból készültek, a garázskapu elektromos működtetésű. Az ingatlanhoz automata öntözőrendszer és esővízgyűjtő rendszer is tartozik, a gondtalan kertápolás érdekében.   Parkolás Az ikerház dupla garázsában két autó számára is kényelmes helyet biztosítanak, és az elektromos autók töltésére előkészített kiállások is rendelkezésre állnak. Emellett az ingatlanhoz két további kültéri parkolóhely is tartozik.   Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik modern, energiatakarékos otthont keresnek zöld környezetben, közel a városhoz, de távol a belvárosi nyüzsgéstől. Az ikerháznak mindkét fele eladó.   Hívjon bizalommal, hogy személyesen is megmutathassam ezt a különleges otthont!
CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Eladó Téglalakás, Hajdúszoboszló,
69.9 millió Ft
Alapterület: 110 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Újszerű
Emelet: 3. emelet
Szobák: 4 + 1 szoba
Hajdúszoboszlón Újszerű 4+1 szobás lakás
Azonosító: 1850   Újabb építésű lakást szeretnél de az újak nagyon drágák? Akkor ezt meg kell nézned, hiszen olyan mint az új csak sokkal kedvezőbb áron! A minőség, luxus és kényelem jellemzi leginkább azt a SMART HOME lakást amit eladásra kínálok Hajdúszoboszlón, zöldövezetben, világos, napfényes, 110 m2-es alapterületű (ebből hasznos 90 m2). 3 hálószoba, 2 nappali, 2 fürdőszoba, kiválóan felszerelt konyha, geotermikus fűtés-hűtés rendszer, finn és infra szauna teszi ideálissá a lakást nagy családosoknak, befektetni vágyóknak a 3. emeleten, mely LIFTtel könnyen megközelíthető.  Kényelmes otthon egy dinamikus élethez. Ideális elhelyezkedésének, építészeti megoldásainak és a felhasznált anyagoknak köszönhetően tökéletes választás azoknak, akik szeretnék megtalálni az egyensúlyt az életükben. A lakáshoz tartozik egy közösen használható parkosított kert, játszótérrel, bográcsozási, grillezési lehetőségekkel.  A lakás 1 km-es körzetében közért, a Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő, Strandfürdő, Buszvégállomás, sétáló utcák, non-stop, pékség, cukrászdák, éttermek, gyógyszertár, erdő megtalálható. A lakás műszakilag jól felszerelt. A fűtés-hűtés rendszer mobilalkalmazással távolról vezérelhető (Smart-Home) Az internetet UPC, Wi-Fi rendszer biztosítja.   Hajdúszoboszló egyik legkedveltebb részén található.
Eladó Építési telek, Győrság,
32 millió Ft
Alapterület: 3 600 m2
    FANTASZTIKUS ELHELYEZKEDÉS, PANORÁMA, 30% BEÉPÍTHETŐSÉG !!      Mindazok számára, akik hasonló paraméterű,természet ölelte, csodálatos panorámával rendelkező telken     szeretnék megvalósítani álmaik otthonát, KIHAGYHATATLAN lehetőség.                               -GÁZ            -VEZETÉKES VÍZ            -VILLANY                                  A hét minden napján fogadom hívását !              
Eladó Építési telek, Győrság,
18.8 millió Ft
Alapterület: 1 760 m2
  PANORÁMÁS ÉPÍTÉSI TELEK 30% BEÉPÍTHETŐSÉG !!   Sokunk álma, egy olyan otthonba hazaérkezni a város nyüzsgő, zajos forgatagából, ahol testünk, lelkünk, elménk,   megpihenéséhez minden külső körülmény adva van, csend, nyugalom, természet, szmog mentes, tiszta levegő.    Amennyiben Győr környékén PANORÁMÁS építési telket keres, hiba lenne kihagyni a megtekintést!                -GÁZ            -VEZETÉKES VÍZ            -VILLANY               Jelenlegi tulajdonosnak, meglévő építési engedélyel rendelkező, minimál ház látványtervét, kérésre küldöm. Kivitelezéshez, több száz referencia munkával rendelkező céget ajálani, tudok. Mevalósítás 8-10hónapon belül!   Igény szerint, 1700nm telek hozzácsatolására is van lehetőség!   Építkezzen most, használja ki a15 M Ft., 30 M Ft, 50 M FT CSOK PLUSZ  a 11 M BABAVÁRÓ hitel, ILLETÉK  MENTESSÉG együttes előnyeit vagy az 50milliós ez évi rendkívüli lakásvásárlási hitelt 3%-os fix kamattal 25év futamidővel!! További részletekért a hét bàrmely napján elérhető vagyok, megtekintés hétvégeken is    Beépíthetőség 30% Rugalmas megtekintés, hétvégén is !!
Kertkapcsolatos

Eladó Ikerház, Kiskunlacháza,
66.8 millió Ft
Alapterület: 91 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Szobák: 4 szoba
Kiskunlacháza központjához közel új építésű ikerház eladó!
Kiskunlacháza központjához közel, kiváló ár-érték arányú ikerház eladó. Az újépítésű részen fekvő ingatlant, nagy tapasztalattal rendelkező, tőkeerős cég építi, mely számtalan referenciával rendelkezik a környéken. Több projekt fut egyszerre, mindegyik jó telekmérettel, hőszivattyús fűtéssel, nappali+ 3 szobás elrendezéssel készül. Műszaki tartalom: - porotherm 30 X-therm tégla+ 15 cm-es homlokzati szigetelés - Fa födém - Bramac betoncserép tetőfedés - 25 cm födémszigetelés - Padlózat monolit beton , szobákban laminált padlóval, a többi helyiségben kerámia lappal burkolva - Fűtés: hőszivattyú szobákban radiátoros hőleadással , többi helyiségben padlófűtéssel - Térkövezett járda és kocsibeálló - Kerítés horganyzott acél A két lakás távolkapcsolattal lett építve, így szinte önálló ház hatása van. Várható átadás 2025 II.félév Mivel több telekmérettel készülnek a házak, és több helyen indul egyszerre az építkezés, így a részletekről, a kínálatról érdemes telefonon tájékozódni. A telekméretektől függően az árak is változnak minimálisan. A kiváló lokalizáció miatt csendes helyen fekszenek az ingatlanok, de a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra könnyedén elérhető. Lacháza egy gyorsan fejlődő Kis Duna parti település, melyről közvetlen busz és vonatkapcsolattal lehet Budapestre bejutni. Autóval az 51-es úton Budapest határa 35 perc alatt megközelíthető. A település iskolával, óvodával, orvosokkal, üzletekkel nagyon jól felszerelt. Szomszédságában Dél Pest "Kis Szentendréje" Ráckeve található. Érdemes megtekinteni. Híjon bizalommal, ha nem tudom felvenni rövid időn belül visszahívom.
Kertkapcsolatos

Eladó Családi ház, Kiskunlacháza,
72 millió Ft
Alapterület: 91 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Szobák: 4 szoba
Kiskunlacháza központjához közel kiváló áron önálló, új építésű családi ház eladó!
Kiskunlacháza központjához közel, kiváló ár-érték arányú ÖNÁLLÓ Családiház eladó. Az újépítésű részen fekvő ingatlant, nagy tapasztalattal rendelkező, tőkeerős cég építi, mely számtalan referenciával rendelkezik a környéken. Több projekt fut egyszerre, mindegyik jó telekmérettel, hőszivattyús fűtéssel, nappali+ 3 szobás elrendezéssel készül. Műszaki tartalom: - porotherm 30 X-therm tégla+ 15 cm-es homlokzati szigetelés - Fa födém - Bramac betoncserép tetőfedés - 25 cm födémszigetelés - Padlózat monolit beton , szobákban laminált padlóval, a többi helyiségben kerámia lappal burkolva - Fűtés: hőszivattyú szobákban radiátoros hőleadással , többi helyiségben padlófűtéssel - Térkövezett járda és kocsibeálló - Kerítés horganyzott acél Várható átadás 2025 II.félév Mivel több telekmérettel készülnek a házak, és több helyen indul egyszerre az építkezés, így a részletekről, a kínálatról érdemes telefonon tájékozódni. A telekméretektől függően az árak is változnak minimálisan. A kiváló lokalizáció miatt csendes helyen fekszenek az ingatlanok, de a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra könnyedén elérhető. Lacháza egy gyorsan fejlődő Kis Duna parti település, melyről közvetlen busz és vonatkapcsolattal lehet Budapestre bejutni. Autóval az 51-es úton Budapest határa 35 perc alatt megközelíthető. A település iskolával, óvodával, orvosokkal, üzletekkel nagyon jól felszerelt. Szomszédságában Dél Pest "Kis Szentendréje" Ráckeve található. Érdemes megtekinteni. Híjon bizalommal, ha nem tudom felvenni rövid időn belül visszahívom.
Kertkapcsolatos

Eladó Ikerház, Kiskunlacháza,
67.25 millió Ft
Alapterület: 67 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Szobák: 4 szoba
Kiskunlacházán új építésű tárolókapcsolatos ikerházak eladók!
Kiskunlacháza központjához közel, kiváló ár-érték arányú, CSAK TÁROLÓKAPCSOLATOS ikerházak eladók. Az újépítésű részen fekvő ingatlant, nagy tapasztalattal rendelkező, tőkeerős cég építi, mely számtalan referenciával rendelkezik a környéken. Több projekt fut egyszerre, mindegyik jó telekmérettel, hőszivattyús fűtéssel, nappali+ 3 szobás elrendezéssel készül. Műszaki tartalom: - porotherm 30 X-therm tégla+ 15 cm-es homlokzati szigetelés - Fa födém - Bramac betoncserép tetőfedés - 25 cm födémszigetelés - Padlózat monolit beton , szobákban laminált padlóval, a többi helyiségben kerámia lappal burkolva - Fűtés: hőszivattyú szobákban radiátoros hőleadással , többi helyiségben padlófűtéssel - Térkövezett járda és kocsibeálló - Kerítés horganyzott acél Várható átadás 2025 II.félév Mivel több telekmérettel készülnek a házak, és több helyen indul egyszerre az építkezés, így a részletekről, a kínálatról érdemes telefonon tájékozódni. A telekméretektől függően az árak is változnak minimálisan. A kiváló lokalizáció miatt csendes helyen fekszenek az ingatlanok, de a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra könnyedén elérhető. Lacháza egy gyorsan fejlődő Kis Duna parti település, melyről közvetlen busz és vonatkapcsolattal lehet Budapestre bejutni. Autóval az 51-es úton Budapest határa 35 perc alatt megközelíthető. A település iskolával, óvodával, orvosokkal, üzletekkel nagyon jól felszerelt. Szomszédságában Dél Pest "Kis Szentendréje" Ráckeve található. Érdemes megtekinteni. Hívjon bizalommal, ha nem tudom felvenni rövid időn belül visszahívom. Ne hagyja ki ezt a fantasztikus lehetőséget - lépjen most és biztosítsa jövőjét ebben a szép családi házban Kiskunlacházán! Az irodánk teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk és Bank semleges hitel ügyintézőnk is igény szerint rendelkezésére áll. Ne habozzon, hívjon bizalommal akár hétvégén is!
Kertkapcsolatos

Eladó Családi ház, Kiskunlacháza,
72.5 millió Ft
Alapterület: 91 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Szobák: 4 szoba
Kiskunlacháza központi részéhez közel eladó új építésű önálló családi ház!
Kiskunlacháza központjához közel, kiváló ár-érték arányú ÖNÁLLÓ Családiház eladó. Az újépítésű részen fekvő ingatlant, nagy tapasztalattal rendelkező, tőkeerős cég építi, mely számtalan referenciával rendelkezik a környéken. Több projekt fut egyszerre, mindegyik jó telekmérettel, hőszivattyús fűtéssel, nappali+ 3 szobás elrendezéssel készül. Műszaki tartalom: - porotherm 30 X-therm tégla+ 15 cm-es homlokzati szigetelés - Fa födém - Bramac betoncserép tetőfedés - 25 cm födémszigetelés - Padlózat monolit beton , szobákban laminált padlóval, a többi helyiségben kerámia lappal burkolva - Fűtés: hőszivattyú szobákban radiátoros hőleadással , többi helyiségben padlófűtéssel - Térkövezett járda és kocsibeálló - Kerítés horganyzott acél Várható átadás 2025 II.félév Mivel több telekmérettel készülnek a házak, és több helyen indul egyszerre az építkezés, így a részletekről, a kínálatról érdemes telefonon tájékozódni. A telekméretektől függően az árak is változnak minimálisan. A kiváló lokalizáció miatt csendes helyen fekszenek az ingatlanok, de a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra könnyedén elérhető. Lacháza egy gyorsan fejlődő Kis Duna parti település, melyről közvetlen busz és vonatkapcsolattal lehet Budapestre bejutni. Autóval az 51-es úton Budapest határa 35 perc alatt megközelíthető. A település iskolával, óvodával, orvosokkal, üzletekkel nagyon jól felszerelt. Szomszédságában Dél Pest "Kis Szentendréje" Ráckeve található. Érdemes megtekinteni. Hívjon bizalommal, ha nem tudom felvenni rövid időn belül visszahívom. Ne hagyja ki ezt a fantasztikus lehetőséget - lépjen most és biztosítsa jövőjét ebben a szép családi házban Kiskunlacházán! Az irodánk teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk és Bank semleges hitel ügyintézőnk is igény szerint rendelkezésére áll. Ne habozzon, hívjon bizalommal akár hétvégén is!
Eladó Telephely, Alsónémedi,
2500 millió Ft
Alapterület: 3 424 m2
  Össztömeg korlátozás nélkül megközelíthető zónában új építésű cross-docking telephely ELADÓ   2019-ben épült, A+ energetikájú, 3424 nm-es szendvicspaneles raktárcsarnok GIP1-es övezetben. A csarnok 3000 nm, belmagassága 8 m, 23 db dokkolókapuval lett megépítve. 1db drive-in kapuval rendelkező betonvázas, pormentes ipari beton aljzattal rendelkező cross-docking raktár A hozzá tartozó 3 szintes iroda és egyéb kiszolgáló helyiségek 432 nm-en találhatók Közművek: 3*360A ipari áram, víz, gáz, csatorna adott.   További fejlesztési terület megvásárolható vagy a csarnok bővítéséhez minden feltétel adott. A legnagyobb beépíthetőség 45%. A legkisebb zöldfelület 25%. A legnagyobb építménymagasság 15 m. A szintterületi mutató 1.5. Az ingatlan összközműves.   Ár: 2.5 mrd Ft
Eladó Családi ház, Csömör,
249 millió Ft
Alapterület: 340 m2
Állapot: Újszerű
Szobák: 7 + 2 szoba
Ritka lehetőség! 3 az 1-ben Csömörön eladó családi ház 1017nm-es telken amiben jelenleg 3 lakás van így befektetésnek vagy össze költözőknek kiváló lehetőség. Esetleg cég központnak vállalkozásnak és otthonnak is nagyon praktikus. Egy helyrajziszámon van. Ez az ingatlan nagyon sok módon hasznosítható, régen magánóvodaként üzemelt. Nagyon nyugodt, csendes utcában helyezkedik el,kedves szomszédokkal, a Corvintéri játszótér és kondipark közelében. A háromszintes ház bruttó 340 nm ,nettó 298 nm ez 7+2 fél szobás 3 fürdős 3 konyhás és 4 wc 2 gardrób illetve tároló és kazánházat és egy lépcsőházat foglal magába. A lakások minimális munkával egybe nyitatók. Az eredeti épület 1998-ban épült ,2010-ben teljesen fel lett újítva, csak a fő falak maradtak meg minden más teljesen új lett, a tetőtér akkor lett beépítve. Jelenlegi elosztás Alagsor 1 lakás Amerikai konyhás nappali Nagy hálószoba Gardrób Fürdő+wc Wc Előszoba Plusz egy jelenleg tárolónak használt 14 nm-es szoba, ami hozzá nyitható a lakáshoz egy ajtóval. Földszint 2 lakás Nappali Konyha Nagy hálószoba Gardrób Fél szoba Előszoba Óriási napsütötte terasz Tetőtér 3 lakás Amerikai konyhás nappali Nagyméretű hálószoba Fél szoba Fürdő+wc Erkély Fűtést illetve a melegvízet biopellet kazán állítja elő hőleadó radiátorral megoldott. 2022-ben 3 db inverteres hűtő-fűtő Elekrtolux klímát szereltek fel. 2 villanyóra,1 vízóra, gázcsonk a telken belül. Jelenleg minden lakás ki van adva, amennyiben szeretné az új tulajdonos úgy a bérlők maradnának. Az elő kertbe 3 autónak murvás parkolóra van lehetősége beállni. Az ingatlannak megvannak az építési tervei,ezeket meglehet tekinteni. Mivel magánóvodának készült,így tűzlétra és gyermekvédelemmel ellátott konnektorok vannak,kiemelt figyelemmel készült a villanyszerelés. A kert beton kerítéssel körbekerített. Jöjjön el nézze meg. I.V.
Eladó Családi ház, Hajdúdorog,
17.99 millió Ft
Alapterület: 54 m2
Állapot: Átlagos
Szobák: 2 szoba
Eladó Hajdúdorog Agyag utcán egy részben felújított 2 szobás Kádár kocka jellegű kertes ház. Ára: 17.990.000Ft Nézze meg videónkat is: https://youtu.be/F8y3hWXclRM Az ingatlan alap méretei: - a telek mérete: 869nm, - a ház alapterülete: 72nm. A kertes ház hasznos alapterülete 54nm, melyben található: - 2 szoba, - konyha, - fürdőszoba, - különálló WC, - előszoba. A kertes ház a 70-es években épült beton alappal és 30cm-es tégla falazattal. A tetőszerkezete sátortető, cserépfedéssel ellátva. A ház fűtése jelenleg kályhával van megoldva. Az épületbe villany, víz és csatorna be van kötve, gáz az utcában van. A kertes házat 2024-ben részben felújították, így teljesen új réz villanyvezetékek és ezzel együtt új villanyóraszekrény és új villanyóra lett beépítve. Ezen kívül mivel korábban az épületben nem volt víz és csatorna, új vízvezeték és új csatornarendszer lett kiépítve a hozzá tartozó fürdőszobával és a különálló WC-vel. A ház belülről 2024-ben frissen lett kifestve és nem csak a falak, hanem a fa ablakok és ajtók is le lett festve. Az épület külső állaga felújításra szorul. A telek gondozott, hobbi kertészeknek és kis kedvenc gazdáknak kiváló, ugyanis a föld jó minőségű és a kerítés is rendezett. Fontos! Az ingatlan per és tehermentes, rövid időn belül beköltözhető! Figyelem! Az ingatlantól pár percre elérhetőek boltok, iskolák, óvodák, orvosi rendelők, gyógyszertárak, bankok, a közkedvelt piac, az önkormányzati hivatal és számtalan üzlethelyiség. Hajdúdorog Hajdú-Bihar vármegye északi részén fekszik Debrecentől 36 kilométerre, északra, és Nyíregyházától 22 kilométerre, délnyugatra. A várostól nyugatra Hajdúnánás, délre Hajdúböszörmény, keletre pedig Kálmánháza és Újfehértó találhatók. Közúton a várost az M3-as autópályán a legegyszerűbb elérni, amelynek 203-as, hajdúnánási kijárata van a legközelebb Hajdúdoroghoz. Hajdúdorog a Debrecen–Tiszalök-vasútvonalon is elérhető. A legközelebbi nemzetközi repülőtér a Debreceni nemzetközi repülőtér. Ha felkeltette érdeklődését, hívja irodánkat bizalommal! Ha hitelre van szüksége éljen ingyenes, személyre szabott hitel ügyintézési szolgáltatásunkkal is.
Áron alul

Azonnal költözhető

Kertkapcsolatos

Sürgős

Zöldövezeti

Eladó Ikerházrész, Siófok,
95 millió Ft
Alapterület: 82 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Kiváló
Szobák: 3 szoba
Befektetés vagy otthon? Vagy akár mindkettő Siófokon!
Eladó Siófokon: Kivételes Befektetési Lehetőség! Fedezze fel ezt az egyedülálló, 82 négyzetméteres ikerházat, amely a nyugalom szigetét kínálja a város legdélibb részén! Ez a remek ingatlan 260 négyzetméteres telken helyezkedik el, és egy szorgalmi úton megközelíthető, így tökéletes választás családoknak és befektetőknek egyaránt. A házban három tágas szoba található, köztük egy lenyűgöző, 35 négyzetméteres amerikai konyhás nappali, amely ideális helyszín a közös családi pillanatokhoz. A nappaliból nyíló nagy terasz a kertbe vezet, ahol a nyári esték kellemes grillpartikkal telhetnek. Az emeleten két kényelmes hálószoba és egy felújított, tágas fürdőszoba várja új lakóit. Ez az ingatlan nem csupán otthon, hanem igazi befektetési aranybánya is! Az elmúlt években nyári szezonban folyamatosan ki volt adva, passzív jövedelemforrást biztosítva tulajdonosának. A bútorozottan eladó lakás azonnal birtokba vehető, így Ön már idén nyáron élvezheti a nyaralók adta lehetőségeket. Bár a Balaton partjától távolabb helyezkedik el, a csendes kis utca és a barátságos szomszédság kárpótolja a távolságért. A kertben grillező és egy nagy garázs is található, mely még inkább növeli az ingatlan értékét. De ez még nem minden! A szomszédos ikerház másik része is megvásárolható, valamint itt még egy különálló ikerházrész is elérhető, így egy helyen akár három lakást is kiadhat! Képzelje el, hogy az egyik lakásban él, míg a másik kettőt bérbe adja – ez a lehetőség nem mindennapi! Nézze meg ezt a kivételes ajánlatot! Hívjon még ma, és kezdje el megvalósítani álmait ezzel a fantasztikus ingatlannal Siófokon! Szilágyi Magdolna 06704556299  
«
434.33333333333
435.33333333333
436.33333333333
437.33333333333
438.33333333333
439.33333333333
440.33333333333
441.33333333333
442.33333333333
443.33333333333
444.33333333333
»