Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat
Eladó Ingatlanok
Rendezés:   » Dátum szerint «   |   Ár szerint   |   Méret szerint
Eladó Építési telek, Füzesabony,
4.5 millió Ft
Alapterület: 590 m2
Füzesabonyban a Nagyszohoda utcában 590 nm-es építési telek eladó! - a gáz, víz a telken belül van - a villany az utcában - 30% beépíthetőség - iskola, óvóda, bölcsöde, boltok 500-en belül - konszolidált környék   - Megbízható ügyvédi háttér!!!! - Energetikai tanúsítvány!!!!
Eladó Építési telek, Hegymagas,
24.9 millió Ft
Telekméret: 920 m2
Panorámás építési telek eladó Hegymagason! Kiváló lehetőség a Balaton közelében!
Tapolca és Szigliget között, a festői Hegymagas településen kínálunk eladásra egy 920 m²-es telket.   A terület fenséges panorámát nyújt a Szent György-hegyről, a Szigligeti várra, a Balatonra, valamint a Keszthelyi-fennsíkra. Hegymagas egyedülálló természeti környezete mellett a helyi turizmus, a közeli lábdi piac és az újonnan átadott kerékpárút is vonzóvá teszi a települést.   A telek különösen előnyös, mivel minden közmű (víz, villany, gáz, csatorna) elérhető a területen, így azonnal kezdheti az építkezést anélkül, hogy további infrastruktúra-fejlesztésre lenne szükség. A beépíthetőség 25%, a legnagyobb épületmagasság 4,5 méter, a zöldterület minimum 50%-ának megőrzése szükséges. A közművek biztosítják, hogy a jövőbeni otthona minden modern kényelmet kínáljon, miközben élvezheti a csendes, idilli környezetet és a lenyűgöző kilátást. Ha olyan helyet keres, ahol a természet közelsége és a minden szükséges közmű elérhetősége biztosítja a kényelmet, ne habozzon, nézze meg velem ezt a csodálatos telket!
Eladó Külterület, Sárospatak,
19 millió Ft
Telekméret: 80 000 m2
Sárospatak és Sátoraljaújhely között elhelyezkedő külterületi ingatlan eladó az Ipari park szomszédságában!
Eladásra kínálok Sárospatak külterületén, az Ipari Park szomszédságában   7 külön helyrajzi számon található, de elsősorban egyben  eladásra kínált földterületet. Az ingatlan bontása a következő: 8161 m² kopár terület, amely különböző célokra hasznosítható.   5 ha 3434 m²   ,53,82 AK kat.tiszta jövedelmű legelő,szántó,szőlő  4058 m²  3,68 AK kat. tiszta jövedelmű szőlő.legelő . 1  ha 3503 m² , 4,73 AK kat.tiszta jövedelmű számtó ingatlan . 6720 m² szántó-szőlő, 7,72 AK kat.tiszta jövedelmű számtó szőlő.  1 ha 2990 m²  , 4,55 AK kat.tiszta jövedelmű szántó ,legelő. 4 ha 4207 m²  14,23 AK kat tiszta jövedelmű legelő fásított terület saját használatú úttal. Ez a külterületi ingatlan kiváló lehetőséget kínál mezőgazdasági, ipari vagy akár befektetési célokra. Amennyiben érdeklődik, várjuk megkeresését!
Bomba ár!

Egyedi Ajánlat!

Egyedi hőmennyiségmérő

Gépkocsibeálló

Ízléses

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolat

Kertkapcsolatos

Otthonos

Stílusos

Új építésű

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Győrság,
59.99 millió Ft
Alapterület: 92 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Szobák: 4 szoba
Győrságon új építésű, 3 szoba + nappalis ikerház, nagy telekkel ELADÓ!
A "Best of Ingatlan Győr" Ingatlaniroda eladásra kínálja Győrtől pár percre, Pannonhalma mellett Győrságon található házat.   Győrságon, új építésű, nettó 92,03 m2-es családi ház  1460 m2-es saját telekkel ELADÓ! Legyen az Öné ez a csodás ház SZUPER áron, akár kulcsrakész befejezéssel, 2025. év végi átadással! NE MARADJON LE RÓLA! Lakás árán, családi háza lehet!   A "Best of Ingatlan Győr" Ingatlaniroda eladásra kínálja Győrtől pár percre található házat. Győrság csendes részén, 2157 m2-es telken 2 db 1 lakásos teljesen egyforma lakóház kerül megépítésre.  Kb. 47 m hosszú magánúton keresztül lesz megközelíthető a hátsó L2-es ház. Az 1460 m2 saját telekrésszel rendelkező L2 lakás, a telek hátsó részén helyezkedik el. A házaknak nincs közös fala, 25 m távolság van köztük, teljes mértékben biztosítva ezzel a család intimitását.    Az épülő ingatlan Leiertherm 30 N+F tégla falazóelemekből, 15 cm-es Austrotherm AT-H80 homlokzati hőszigeteléssel, cserépfedéssel, 3 rétegű, 6 légkamrás műanyag nyílászárókkal kerülnek kivitelezésre.  A ház fűtéséről és melegvíz ellátásáról kondenzációs gázkazán, és hőszivattyús bojler gondoskodik. A helyiségekben radiátor, VAGY padlófűtés lesz, felár ellenében kérhető vegyes fűtési rendszer kialakítása is.     Az házak belső elosztása a következő: a fedett belépőn keresztül jutunk az előszobába, majd a tágas amerikai konyha + étkezős nappaliba. A konyhához kamra is tartozik.  A közlekedőből érhető el a külön WC, a fürdőszoba (törölköző szárítóval) és a háztartási helyiség is. Mindhárom hálószoba élhető méretű, jól bútorozható.    2025. év végi átadással, fűtéskész ár: 59.990.000,-Ft   A kiváló referenciákkal rendelkező kivitelező megegyezés szerint vállalja a kulcsrakész befejezést is, melyekről további információt, képeket irodánkban szívesen rendelkezésére bocsátjuk! Lehetőség van, referencia ház személyesen megtekintésére.   Hívjon most, nehogy lemaradjon róla! Fülöpné Máté Ildikó +36 30/993-2787   További szolgáltatásaink: - díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézés - értékbecslés - energetikai tanúsítvány - ügyvédi ügyintézés - biztosítás
Azonnal költözhető

CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Újkígyós,
21.9 millió Ft
Alapterület: 92 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Átlagos
Szobák: 3 szoba
ÁRZUHANÁS!Három szobás átlagos állapotú családi ház eladó Újkígyóson ( FALUSI CSOK)
Újkígyóson, az Arany János utca közelében kínálunk eladásra egy szerkezetileg nagyon masszív, átlagos állapotú, 92 nm-es családi házat. Az ingatlan 1981-ben épült, falazata tégla (alap/lábazat/födém beton).  A telek mérete 2175 nm, melynek első részében található a lakóház, középen pedig a melléképület (nyári konyha, műhely) illetve állattartásra alkalmas gazdasági épületek, hátul pedig a kert.  Az előkertes családi ház részei: közlekedő, 3 szoba,  étkező, konyha, kamra, fürdőszoba, WC.  Fűtését gázkonvektorok biztosítják, a melegvizet pedig egy villanybojler.  Az ingatlan tehermentes, falusi csokra illetve csokhitelre alkalmas, azonnal birtokba vehető. Részletekért hívjon bizalommal.   
Eladó Családi ház, Sárospatak,
10 millió Ft
Alapterület: 67 m2
Építési mód: Vályog
Állapot: Felújítandó
Szobák: 2 szoba
Sárospatakon 2 szobás családi ház eladó 
  Sárospatakon, a Kispataki részen eladásra kínálok egy 67 négyzetméteres, vályogból és kőből épült ingatlant. Az épület palatetővel borított,  födémje  fából készült.  Két utcafronti szobát, verandát, konyhát, fürdőszobát és előteret tartalmaz. A ház külön bejáratú, saját telekkel rendelkezik, amely 257 négyzetméter területű. Az udvaron két melléképület és egy nyári konyha is található Az ingatlan erősen felújítandó, de remek lehetőségeket kínál azoknak, akik egy olcsó családi  házat keresnek amit később saját igény és ízlés  szerint alakíthatnak ki .Nyílászárók műanyagból készültek , fűtéséről 2 db cserépkályha gondoskodik.Csok pluszra az ingatlan nem alkalmas.  
Eladó Családi ház, Alsóberecki,
5.8 millió Ft
Alapterület: 32 m2
Építési mód: Vályog
Állapot: Felújítandó
Szobák: 1 szoba
Alsóbereckiben eladó 1 szoba konyhás családi ház nagy telekkel!
Alsóbereckiben eladásra kínálok egy vályogból épült, cseréptetős családi házat, amely egy 2093 négyzetméteres telken helyezkedik el. Az ingatlan egy szobából és egy konyhából áll, erősen felújításra szorul, különösen a fürdőszoba kialakítása szükséges. A házban a víz és az áram bevezetve, a szobában hőtárolós kályha biztosítja a meleget, az udvaron pedig gázcsonk található. Bár kicsi a ház számos lehetőséget rejt, akár vidéki vendégházként is hasznosítható akár  hozzáépítve szép kics családi házat varázsolhatunk belőle.. Az ingatlan könnyen megközelíthető, közel van Sátoraljaújhelyhez és Sárospatakhoz. A faluban iskola és óvoda is található, így kiváló választás lehet csendes vidéki életre vagy befektetési célra.
Eladó Családi ház, Püspökszilágy,
89 millió Ft
Alapterület: 230 m2
Állapot: Felújított
Szobák: 5 szoba
Eladó 3 szintes panorámás családi ház Püspökszilágyon – nyugalom és természet egy karnyújtásnyira a fővárostól! Eladásra kínálunk Püspökszilágy csendes, festői részén egy háromszintes, panorámás családi házat, amely tágas tereivel, rendezett környezetével és kiváló elhelyezkedésével tökéletes otthon lehet családok számára. Az ingatlan főbb jellemzői: • Alapterület: nettó 140 m² + 87 m2 garázs és pince a ház alatt+ 28 m2 terasz Belterület • Telek mérete: 914+803 m² Papíron két telek, de így egyben eladó a házzal együtt. • Szobák száma: 5 • Panorámás kilátás: Gyönyörű kilátás tárul elénk a környező hegyekre és fenyvesekre a falu látképével együtt. • 3 szint praktikus elrendezéssel: Ideális akár nagyobb családoknak, akár több generáció számára is alkalmassá tehető • Kert és szabadtéri lehetőségek: A tágas kertben családi és baráti összejövetelekre is tökéletes helyszínt talál. A dupla telek sok lehetőséget tartogat. • 28 m2 fedett terasz • 1987-ben épült, 4 éve felújításon esett át: 3 rétegű nyílászárók, redőny. szúnyogháló, Klíma • 3 fázis • hőszabályozásról kombi cirkókazán gondoskodik • vegyes kazánnál is fűthető. • szigetelt perlites vakolattal ellátott Püspökszilágy- természetközeli élet Püspökszilágy Pest vármegye egyik gyöngyszeme, melyet körülölel a természet, ahol nyugalomra és friss levegőre lelhet. A falu rendezett, barátságos közösséggel, kiváló infrastruktúrával és számos kikapcsolódási lehetőséggel rendelkezik. • Távolságok: o Vác: kb. 15 km – autóval 20 perc alatt elérhető. o Budapest: kb. 35 km – autóval kb. 40-45 perc alatt megközelíthető. • Tömegközlekedés: o Helyi autóbuszjáratokkal könnyen elérhető Vác és a környező települések. Vác városából induló vonatokkal pedig mindössze 25-30 perc alatt eljuthatunk Budapestre, így a fővárosi munkavállalók számára is kényelmes opció lehet. Jöjjön el, tekintse meg, ha olyan Otthont keres ahol kipihenheti a hétköznapokat! Tökéletes választás azoknak, akik a Fővárosba ingáznak, de szabadidejüket zöld környezetben, csendben, jó levegőn képzelik! Amiben még segíthetünk: -ingyenes, bankfüggetlen hitelügyintézés (CSOK és Babaváró ügyintézése is, falusi CSOK) -jogi háttér -energetikai tanúsítvány elkészítése -biztosítás - ingatlan eladáshoz ingyenes felmérés
Eladó Családi ház, Csömör,
149 millió Ft
Alapterület: 103 m2
Állapot: Újszerű
Szobák: 3 + 1 szoba
Csak nálunk! Eladó panorámás, exkluzív családi ház Csömörön! Eladásra kínálom ezt a 2018-ban épült, panorámás, modern családi házat (üdülő besorolás) Csömör Középhegyi részén, amely prémium minőségű kivitelezéssel készült. Teljes berendezéssel bútorokkal, lámpákkal , függönyökkel, háztartási gépekkel várja új tulajdonosát – csak egy bőröndre lesz szüksége! Főbb jellemzők: Energiatakarékos építés: 30 cm-es Porotherm tégla, 10 cm Dryvit szigetelés, 25 cm kőzetgyapot tetőszigetelés antracit színű Lindab és hangszigetél Modern nyílászárók: Műanyag ablakok redőnnyel (antracit elektromos), szúnyoghálóval. Prémium világítás: Rejtett LED fények az egész házban. Villamos hálózat: 3x25 amper biztosítja a kényelmet. Fenntartható megoldások: Fúrt kút, automata öntözőrendszer, saját emésztő, medence víz forgatóval és vízmelegítővel. Belső elrendezés: Bruttó 103m² lakóterület+ terasz 30 nm nettó 89 nm kiváló elrendezéssel lett kialakítva erkély 15 nm a nappaliból + 3 hálószoba, 2 gardrób, 2 kádas fürdőszoba. Amerikai konyhás nappali, mosókonyha, padlásfeljáró és praktikus tárolók. Mindkét szinten nagyméretű panorámás terasz és erkély, az emeletről lépcsőlejáróval a kertbe. Külső terület: 769 m² parkosított kert különleges növényekkel, magaságyással a konyhakert kedvelőinek bevezetve a kútvíz az automata öntözővel az ágyásokba is! Kerti extrák: Medence, tűzrakóhely fa ülőkékkel, kutyakenel, nagy kocsibeálló (3-4 autónak), elektromos kapu, külső tároló. Komfort és technológia: Fűtés: Villanycirkó padlófűtéssel. Hűtés: Teljes ház klimatizált. Biztonság: Riasztórendszer a teljes nyugalom érdekében. Ez a gyönyörű, egyedi tervezésű otthon tökéletes választás családok számára, akik modern, kényelmes, és költözhető házat keresnek. Ne hagyja ki, hívjon most jöjjön el és tegyen ajánlatot. I.V.
CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Eladó Téglalakás, Győr,
69.5 millió Ft
Alapterület: 64 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Kiváló
Emelet: 1. emelet
Szobák: 3 szoba
Győr-Vízivárosban nappali + 2 szobás, 1. emeleti téglalakás eladó
Győr-Vízivárosban nappali + 2 szobás, 1. emeleti téglalakás eladó Vízivárosi álomotthon felső szomszéd nélkül, modern kényelemmel és fiatalos stílussal   A lakás adottságai: - 64,41 m² alapterület - nappali + 2 szoba - 1. emeleti lakás (felső szomszéd nélkül) - 4 m2 loggia - déli tájolású - 2012-ben épült   Nézd meg az ingatlanról készült videót! https://tothrita.hu/elado-lakas-gyor-vizivarosban/ Kinek ajánlom ezt az ingatlant?   Családnak: Az elrendezése miatt ideális választás egy vagy két gyermekkel. A Duna-part és a bolt közelsége lehetővé teszi, hogy jóval kevesebbszer ülj autóba. Fiatal párnak: Ha szeretitek az igényes környezetet és értékelitek a csendes otthonlétet, akkor itt megtaláljátok a számításotokat. Egyedül költözőnek: A hálószoba mellett külön dolgozószobád lehet, ahol akár a vendéged is aludhat. Az erkély, a klíma és az udvari kocsibeálló egyaránt a kényelmedet szolgálja.   Elhelyezkedés: - Győr-Víziváros Révfalu közeli részén - Duna-part, Penny, cukrászda, Audi iskola a közelben - Árkádtól és Belvárostól 1500 méterre   Jellemzők: - 6 lakásos társasház - 2 szoba + amerikai konyhás nappali - zuhanyzós fürdőszoba - külön helyiségben a wc, kézmosóval  - redőnyös ablakok (részben elektromos)   Műszaki paraméterek: - padlófűtés és radiátorok saját gázcirkó kazánról - hűtő-fűtő kíma: a nyári hőségben is tökéletes komfort - külső hőszigetelés - riasztórendszer   Parkolás: - elektromos vezérlésű, zárt udvari kocsibeállón - mélygarázs bérlési lehetőség a szomszéd épületben   Rezsi költség: - víz, villany és gáz saját fogyasztás alapján - közös költség: 12.800 forint/hó - alacsony fenntartási költségek  - téli hónapban fűtés és melegvíz számla 6-9.000 forint   A lakás irányára: - 69.500.000 forint - beépített bútorokkal és gépekkel + udvari kocsibeállóval és tárolóval   Nézd meg a bővebb infókat az ingatlanról! https://tothrita.hu/elado-lakas-gyor-vizivarosban/   Kérj időpontot személyes megtekintésre!   Érdeklődés:   Tóth Rita Ingatlanközvetítés prémium módszerekkel +36 30 905 9273 (H-P 9-18) tothrita.hu
CSAK NÁLUNK!

Jó közlekedéssel

TEGYEN AJÁNLATOT!

Zöldövezeti

Eladó Telephely, Gyöngyösoroszi,
25 millió Ft
Alapterület: 4 682 m2
Állapot:
Befektetés a természet ölelésében - a Mátra lábánál! 
Befektetés a természet ölelésében – álmai projektje a Mátra lábánál!    Eladó egy egyedülálló 4682 m²-es telek Gyöngyösoroszi határában, amely tökéletes választás mind üzleti, mind szabadidős célokra. A telek teljesen körbekerített, biztonságot és nyugalmat kínálva, ráadásul egy varázslatos erdős terület is hozzátartozik.   - Ideális telephely kialakításához - Tökéletes helyszín egy turistaszálló megvalósításához - Kiváló befektetési lehetőség – mivel a természetközeli turizmus iránti kereslet folyamatosan nő.   A közvetlenül mellette található családi ház szintén eladó, akár azzal együtt is megvásárolható, így akár hosszú/rövidtávú bérbeadása szintén egy remek befektetési lehetőséget kínál. További részletekről érdeklődjön nálam!   Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget! Tegye meg az első lépést most, és alakítsa álmai projektjét ezen a kivételes helyszínen.  Hívjon még ma a részletekért, nehogy lemaradjon!
Eladó Családi ház, Jánoshida,
8.5 millió Ft
Alapterület: 75 m2
Építési mód: Vegyes
Állapot: Átlagos
Szobák: 3 + 1 szoba
Családi ház eladó Jánoshidán /Túláton/ csendes utcában
Irodánk eladásra kínál Jánoshidán, 1067 nm-es telken lévő, 75 nm-es családi házat. 1960-ban épült tégla alapzatra, falazata pedig vályogtégla. Folyosó későbbiekben lett beépítve, ott a falazat téglából készült, melyben 3 szoba külön bejárattal, egy fél szoba, konyha, fürdőszoba található. Ház melegéről konvektorok gondoskodnak, valamint egy kandalló. Ha saját igényei szerint szeretné alakítani, megtalája benne a számítását. Egy masszív, száraz lakóház, mely egy kis gondoskodást igényel. Az ingatlanhoz tartozik még egy melléképület ami jelenleg tárolóként funkcionál. Jászberény-Szolnok között fekszik Jánoshida, buszmegálló gyalogosan 10 percnyire található.   Kimondottan nyugalomra vágyó vásárlóknak ajánlom, az ingatlant jó szomszédság veszi körbe. Ezáltal bisztonságos, csendes környék.   Ha felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal.  
«
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
»