Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat
Eladó Ingatlanok
Rendezés:   » Dátum szerint «   |   Ár szerint   |   Méret szerint
ÁRCSÖKKENÉS

ÚJ AJÁNLAT

Eladó Iparterület, Bag,
51.4 millió Ft
Telekméret: 1 800 m2
Eladó a Bagi Ipari Parkba közvetlen az M3-as autópálya mellett Ipari terület! Kiváló lehetőség cégeknek , mivel rendkívül jó lokációval rendelkezik.      Elkerített részen külön kapubejáróval, aszfaltozott úton.                   Befektetésnek is ajánlott mivel szinte már nincs eladó telek a parkban!                  - telek méret: 1800 nm szélessége: 33,97m, hosszúsága 53,27m,                               - telek beépíthetősége: 50%                                                                                         - 10 méter magasságig beépíthető                                                                                   - víz, csatorna, gáz, áram, internet telken belül!                                                        Az ár 51.400.000.-Ft + Áfa, amennyiben felkeltette érdeklődését keressen bizalommal! Hivatkozási szám: 2518013. Megtekinthető telefonos időpont egyeztetés alapján: Pintér Roland +36 20 539-1988 pinterroland@godolloi.hu  GÖDÖLLŐ INGATLANKÖZPONT - www.godolloi.hu: Gödöllő és környéke legnagyobb ingatlan választéka /Gödöllő, Szada, Veresegyház, Kistarcsa, Kerepes, Erdőkertes/ eladó-kiadó családi ház, telek, lakás! Ingatlan építés és felújítás!  
Zöldövezeti

Eladó Téglalakás, Budapest, XI. kerület,
499 millió Ft
Alapterület: 128 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Luxus
Emelet: Földszint
Szobák: 4 szoba
MINDJÁRT ÁTADÁS - UTOLSÓ LAKÁS - GELLÉRT HEGY
AZ INGATLAN BELSŐKIVITELEZÉSE UTOLSÓ SZAKASZBA LÉPETT, hamarosan átadás, nézzük meg együtt, hogyan valósult meg látványterv szerinti kivitelezés Komoly ingatlant szeretnél? Komolyan is lehet venni? Mondanánk, hogy válassz, de leginkább nézd meg az utolsó lakásainkat. Nem fárasztunk feleslegesen, de a minőség minimum olyan mint aminek itt kell lennie, az ár is annyi, a ház brutál jól néz ki, de már csak két lakás maradt. Elérhető apartmanjaink: GARDEN: 128nm + 70nm terasz + 400+nm kert Az Essence Of Gellért a luxus és a presztízs találkozása az otthon meghittségével, ott ahol mindenki lakni szeretne. Egy exkluzív beruházás a Gellért-hegy napfényes déli oldalán található. Ez a társasház 6 szintből áll, ahol 2 szinten garázsok, a többin pedig egyedülálló apartmanok kerülnek kialakításra. A "Garden" egy 128 m2-es kertkapcsolatos luxus lakás, melyhez egy tágas 70 m2-es terasz és egy gyönyörű saját kert tartozik, melynek mérete meghaladja a 400 m2-t. Ez az exkluzív otthon impozáns terekkel büszkélkedik, amelyek között 3 hálószoba és egy modern amerikai konyhás nappali található. A terasz és a kert tökéletes helyszínt biztosít a pihenésre, kikapcsolódásra és családi összejövetelekre. Minden részlet a legmagasabb minőségben és a legkifinomultabb luxusban van megtervezve, hogy Ön és családja a legteljesebb kényelemben élvezhessék az otthon töltött időt. Apartmanunk olyan mint egy CSALÁDI HÁZ adottságait tekintve, csak jóval kényelmesebb, kedvezőbb, és még elérhető. A környék: A Gellért-hegy Budapest egyik ékköve, ahol megtalálható a Citadella erőd és a Duna-Ipoly Nemzeti Park természetvédelmi területe. Ezen a területen az ingatlanfejlesztés igazán ritka lehetőségnek számít. Az általunk épített projekt a déli oldalon található, így fantasztikus a kilátás a Budai-hegyekre és a Dunára. Környezeti infrastruktúra: A Gellért-hegy gyakorlatilag Budapest belvárosának része.. A prémium elhelyezkedésének köszönhetően hosszú ideje vonzza a tőkeerős lakosokat a környék, ahol állami bölcsődék, óvodák, iskolák és magántulajdonban lévő intézmények is megtalálhatóak. Emellett wellness központok, hipermarketek, kis és nagy boltok, gyógyszertárak, plázák és kiváló éttermek is könnyen elérhetőek. A város nevezetességei, látványosságai is könnyen megközelíthetőek rövid idő alatt. Keressen minket bizalommal! További műszaki tartalmat és dokumentációkat szívesen küldünk Önnek.  
CSOK igényelhető

Kertkapcsolatos

Zöldövezeti

Eladó Családi ház, Gönc,
22.9 millió Ft
Alapterület: 142 m2
Építési mód: Vegyes
Állapot: Felújítandó
Szobák: 5 szoba
Irodai, rendelői célra is alkalmas családi ház eladó Göncön!
Ragadja meg ezt a kiváló lehetőséget Gönc szívében! Irodai, rendelői célra is alkalmas, 142 m2-es, 5 szobával rendelkező felújítandó családi ház eladó. Nagy telek, sok helyiség, kellemes környezet, kiváló lokáció jellemzi az ingatlant. Gönc szerepel a FALUSI CSOK listán, így kihasználhatja ezt a lehetőséget is! Amennyiben BABAVÁRÓRA, HITELRE, FALUSI CSOK-ra van szüksége a vásárláshoz, irodánk díjmentesen intézi Önnek!   Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! További részletek, időpontegyeztetés telefonon. +36306761004
CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Eladó Családi ház, Esztergom,
69.99 millió Ft
Alapterület: 82 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 3 szoba
Családi ház eladó Esztergomban
Megvételre kínálok Esztergom kedvelt részén egy családi házat. Az 565 nm- es ingatlan a déli városrész egyik mellékutcájában helyezkedik el. A napos, világos szépen gondozott kertben néhány termő gyümölcsfa nő.  A locsolóvizet egy bő vízhozamú fúrt kútból nyerik. A '60-as évek második felében épült téglaház hasznos alapterülete 82 nm, mely két nagy méretű-, egy kisebb szobát, egy konyhát, fürdőszobát, wc-t, kamrát, előszobát foglal magában. A két nagyobb, utcafronti szoba egybe- és külön is nyílik, a  kisebb szoba az udvarra néz. A szobák hagyományos parkettával, a többi helyiséget járólappal burkolták. Az épületet 2010-12 között felújították, melynek keretein belül korszerűsítették a fűtésrendszert,  az ablakokat műanyagra cserélték, redőnnyel, szúnyoghálóval szerelték fel, az épület 15 cm külső hőszigetelést kapott.  A  tető szerkezete jó állapotú, héjalása cserép. Az otthon melegét gáz központi fűtés biztosítja, radiátoros hőleadással, de egy vegyes tüzelésű kazán is rendelkezésre áll. A meleg vizet villanybojler szolgáltatja.  A ház alatt egy kb 50 nm-es szuterén húzódik. Parkolás a ház melletti különálló, tégla építésű, szerelőaknás garázsban lehetséges. A lakóház jó állapotú, tulajdonosai mindig nagy hangsúlyt fektettek az állagmegőrzésre. Egy esetleges személyre szabás, tisztasági festés után meghitt otthonává válhat leendő lakójának. Ajánlom pároknak, családoknak. Az ingatlanra két gyermekes CSOK igényelhető. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, vagy bővebb információra van szüksége, hívjon bizalommal a megadott számon telefonon vagy WhatsAppon. Az ingatlan előzetes egyeztetés esetén a hét bármely napján megtekinthető, per-, teher-, és igénymentes. Igény esetén teljeskörű bankfüggetlen hitelügyintézéssel, jogi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Eladó Családi ház, Tárnok,
82.5 millió Ft
Alapterület: 98 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Kiváló
Szobák: 4 szoba
Tárnok legszebb részén újépítésű családi ház eladó!
A Bella Ingatlaniroda eladásra kínál Tárnok legszebb részén egy hangulatos újépítésű családi házat! Az újépítésű egyszintes, kétlakásos ingatlan melyek önálló lekerített telekrésszel rendelkeznek.  Eladó még az utcafront felé néző 98,1 m2-es, 3 szoba + nappalis lakás, 239 m2-es telekkel!   Az ingatlan jellemzői: - Referenciákkal rendelkező, megbízható kivitelező által épített családi ház! - Alaprajz szerinti elrendezés: nappali (32 m2), konyha (8,6 m2), szoba 1 (11,2 m2), szoba 2 (11,2 m2), szoba 3 (12 m2), fürdőszoba (7,6 m2), előszoba (5,1 m2),  gépészet + Wc (2,7 m2), kamra (1,7 m2), wc (1,8 m2), közlekedő (4,2 m2). - Az ár tartalmaz 18 m2-es térkövezett gépkocsi beállót, 16,5 m2-es teraszt.   Rövid műszaki tartalom: - Megerősített vasalt-beton sávalap! - 30-as teherhordó falak, 15 cm-es szigeteléssel.  - 30 cm-es födém szigetelés. - 3 rétegű ablakok, kívül antracit, belül fehér színben. - Betoncserép tetőfedés antracit színben. - Az ingatlan fűtését hőszivattyús rendszer látja el padlófűtésen keresztül.  - A két ingatlant 25-25 cm főfal választja el melyek között hangszigetelő anyag kerül beépítésre. - Választhatóak még a hideg - meleg burkolatok, bejárati ajtó és a beltéri ajtók. - Elválasztó kerítés és utcafronti kerítés kapuval a vételár része.   Hívjon, ne maradjon le róla!!!!   Amennyiben szeretné megtekinteni vagy további kérdése lenne, kérem hívjon telefonon! Köszönöm!   Tel: +36 70 431 2005 Azonosító: 212        
Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Kirakatba

Eladó Építési telek, Pilis,
29.9 millió Ft
Telekméret: 1 723 m2
Pilisen központi helyen 1723 nm-es telek,bontandó házzal eladó!!!!
Befektetők figyelem!!!!!!!! Eladó Pilis központjában egy 1723m2-es telek, bontandó kb 50m2-es ingatlannal.  Az ingatlanban áram, a telken belül víz, és csatorna, a gáz pedig az utcáról bevezethető.  A telek utcafonti része 14m széles és 30%-ig beépíthető.  Besorolási övezet:LF-1  A környék csendes, és nyugodt, viszont minden közintézmény, vasútállomás, üzletek pár perc sétával elérhetőek.  Budapest távolsága vonattal 50perc, autóval 30perc az M4es úton.    Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem, hívjon bizalommal.                         Burkáné Balázs Eszter                       +36-30-3251293 Hitelügyintéző kollégánk államilag támogatott kamatozású hitelkonstrukciókkal, és CSOK teljeskörű ügyintézéssel áll rendelkezésére térítésmentesen!  Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk.     
Áron alul

Kertkapcsolatos

Sürgős

Zöldövezeti

Eladó Tanya, Kecskemét,
46.9 millió Ft
Alapterület: 85 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Átlagos
Szobák: 3 szoba
Eladó Kecskemét-Felsőszéktón, csendes, mégis városhoz közeli környezetben egy kivett tanya, mely ideális választás azok számára, akik nyugodt, természetközeli életre vágynak, de nem szeretnének messze kerülni a város kényelmétől. Az ingatlan 85 m²-es, 3 szobás házzal, 95 m²-es műhellyel és 3700 m²-es telekkel rendelkezik. A ház földúton közelíthető meg, de a környék folyamatosan fejlődik, és egyre több újépítésű ingatlan épül. Az ingatlan különösen ajánlott azoknak, akik csendes, nyugodt helyen szeretnének élni, de a város közelsége sem elhanyagolható. A műhely jelenleg is hasznosítás alatt áll, de egy kis felújítással, a ház is könnyedén kiadható, így ideális lehetőség befektetők számára is! Ne hagyja ki ezt a remek ajánlatot!  Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, hívjon bizalommal!
ÁRCSÖKKENÉS!

Jó közlekedéssel

KIHAGYHATATLAN!

TEGYEN AJÁNLATOT!

Eladó Üzlethelyiség, Nyíregyháza,
23.5 millió Ft
Alapterület: 85 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Átlagos
Szobák: 4 szoba
Eladó belvárosi üzlethelyiség forgalmas helyen!
Eladó egy 85 m²-es üzlethelyiség a belváros egyik legfrekventáltabb részén. Az ingatlan saját öltözővel és mosdóval rendelkezik, így tökéletes választás üzlet, iroda vagy szolgáltatóhelyiség számára. Elhelyezkedés: - Forgalmas környék , folyamatos gyalogos- és autósforgalom - Fizetős parkoló közvetlenül az üzlet előtt , kényelmes megközelíthetőség   Tökéletes választás: - Saját vállalkozás indításához vagy bővítéséhez - Befektetésként – akár házas bérlővel együtt is eladó   További információkért keressen üzenetben vagy telefonon!
Eladó Családi ház, Madaras,
4.5 millió Ft
Alapterület: 94 m2
Állapot: Felújítandó
Szobák: 3 szoba
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye MADARAS településen egy 94m2-es ingatlant 4.500.000. forint irány áron. A vegyes falazatú ingatlanban található 3 szoba, egy konyha, előszoba illetve egy kamra. Fűtése cserépkályhával történik. A főépülettel szemben található még egy téglaépítésű nyári konyha plusz tároló. Az 5093 m2-es telek területen több mellék épült is kialakításra került, melyek gazdálkodásra és állattartásra egyaránt használhatóak. A telek területen több fiatal gyümölcs fa is található valamint egy nagyobb földrész mely folyamatos művelés alatt áll. Az ingatlan csendes, nyugodt környezetbe található. Az 5093 m2-es telekterülettel rendelkező BELTERÜLETI ingatlan egy hrsz számon van bejegyezve, tehermentes, azonnal birtokba vehető. Az adásvétel lebonyolításához teljes banki ügyintézéssel, jogi tanácsadással, azonnali ügyvédi közreműködéssel, szükség esetén soron kívüli földhivatali eljárással, biztosítási termékekkel, valamint az ingatlan felújításához szükséges szakértő mesterek teljes palettájával állok rendelkezésedre. Az ingatlan felújításához szakértő partnereink ingyenes felmérést és részletes árajánlatot készítenek ön számára. Nálam a bankok és a biztosítók érted versenyeznek! Amennyiben az ingatlan megvásárlásához el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanát, ennek lebonyolításában is állunk rendelkezésére. További kérdéseivel kérem keressen bizalommal. Mátyásné Kiss Dalma Rozália 06 30 357 6420
Eladó Családi ház, Polgár,
64.96 millió Ft
Alapterület: 156 m2
Állapot:
Szobák: 4 szoba
EXKLUZÍV EGYEDI AJÁNLAT AZ ELEGANCIÁT KEDVELŐKNEK! Polgáron a városközpontban a Munkácsy utcán eladó egy különleges 3 szintes 4 szobás kertes családi ház garázzsal. Ár: 64.960.000 Ft. Nézze meg videónkat is: https://youtu.be/gLkVAUkkUFs Az ingatlan alap méretei: - a telek alapterülete: 424nm, - a ház alapterülete: 156nm. Az épület hasznos alapterülete 155,92nm melyben található: - 4 szoba, - 2 fürdőszoba, - különálló WC, - 2 nappali, - 2 konyha, - 2 előszoba, - ebédlő, - kazánház és tároló, + egyéb helységek 71,49nm melyben található: - 2 gardrób és tároló, - 2 terasz, - erkély, - garázs. A családi ház 1991-ben épült, beton alappal és Porotherm HB30-as tégla falazattal. A tetőszerkezete jó állapotú nyeregtető, cserépfedéssel ellátva. Az ingatlan Polgár központjában lévő csendes kis utcában található, ahol jelenleg is a központ megújul, új modern épületek és területfejlesztések történnek. Az épület fűtése gázkazánnal és szükség szerint vegyes tüzelésű kazánnal megoldott radiátoros központi fűtés. Ezen kívül levegő-levegő működésű hőszivattyú és inverteres hűtő-fűtő klíma is rendelkezésre áll, melyekhez úgynevezett H tarifás (kedvezményes) villanyóra van felszerelve. Az épületbe 3 fázisú áram, víz, gáz és csatorna be van kötve. Ezen kívül több klíma, riasztó rendszer, valamint biztonsági kamerák is telepítve lettek. További előny, hogy minden ablak és a terasz ajtó is zsalugáterekkel lett ellátva, mely nem csak elegáns megjelenést ad, de védi az épületet a természet viszontagságaitól is. A tetőtér beépítéses ház állapota kifejezetten jó és akár 2, de szükség esetén 3 generációs házzá is átalakítható. A házzal egybeépítve egy 17nm-es garázs található melyben elektromos autótöltési lehetőség is ki lett építve. Az udvar szépen gondozott, füvesített, valamint az udvarra plusz autó beálló út is vezet. Az épület esztétikai és műszaki felújítása 2024-ben történt meg, melynek keretén belül 1,5 millió Ft értékben új kéménybélés is be lett építve. Fontos! Az ingatlan per és tehermentes, rövid időn belül beköltözhető! FIGYELEM! Az ingatlan Polgár központjának egyik csendes utcájában helyezkedik el. A közelben találhatók boltok, iskolák, óvodák, orvosi rendelők, gyógyszertárak, bankok, az önkormányzati hivatal és számtalan üzlethelyiség. Polgár közlekedési helyzete jó, hiszen a város közvetlen közelében húzódik a Debrecent a 3-as főúttal összekötő 35-ös főút és ebből ágazik ki a 36-os főút, mely Nyíregyházával biztosít összeköttetést Polgár számára. Az ország távolabbi részei felől pedig az M3-as autópályán közelíthető meg Polgár, mely közvetlenül város mellett halad el. Ha felkeltette érdeklődését, hívja irodánkat bizalommal! Ha hitelre van szüksége éljen ingyenes, személyre szabott hitel-ügyintézési szolgáltatásunkkal is.
Áron alul

Jó közlekedéssel

Sürgős

Zöldövezeti

Eladó Ikerház, Salgótarján,
19.5 millió Ft
Alapterület: 83 m2
Építési mód: Vegyes
Állapot: Felújított
Szobák: 3 szoba
Otthon a domboldalon – Felújított ikerház vár Rád a Zalka Máté úton!
Eladó ikerház Salgótarjánban – Zalka Máté úton, 18 millió forintért A Gyémánt Ingatlaniroda kínálatából eladóvá vált egy felújított ikerház Salgótarján csendes, zöldövezeti részén. Az ingatlan 83 m² alapterületű, 575 m²-es telken helyezkedik el, enyhén dombos, lépcsőkkel megközelíthető területen. Az épület masszív, stabil falazattal rendelkezik (vályog és tégla), nem vizes, nem repedezett. A közelmúltban felújításra került a tetőszerkezet, a villanyhálózat és a fürdőszoba. A házban három szoba található, a fűtést cirkó rendszer biztosítja. A nyílászárók részben fából, részben műanyagból készültek. A telken két pince, ásott kút és ipari áram is rendelkezésre áll. A kert kialakítása lehetőséget ad sziklakert vagy pihenőrészek létrehozására. Parkolás az utcán, ingyenesen megoldható. Az ingatlan kiváló választás lehet állandó lakhatásra vagy akár hétvégi háznak is. További információkért és megtekintésért keressen bizalommal az alábbi elérhetőségeken!
Áron alul

Sürgős

Eladó Panellakás, Pápa,
24.9 millió Ft
Alapterület: 47 m2
Építési mód: Panel
Állapot: Átlagos
Emelet: 2. emelet
Szobák: 1 + 1 szoba
Világos, 47 m²-es második emeleti lakás eladó Pápán, kiváló lokációval!   Pápa városában eladó egy napfényes, második emeleti, 50 m²-es, nyugati fekvésű lakás, amely egy szépen karbantartott, rendezett lépcsőházban található. A világos terek és nagy ablakok kellemes, otthonos hangulatot biztosítanak.   Az ingatlan kiváló elhelyezkedésének köszönhetően minden fontos helyszín könnyedén megközelíthető, akár autóval, akár kerékpárral. A buszmegálló közvetlenül az épülettel szemben található, így a tömegközlekedés is gyors és kényelmes.   A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik:       •     Általános iskolák és középiskolák pár perc alatt elérhetők       •     ABC, bevásárlási lehetőségek a közelben       •     Benzinkút, orvosi rendelők minden frekventált helyen       •     A közeli települések és a város egész területe kiépített bicikliúttal elérhető       •     Utcai, ingyenes parkolás biztosított   Kényelmes, praktikus elhelyezkedés, kiváló közlekedéssel és remek adottságokkal.   A kislakások rendkívül gyorsan elkelnek, ezért ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Hívjon most, és egyeztessünk időpontot a megtekintésre!
«
334.5
335.5
336.5
337.5
338.5
339.5
340.5
341.5
342.5
343.5
344.5
»