Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat
Eladó Ingatlanok
Rendezés:   » Dátum szerint «   |   Ár szerint   |   Méret szerint
Áron alul

Eladó Családi ház, Berettyóújfalu,
14 millió Ft
Alapterület: 100 m2
Építési mód: Vegyes
Állapot: Átlagos
Szobák: 3 + 1 szoba
Jó közlekedéssel

Eladó Üzlethelyiség, Budapest, VIII. kerület,
73.4 millió Ft
Alapterület: 53 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Szobák: 1 szoba
Újépítésű üzlethelyiség az Óbudai Egyetem mellett ELADÓ
ELADÁSRA kinálunk a 8. kerület hangulatos részén egy kávézónak, utcai irodának, vagy szépészeti szolgáltatásokra is kiválóan alkalmas üzlethelyiséget.   Az üzlethelység egy modern, 17 lakásos társasház földszintjén, közvetlenül az Óbudai Egyetem szomszédságában található, az alaprajzon látható kialakítással: - 36 nm-es eladótérrel - vendég és dolgozói mellékhelyiséggel - raktárral    Az épület a legkorszerűbb technológiákkal készült, így ideális választás mindazoknak, akik energiatakarékos és fenntartható helyet keresnek a város szívében.   Ne maradjon le erről a kivételes lehetőségről, keressen most!  
CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Zöldövezeti

Eladó Ikerház, Monor,
68.8 millió Ft
Alapterület: 86 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Szobák: 4 szoba
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, HÓSZIVATTYÚS, KLÍMÁS, teraszos, 86 nm-es, 4 szobás ikerházat.
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, HÓSZIVATTYÚS, KLÍMÁS, teraszos, 86 nm-es, 4 szobás ikerházat. A teraszok mérete 20 nm. Minőségi alapanyagokból, igényes kivitelezés jellemzi a projektet, ahol a biztonság és a kényelem mellett az energiatakarékosság volt a fő szempont. Az ingatlan fűtéséről, valamint a használati melegvíz ellátásáról egy modern, energia takarékos, innovatív levegő-víz hőszivattyú gondoskodik H tarifás üzemeltetéssel. Ennek köszönhetően a rezsi költségek minimalizálódnak.   Az ingatlan hűtéséről egy klíma berendezés fog gondoskodni.   Ennél a beruházásnál most lehetősége van kompromisszumok nélkül egy olyan lakásba költözni, ahol Ön kiválaszthatja a hideg és meleg burkolatokat, szanitereket, valamint az egyéb kiegészítőket a családja legnagyobb megelégedésére, ez által személyre szabva álmai otthonát. A kulcsra kész ár tartalmazza a redőnyöket, három rétegű nyílászárókat, riasztó előkészítést, kaputelefon és motoros kapu kiépítést.   A gépjárművekkel az ingatlanhoz tartozó térkövezett beállón lehet biztonságosan parkolni.     Az ingatlanhoz 400 nm-es telek tartozik.   Igénybe vehető lehetséges kedvezmények: CSOK 5% Áfa visszatérítés Babaváró hitel Illeték kedvezmény vagy mentesség. Az ingatlan árát a kulcsrakész állapotra adtuk meg.   A hirdetés referencia fotókat is tartalmaz! Helyiség lista: - Szélfogó - Közlekedő - WC - Szoba - Szoba - Szoba - Fürdőszoba - Amerikai konyha, - Étkező - Nappali  - Tároló - Terasz - Előterasz Az ingatlan biztonságos, nyugodt, csendes, kertes házas övezetében, Monor egyik legszebb részén található. A környék fejlett infrastruktúrájának köszönhetően bővelkedik a szociális intézményekben, bölcsőde, óvoda, általános iskola, orvosi intézmények, bevásárlási lehetőségek, találhatóak a közelben. Közlekedése kiváló, busszal a centrum vagy vonattal a Nyugati pu. rövid idő alatt megközelíthető. Az M4-es autópálya öt perc alatt elérhető. Hitel, CSOK igénylésben díjmentes ügyintézéssel állunk rendelkezésére! Nálunk kiválaszthatja az Ön számára legkedvezőbb ajánlatot. Várom megtisztelő érdeklődésüket.
5 %-os ÁFA

Azonnal költözhető

D és Ny tájolás

Erkély-Terasz

Garázs, saját kocsibeálló

Jó közlekedéssel

KÉT v. TÖBB FŰTÉSI RENDSZER

Sürgős

Szigetelt épület

Új építésű

Eladó Téglalakás, Győr,
84.99 millió Ft
Alapterület: 64 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Emelet: Földszint
Szobák: 2 + 1 szoba
Győr-Marcalváros II. tégla építésű nappali+2hálószobás+teraszos-kis kertes lakás liftes házban eladó!!!
Győr Marcalváros II.-n a Kiserdő szomszédságában AZONNAL ÁTADÁSSAL ELADÓ egy amerikai konyhás nappalis+2hálószobás+teraszos+saját kis kertes lakás - LIFTES HÁZBAN. Letisztult vonalvezetés-energiatakarékos-modern anyagok-elkészült kivitelezés-KULCSRAKÉSZ-AZONNALI ÁTADÁS!   CSaládok-Szinglik-párok-szépkorúak-BEFEKTETŐK figyelem. Ez az ajánlat Önnöknek szól.   A földszinten lévő  lakás nettó 64,01 nm melyhez egy 17 nm-es terasz és kis 47 nm-es kert is tartozi. Amerikai konyhás nappalival és KÉT hálószobával.   A társasházban 2 db lift is segíti a kényelmes közlekedést. Mind kocsibeállót mind pedig tárolót vásárolhat vagy bérelhet. De a környéken a parkolás ingyenes. A kulcsrakész lakásokban kellemes- modern burkolatokat találunk. Beépítésre kerültek a beltéri ajtók, felkerültek a lámpatestek. A szép konyhabútorhoz BEKO fagyasztós hűtőszekrény, páraelszívó, elektromos főzőlap és sütő, mosogatógép jár. A fürdőszobában a fehér fajanszokhoz, zuhanyzóhoz, tükörhöz még egy mosógépet is elhelyeztek.   Egy kevés műszaki tartalom: a 30-as NF tégla falazatra 15 cm-es hőszigetelés került. A lakásokat hanggátló falazattal választották el egymástól. A műanyag nyílászárók 3 rétegű üvegezésűek, rejtett redőnytokkal és elektromos vezérlésű redőnnyel. A fűtést egyedi mérésű távhővel oldották meg, melyet kiegészítettek egy inveretes klímával.   A társasház már rendelkezik használatba vételi engedéllyel.   Jöjjön!!! Nézzük meg együtt ezt a ragyogó ajánlatot. Hívjon!!! Akár hétvégén is.   Irodánkban bankfüggetlen hitel tanácsadással és ügyintézéssel segítjük álmai megvalósításában. CSOK és állami támogatások intézése. Jogi és energetikai háttér. Ügyintézés A-tól Z-ig.    
CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Lifestyle

Téglaépítésű lakás

Eladó Téglalakás, Nyíregyháza,
94.9 millió Ft
Alapterület: 83 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Kiváló
Emelet: Tetőtér
Szobák: 3 szoba
Eladó különleges, nagy teraszos lakás Nyíregyháza belvárosában, garázslehetőséggel
ELADÓ EXKLUZÍV, TELJESEN FELSZERELT TETŐTÉRI LAKÁS NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN – NAGY TERASSZAL, OPCIONÁLIS ZÁRT GARÁZZSAL ÉS UDVARI PARKOLÓVAL! Építés éve: 2009 Emelet: 3. (tetőtér, lift nincs) Állapot: kiváló, azonnal költözhető Jogállás: tehermentes Energetikai tanúsítvány: rendelkezésre áll Területi adatok – átláthatóan, korrekten     •    Hasznos lakótér (1,90 m feletti belmagasság): 83,1 m²     •    Nettó alapterület (teljes, faltól falig mért): 110,92 m²     •    Redukált alapterület (értékbecslés szerinti): 97,01 m²     •    Fedett terasz nettó területe: 27,82 m² (ebből ténylegesen használható, redukált: 13,91 m²) A lakás tágas, világos terekkel rendelkezik, a teljes nettó alapterület 110,92 m², ebből a ténylegesen, 1,90 m feletti belmagassággal használható lakótér 83,1 m². Az értékbecslésnél figyelembe vett, ún. redukált alapterület 97,01 m². A fedett terasz is jelentős életteret biztosít. Lakás főbb jellemzői     •    Amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba + gardrób     •    Fürdőszoba káddal és zuhanyzóval, külön WC     •    Prémium felszereltség:     •    Riasztórendszer     •    Központi klíma     •    Motoros redőnyök     •    Bosch teljes gépesítés     •    Viessmann kondenzációs kazán, padló- és radiátoros fűtés     •    Tetőtéri ablakokon hő- és fényvédő rolók     •    Egyedi bejárati ajtó     •    Egyedi, juharfa bútorzat mahagóni színben (ajtók és teljes bútorzat)     •    Szobákban laminált padló, egyéb helyiségekben magas fényű spanyol csempe     •    A lakás teljes bútorzattal együtt eladó! Parkolás és garázs     •    Belső udvari parkolóhely a vételárban benne van     •    Zárt, 11 m²-es garázs külön megállapodás alapján vásárolható (irányár: 6 500 000 Ft)     •    Belső udvarban, riasztóval, bútorzattal     •    A garázs önállóan is értékes, a belvárosban ritka lehetőség, növeli az ingatlan értékét és kényelmét Társasház és környék     •    2009-ben épült, tégla szerkezetű, 10 cm-es szigeteléssel     •    Rendezett, kulturált lakóközösség     •    Belvárosi elhelyezkedés, Bujtosi-tó közelsége     •    Iskola, óvoda, üzletek, parkok, tömegközlekedés pár perc sétára     •    Közös költség: kedvező Miért éppen ez a lakás?     •    Ritka, prémium felszereltség és teljes bútorzat     •    Nagy, fedett terasz a belvárosban     •    Kiváló műszaki állapot, energiatakarékos fűtés     •    Azonnal költözhető, tehermentes     •    Udvari parkoló a vételárban, opcionális zárt garázs     •    Befektetésnek és saját otthonnak is ideális Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget! Az ingatlan azonnal költözhető, a garázs külön megállapodás alapján vásárolható meg. Érdeklődjön bizalommal telefonon vagy e-mailben, akár hétvégén is! A megtekintés rugalmasan, előzetes egyeztetéssel lehetséges.
Eladó Tanya, Nyíregyháza,
24 millió Ft
Alapterület: 68 m2
Építési mód: Vályog
Állapot: Felújítandó
Szobák: 2 szoba
Oros és Borbánya között helyezkedik el ez a kivett tanya.     - Telek: 3 859m2, körbe kerített - Az ingatlan. 68m2 , vegyes falazatú, nappali, szoba, konyha, fürdő, WC, tároló -1970-ben épült, fa magas tetővel, cserép fedéssel. Az épület jó műszaki állagú, - Néhány éve villanyvezeték és részleges burkolat csere, nyílászáró csere történt  - fűtés vízteres kandallóval, radiátor - gáz, csatornaa telek előtt   -  Melléképületek:  garázs, tároló és egy korábbi istálló,melyek többsége szilikát falazatú, 1980-as években épült    Telepített akácos ad árnyékot. Többfajta hasznosítási lehetőséggel, akár állattartásra is alkalmas. A szomszédos utcában új építésű házak találhatók. Felújítás után egy igazán izgalmas, nem mindennapi otthona lehet!    
Jó közlekedéssel

Eladó Téglalakás, Budapest, VIII. kerület,
99.7 millió Ft
Alapterület: 53 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Szobák: 2 szoba
Újépítésű, zöld otthonok az Óbudai Egyetem mellett – 8. kerület, csendes utcában
  Eladó lakásokat kínálunk egy modern, 17 lakásos társasházban Budapest 8. kerületének egyik legnyugodtabb utcájában, közvetlenül az Óbudai Egyetem szomszédságában. Az épület a legkorszerűbb technológiákkal készült, így ideális választás mindazoknak, akik energiatakarékos, fenntartható és kényelmes otthont keresnek a város szívében.   A lakások 100%-ban zöld energiával működnek: a hőszivattyús rendszer és a napelemek biztosítják a környezetbarát üzemeltetést, míg a fancoil rendszer gondoskodik a hatékony hűtésről és fűtésről. A korszerű műszaki megoldásoknak köszönhetően a fenntartási költségek rendkívül alacsonyak.   A társasház csendes, forgalomtól mentes utcában helyezkedik el, mégis kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával rendelkezik. A környék ideális diákoknak, fiatal pároknak, családoknak és befektetőknek egyaránt.   Főbb jellemzők: Újépítésű, 17 lakásos társasház 100% zöld energia: napelem + hőszivattyú Fancoil hűtés-fűtés rendszer Csendes, nyugodt környezet Kiváló elhelyezkedés az Óbudai Egyetem mellett   Garázs opcionálisan vásárolható. Ára 7.500.000Ft.   Ne maradj le erről a kivételes lehetőségről – kérj tájékoztatást még ma, és találd meg új otthonod egy fenntartható jövőben!   Már csak 7 lakásunk maradt.  
Jó közlekedéssel

Eladó Téglalakás, Budapest, VIII. kerület,
141.5 millió Ft
Alapterület: 76 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Szobák: 3 szoba
Újépítésű, zöld otthonok az Óbudai Egyetem mellett – 8. kerület, csendes utcában
  Eladó lakásokat kínálunk egy modern, 17 lakásos társasházban Budapest 8. kerületének egyik legnyugodtabb utcájában, közvetlenül az Óbudai Egyetem szomszédságában. Az épület a legkorszerűbb technológiákkal készült, így ideális választás mindazoknak, akik energiatakarékos, fenntartható és kényelmes otthont keresnek a város szívében.   A lakások 100%-ban zöld energiával működnek: a hőszivattyús rendszer és a napelemek biztosítják a környezetbarát üzemeltetést, míg a fancoil rendszer gondoskodik a hatékony hűtésről és fűtésről. A korszerű műszaki megoldásoknak köszönhetően a fenntartási költségek rendkívül alacsonyak.   A társasház csendes, forgalomtól mentes utcában helyezkedik el, mégis kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával rendelkezik. A környék ideális diákoknak, fiatal pároknak, családoknak és befektetőknek egyaránt.   Főbb jellemzők: Újépítésű, 17 lakásos társasház 100% zöld energia: napelem + hőszivattyú Fancoil hűtés-fűtés rendszer Csendes, nyugodt környezet Kiváló elhelyezkedés az Óbudai Egyetem mellett   Garázs opcionálisan vásárolható. Ára 7.500.000Ft.   Ne maradj le erről a kivételes lehetőségről – kérj tájékoztatást még ma, és találd meg új otthonod egy fenntartható jövőben!   Már csak 7 lakásunk maradt.  
FELÚJÍTOTT

ÚJ AJÁNLAT

ÚJSZERŰ

Eladó Téglalakás, Hatvan,
31.1 millió Ft
Alapterület: 36 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Újszerű
Emelet: 1. emelet
Szobák: 1 szoba
Hatvan keresett, központhoz közeli részén, teljes műszaki és esztétikai felújítás alatt álló, 35,9nm-es erkélyes lakás megbízható referenciákkal rendelkező építőtől eladó! Az ingatlan 10 lakásos társasház emeletén helyezkedik el.  Előtérrel, amerikai konyhás-étkezős nappalival, zuhanyzós fürdővel és 6nm-es erkéllyel rendelkezik. A kétszintes épület jelenleg kívül-belül teljeskörű felújítás alatt áll, az elkészült terveknek megfelelően új tetőfedéssel, 15cm vastag dryvit szigeteléssel, 3 réteg üvegezésű műanyag nyílászárókkal, fa belső ajtókkal, modern burkolatokkal és szaniterekkel lesz ellátva. Lakásonként 1db fűtő-hűtő klíma és 1db kondenzációs kazán kerül beépítésre padlófűtéses hőleadással. A zárt lakópark területén minden tulajdonos számára egy kijelölt parkolóhely biztosított. Irányár: 31,1Mft Hivatkozási szám: 2518105. Megtekinthető telefonos időpont egyeztetés alapján: Sápi Balázs +36 20 772-2429 sapibalazs@godolloi.hu  GÖDÖLLŐ INGATLANKÖZPONT - www.godolloi.hu: Gödöllő és környéke legnagyobb ingatlan választéka /Gödöllő, Szada, Veresegyház, Kistarcsa, Kerepes, Erdőkertes, Fót, Dunakeszi/ eladó-kiadó családi ház, telek, lakás! Ingatlan építés és felújítás!
FELÚJÍTOTT

ÚJ AJÁNLAT

ÚJSZERŰ

Eladó Téglalakás, Hatvan,
37.5 millió Ft
Alapterület: 43 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Újszerű
Emelet: 1. emelet
Szobák: 2 szoba
Hatvan keresett, központhoz közeli részén, teljes műszaki és esztétikai felújítás alatt álló, 43,06nm-es erkélyes lakás megbízható referenciákkal rendelkező építőtől eladó! Az ingatlan 10 lakásos társasház emeletén helyezkedik el.  Előtérrel, amerikai konyhás-étkezős nappalival, egy szobával, zuhanyzós fürdővel és 6nm-es erkéllyel rendelkezik. A kétszintes épület jelenleg kívül-belül teljeskörű felújítás alatt áll, az elkészült terveknek megfelelően új tetőfedéssel, 15cm vastag dryvit szigeteléssel, 3 réteg üvegezésű műanyag nyílászárókkal, fa belső ajtókkal, modern burkolatokkal és szaniterekkel lesz ellátva. Lakásonként 1db fűtő-hűtő klíma és 1db kondenzációs kazán kerül beépítésre padlófűtéses hőleadással. A zárt lakópark területén minden tulajdonos számára egy kijelölt parkolóhely biztosított. Irányár: 37,5Mft Hivatkozási szám: 2518104. Megtekinthető telefonos időpont egyeztetés alapján: Sápi Balázs +36 20 772-2429 sapibalazs@godolloi.hu  GÖDÖLLŐ INGATLANKÖZPONT - www.godolloi.hu: Gödöllő és környéke legnagyobb ingatlan választéka /Gödöllő, Szada, Veresegyház, Kistarcsa, Kerepes, Erdőkertes, Fót, Dunakeszi/ eladó-kiadó családi ház, telek, lakás! Ingatlan építés és felújítás!
«
215.4
216.4
217.4
218.4
219.4
220.4
221.4
222.4
223.4
224.4
225.4
»