29 millió Ft
|
|
Alapterület | 86 m2, 326 m2-es telken |
Szobák száma | 2 szoba |
Építési mód | Tégla |
Állapot | Átlagos |
Emelet | nincs megadva |
További paraméterek
- Kilátás: Udvari
- Fűtés: Cserépkályha - gáz
- Bútorozottság: Bútorozott
- Szintek száma: 1
- Komfort: Összkomfort
Részletes leírás
Csend és lehetőség Felsőgallán – Felújítható otthon, ahol a nyugalom alapfelszereltség
Felsőgalla egyik jó adottságú, rendezett utcájában kínálunk megvételre egy 86 nm-es téglaépítésű családi házat, amely igazi lehetőség azoknak, akik saját ízlésükre formálnák jövőbeli otthonukat.
Az eladó családi ház 326 nm-es telken fekszik, maga a ház két szobával rendelkezik, lakóterülete jól kihasználható.
A fűtésről cserépkályha és vegyes tüzelésű kazán gondoskodik, így a hidegebb hónapokra is biztosított a meleg otthon.
A tetőt cserép fedi, a nyílászárók fából készültek, és a ház külső szigetelést is kapott (10 cm), ami hosszú távon gazdaságosabb fenntartást tesz lehetővé.
A belső burkolatok klasszikus parkettával és járólappal fedettek, a ház állapota felújítandó, de jelenleg is teljesen lakható.
Az eladó családi ház főútra néz, mégis meglepően csendes, nyugodt környezetet kínál, barátságos, jó szomszédokkal körülvéve.
A környék infrastruktúrája megfelelő, a mindennapi élethez szükséges intézmények könnyen elérhetők.
Ez az eladó családi ház ideális lehetőséget ad arra, hogy a leendő tulajdonos saját igényei és elképzelései szerint alakítsa ki az otthonát – és mindezt egy olyan áron, ami a mai piacon valóban ritkaságszámba megy.
Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat.
Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat.
Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig!
Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján.
Legyen közös a sikerünk!